Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Sty 2014 01:48 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 6
Witam, dokonałem odprawy online ok 2 tyg temu na lot z dublina do bydgoszczy oraz powrotny (02.01.2014) lecz jak przyszlo mi się dzisiaj spakować to okazalo sie ze zabraklo mi miejsca wiec dokupilem bagaz 15kg, pieniadze zostały pobrane z mojego konta lecz status lotu jest "niepotwierdzony". Dodam ze na nowej karcie pokladowej mam juz dodany ten bagaz 15kg tylko musze jeszcze ją wydrukować. Miał ktos taki problem predzej? Czy poprostu bank jeszcze nie zaakceptowal tej transakcji poniewaz jest pierwszy stycznia?
Troche się zdenerwowalem bo jutro mam lot o 10:40 i chciałbym wziąć duzy bagaz ze sobą haha

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group