Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tanzania: VIII/IX.2019
#1 PostWysłany: 17 Kwi 2019 10:08 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 4
Witam wszystkich podróżników :)

Jest to mój pierwszy post/ temat. Z góry przepraszam jeżeli trafiłem do złego działu ale temat jest związany z Tanzanią a więc zdecydowałem się napisać tutaj. Jeżeli temat jest w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.

A więc do rzeczy,
Wybieram się na przełomie sierpnia i września do Tanzanii. Dokładniej rzecz ujmując Dar Es Salam, wylot 23-25.08 przylot ok. 13.09. Jeżeli chodzi o sam pobyt w Tanzanii to jako taki plan jest już rozrysowany. Jednakże mam kilka wątpliwości dotyczących lotów. Naprawdę ciężko znaleźć lot który i nie będzie trwał długo i oczywiście nie będzie bardzo drogi . Ot odwieczny problem podróżników ( Sic!).

Czy jest, Ktoś w stanie doradzić mi jakich siatek połączeń się trzymać? Przez jakie miasta najbardziej opłaca się lecieć? Z tego co zdążyłem już zauważyć, większość przesiadek jest w Doha. Może macie jakieś doświadczenie z lotami do Dar Es Salam i jesteście w stanie doradzić gdzie i w jaki sposób powinienem znaleźć najlepsze połączenie w stosunku cena do długości podróży.

Nadmienię, że wylot planuje z Krakowa/ Katowic a w ostateczności Warszawa.

Z góry dziękuję za każdą aktywność i poradę! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#2 PostWysłany: 17 Kwi 2019 10:31 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Spróbuj Turkishem, a najłatwiej to korzystać z wyszukiwarek typu skyscanner, momondo itd.

Taniej na pewno będzie z jakiegoś innego europejskiego portu, ale trzeba będzie doliczyć dolot. Jak na pierwszy raz to lepiej chyba na jednym bilecie lecieć :)
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off
Imiel lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 17 Kwi 2019 10:46 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 4
Mikolaj2206 napisał(a):
Mikolaj2206


Dzięki :)

Dokładnie, planuje raczej jeden bilet aby nie było zamieszania za dużego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Kwi 2019 17:36 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 209
niebieski
Jak w grę wchodzi Kraków / Katowice, ew. Warszawa to również możesz spróbować z Pragi. Ja tak leciałem parę lat temu Turkishem ;).
_________________
https://www.star-wars.pl
https://www.filmowe-szlaki.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
Imiel lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 17 Kwi 2019 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Można też polować na tani czarter bezpośrednio na Zanzibar, są na tydzień i 2 tygodnie z itaki, w sezonie zimowym też rainbowtours
A tu jak na życzenie nelson1974 wrzucił niezły deal
Góra
 Profil Relacje PM off
Imiel lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 17 Kwi 2019 21:59 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 4
-- 17 Kwi 2019 21:55 --

Lord Sidious napisał(a):
Jak w grę wchodzi Kraków / Katowice, ew. Warszawa to również możesz spróbować z Pragi. Ja tak leciałem parę lat temu Turkishem ;).

O tym nie myślałem, ciekawa opcja

-- 17 Kwi 2019 21:57 --

kostek966 napisał(a):
Można też polować na tani czarter bezpośrednio na Zanzibar, są na tydzień i 2 tygodnie z itaki, w sezonie zimowym też rainbowtours
A tu jak na życzenie nelson1974 wrzucił niezły deal


Właśnie chciałbym na 3 tygodnie wylecieć..
A jak wyglądają połączenia na Zanzibar? Przeważnie z jedną przesiadką?

-- 17 Kwi 2019 21:59 --

kostek966 napisał(a):
Można też polować na tani czarter bezpośrednio na Zanzibar, są na tydzień i 2 tygodnie z itaki, w sezonie zimowym też rainbowtours
A tu jak na życzenie nelson1974 wrzucił niezły deal

Ajc nie doczytałem, napisałeś że bezpośredni.
A jak wygląda siatka połączeń Zanzibaru z Dar Es Salam?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Kwi 2019 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
a połączeniem nie ma problemu, pływa dużo promów szybkich i wolniejszych, czytaj droższych i tańszych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Kwi 2019 08:27 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 4
A jesteście mi w stanie powiedzieć czy pojawiają się w roku jakieś promocje na kierunek Dar Es Salam? Czy brać bilet jak najszybciej, bo taniej nie będzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Kwi 2019 08:40 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6230
HON fly4free
Turkisha sprawdź też z Wiednia, np. 27/08-20/09 masz w cenie ~1750 zł
Załącznik:
vie-dar.png
vie-dar.png [ 16.34 KiB | Obejrzany 2620 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 22 Kwi 2019 16:47 

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 20
kostek966 napisał(a):
Można też polować na tani czarter bezpośrednio na Zanzibar, są na tydzień i 2 tygodnie z itaki, w sezonie zimowym też rainbowtours
A tu jak na życzenie nelson1974 wrzucił niezły deal


Czy są jakieś prawidłowości odnośnie tego kiedy najlepiej szukać czarteru na Zanzibar w Rainbow? Jakiś alert, może jakieś oprogramowanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 22 Kwi 2019 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
najlepsze ceny na czartery na dalekie trasy są pod koniec listopada do połowy grudnia, przy czym rainbow taniej sprzedaje same miejsca w samolocie, a itaka czy tui całe wycieczki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 07 Maj 2019 19:15 

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 20
kostek966 napisał(a):
najlepsze ceny na czartery na dalekie trasy są pod koniec listopada do połowy grudnia, przy czym rainbow taniej sprzedaje same miejsca w samolocie, a itaka czy tui całe wycieczki


Ja generalnie szukam bardziej czarteru niż spakowanej wycieczki, ale oczywiście nie pogardzę, jeśli znajdzie się coś w naprawdę dobrej cenie. Z tego co patrzyłam to ceny między wiodącymi biurami są wyrównane, nie ma tak, że tu jest taniej, a tam jest drożej. Trzeba po prostu szukać okazji. Ale okazje czarterowe faktycznie najlepsze w Rainbow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group