Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Wrz 2012 23:35 

Rejestracja: 01 Kwi 2011
Posty: 10
WItam,

Korzystając z promocji Airasia chciałem sobie zaplanować powrót do Polski z Australii w której będę w okresie objętym promocją airasia.

Chciałem się Was poradzić czy poniższy plan (załącznik) jest realny do wykonania? Czy powinienem mieć coś na uwadze, o czymś wiedzieć? Startuje z Australii, kieruję się w stronę Bali - reszta rozpisana w załączniku. Tam gdzie jest "płatność odroczona" tzn że poczekam z rezerwacją na poźniejszy okres, może trafie w jakąś promocję. Docelowo mam sprawdzone i dopasowane loty u przewoźnika jetstar ale może uda się coś taniej wyrwać poźniej ( mowa tutaj o locie na bali i z jakarty do singapuru)

Co o tym wszystkim myślicie?

Pozdrawiam
Dawid

Załączniki:
mały plan.JPG
mały plan.JPG [ 46.58 KiB | Obejrzany 823 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 18 Wrz 2012 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 264
niebieski
A kiedy będziesz miał czas na zwiedzanie jeżeli będziesz cały czas spędzał na lotniskach? A co bedzie jeżeli któryś lot sie nie odbędzie, bedzie odwołany lub przeniesiony na inny dzień? Nie masz nawet dnia rezerwy w każdym miejscu. Jeżeli tylko dla zasady chcesz powiedzieć byłem/ zaliczałem to powodzenia, ale chyba nie na tym polega podróżowanie....
Z KUL do SIN mozna jechać pociągiem lub autobusem, około 5 godzin plus postój na granicy Malezja do Singapore. Oba miasta maja tyle do zaoferowania ze warto by było zostać dłużej. Twój plan jest niezły ale na miesiąc podrozy a nie na 13 dni w podrozy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Wrz 2012 08:48 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
No dobrze, ale jaki jest cel tej twojej podrózy? Bo generalnie cały czas jestes "w drodze". Jeśli to jest celem, to plan jest wykonalny ale ryzykowny z uwagi na możliwe problemy z lotami lub choćby to, że możesz gdzieś gorzej się poczuć i będziesz potzrebował 1 dnia przerwy a to cały czas trzeba sie przemieszczać.
Jeśli chcesz cos zwiedzić w drodze powrotnej to plan do bani bo niewiele będziesz w stanie zobaczyć. Wtedy wytnij połowe punktów, olej promocje i kup sobie normalne 2-3 bilety aby sprawnie dotrze do BKK a po drodze mieć te 10 czy 13 dni na zwiedzanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Wrz 2012 18:24 

Rejestracja: 01 Kwi 2011
Posty: 10
Witam,

Może trochę wszystko nakreślę bo nie do końca czuję sie zrozumiany. Na poczatku lipca muszę wrócić z Australii do Polski. Bilety w tym okresie (bez względu na wcześniejszą rezerwację) oscylują w granicach 1000-1500 AUD (3300-5000zł). Wpadłem więc na pomysł że wykorzystam trwającą promocje airasia i wrócę do Polski w podobnej cenie albo i taniej a przy okazji uda mi się "coś" zobaczyć, zjeść dobrego, poznać kogoś ciekawego. Bardzo chciałbym zobaczyć Bali dlatego tam też postanowiłem udać się najpierw. Spędzić tam 4dni/5 nocy - wynająć skuter/motor trochę pojeździć itp itd. Z racji tego iż promocje AirAsia oferują tanie latanie ale TYLKO w ramach jednego kraju - postanowiłem to jakoś połączyć i dotrzeć do bangkoku z którego łatwiej będzie o lot w stronę europy po rozsądnych pieniądzach. Prawda jest taka że wszystkie loty realizowane są w godzinach wczesno porannych 5/6 rano. Tak naprawdę praktycznie we wszystkich miejscach ciekawych będę miał 48h by zobaczyć co nieco, liznąć troche miejsca i zjeść coś dobrego. Dodatkowo mam kilka miejsc do których muszę dotrzeć lądem (stop/bus itd) a tym samym podróżuje mniej lub bardziej na dziko ale też coś "dotykam" z tych krajów. Ten plan to NIE JEST opcja na podróżowanie/zwiedzanie raczej alternatywna (może i tańsza - mowa o cenie biletów) opcja na powrót do Polski. Istnieje oczywiście zagrożenie że coś wypadnie na trasie. (dlatego chciałbym ost lot do polski zabezpieczyć możliwością zmiany daty lub coś podobnego) Generalnie zagrożeń jest milion w całym naszym życiu. Czy nie warto czasem zaryzkować? spróbować? czy wszystko musi być zawsze zaklepane od a do z? Nie wiem, sam nie wiem. Najwyżej wszystko się przedłuży...a zapytałem Was bo sam czułem że troche to szalone, póki co przemyślę to jeszcze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group