Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lut 2019 12:05 

Rejestracja: 06 Lis 2018
Posty: 55
Witam, moja mama pierwsze raz będzie leciała takim połęczniem i takimi liniami.
Lot został zakupiony na stronię easyjet worldwide: połączenie Chicago - London - Kraków

I teraz mam pytanie, wyjaśni ktoś po kolei jak wygląda taki lot, a dokładnie ponowna odprawa na lotnisku w Londynie Gatwick?
Jak przyleci z Chicago do Londynu, to ma pierwsze iść odebrać bagaż, a potem udać się do stanowiska Gatwick Connect i tam oni nadadzą już bagaż rejestrowany do Krakowa? Musi ponownie przejść tam kontrolę bezpieczeństwa. Jak tam wygląda z językiem trzeba coś powiedzieć, mam nie umie mówić po angielsku ;/

Bardzo proszę, żeby ktoś dokładnie opisał jak wygląda taki lot, mama latała głównie przewoźnikiem LOT więc nie było to skomplikowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 23 Lut 2019 12:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22498
pierwszy-lot-z-przesiadka-pare-pytan,225,54345
londyn-gatwick-przesiadka,1273,77043
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Lut 2019 12:18 

Rejestracja: 06 Lis 2018
Posty: 55
Przejrzałem te tematy i niczego ciekawego się nie dowiedziałem ;/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Lut 2019 12:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22498
To czemu kupiłeś z przesiadką a nie LOTem z Warszawy?
https://www.gatwickairport.com/at-the-a ... kconnects/


Ostatnio edytowany przez Zeus, 23 Lut 2019 12:32, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Lut 2019 12:30 

Rejestracja: 06 Lis 2018
Posty: 55
Przy wylocie z Krakowa do Chicago kupiłem bilet w LOTcie w dwię strony. Tylko zostałem niemiło potraktowany przez obsługę klienta, która mnie zapewniła, że za opłatą będę mógł przebukować lot na inny miesiąc, a jak się okazało była to jakaś promocyjna taryfa ważna tylko 3 miesiące ;P

Więc zostało kupienie nowego biletu, jakbym chciał kupić w LOTcie musiałbym zapłacić 4 tys. A przez easyjet worldwide wyszło 2 tys. Więc sporo pieniędzy zostało zaoszczędzonych. Tylko zostaję to, żeby mama sobie poradziła na tym lotnisku w Londynie bez znajomości języka. Nigdy tak nie leciałem więc trudno mi jej wytłumaczyć jak dokładnie ma tam postąpić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], man4business oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group