Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Lip 2018 21:51 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 410
niebieski
Przyjemna cena jak za loty z bagazem. Napewno nie przeplacisz kupujac to co wygrzebales.
Zobacz sobie jeszcze czy nie oplaca sie lot z Heathrow Virgin Atlantic (bezposrednio, 22 sierpnia - 27 listopada) - czas lotow calkiem przyjemny zeby zorganizowac dolot do Londynu + ew zmiana lotniska.

Załączniki:
Screen Shot 2018-07-13 at 20.48.50.png
Screen Shot 2018-07-13 at 20.48.50.png [ 30.44 KiB | Obejrzany 1327 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 13 Lip 2018 22:27 

Rejestracja: 23 Sie 2017
Posty: 27
Biorąc pod uwagę dopłatę za bagaż i doloty to wychodzi kilka stówek drożej :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 16 Lip 2018 23:22 

Rejestracja: 23 Sie 2017
Posty: 27
Dzisiaj chciałem kupić bilety i na expedii widzę, że zniknęła opcja z wybraniem lepszej taryfy, tzn. takiej, w której jest bagaż rejestrowany.
Na innych stronach nie mam informacji na ten temat, natomiast bezpośrednio na stronie KLM czy Delty to cena jest jakaś z kosmosu. Nie wiem, co się stało, ale po prostu szlag już mnie trafia. Czym to może być spowodowane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 17 Lip 2018 00:05 

Rejestracja: 06 Lut 2018
Posty: 27
Skoro taka opcja zniknęła to musiało im się to przestać opłacać i usunęli opcję ze swojej strony. Sam widzisz że cena jest bardzo wysoka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 17 Lip 2018 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
barti1902 napisał(a):
Dzisiaj chciałem kupić bilety i na expedii widzę, że zniknęła opcja z wybraniem lepszej taryfy, tzn. takiej, w której jest bagaż rejestrowany.
Na innych stronach nie mam informacji na ten temat, natomiast bezpośrednio na stronie KLM czy Delty to cena jest jakaś z kosmosu. Nie wiem, co się stało, ale po prostu szlag już mnie trafia. Czym to może być spowodowane?


Jest, po prostu podrożało do $510...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 17 Lip 2018 15:52 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 633
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Moze to zabrzmi troche "grubiansko" ale kup ten bilet po prostu i juz i nie czekaj dluzej. Cena jaka znalazles wczesniej byla bardzo dobra jak na LA w wakacje. Nie wiem, czy marzysz o jeszcze nizszej cenie? Male szanse..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 23 Lip 2018 00:12 

Rejestracja: 23 Sie 2017
Posty: 27
Kupione :) 2174 zł od osoby wyszło.
Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group