Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 25 Lip 2019 14:03 
Awatar użytkownika

Loty: 439
Kilometry: 1 037 948
złoty
W takim ukladzie ulokowalabym sie gdzies po srodku, bo nie chcialabym przeklinac tego, ze za kazdym razem musze jechac kawal drogi z Long Beach. I to nie dystans moze byc zabojczy tylko korki. Okolice Hollywood powinny dac Ci dobry dojazd w wiekszosc miejsc oprocz Long Beach, gdzie mozesz przetestowac sobie kolejke. W Hollywood da sie znalezc tanie motele, nawet z darmowym parkingiem.

Ja lubie zatrzymywac sie troche dalej na polnoc w rejonach gor Santa Monica, Thousand Oaks, West Lake. Tam jest duzo tanich sieciowych hoteli wzdluz Freeway 101, jest gdzie zjesc, gdzie zrobic tanie zakupy, itp. A jak chce sie spokoju i ciszy, to skacze sie w gory.

#62 PostWysłany: 14 Sie 2019 11:13 

Polecam na nocleg okolice Venice Beach lub Manhattan Beach.
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 25 Wrz 2019 08:45 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Loty: 228
Kilometry: 534 135
JIK napisał(a):
@Przemk0 sprawdź ofertę tego motelu - Super 8 Long Beach.
Lokalizacja jak i warunki wydają się być bardzo ok.
Mam zamiar go przetestować w najbliższym czasie.

Byłem, spałem. Motel w bardzo fajnej lokalizacji, obok parę siecówek (in-n-out, panda express, carsl's jr.) do tego Marhsalls i Ross ;) Najbliższy Walmart Supercenter znajduje się jakieś 8 minut jazdy autem.

Basen głęboki 3.7m, jacuzzi oraz sauna. Wszystko czynne od 10:00 do 22:00
W cenie wliczone "amerykańskie śniadanie" - na słodko. Popołudniu 17-20, był mały poczęstunek: wino, napoje gazowane, chipsy i inne snaki.
Kawa, herbata - dostępne przez cały czas na recepcji.
Pokój duży, a w nim lodówka, kuchenka mikrofalowa, suszarka do włosów.

Na plaży Long Beach byłem tylko raz, na zachodnie słońca. Jeździłem na Seal Beach, spoko plaża, pusto, zero turystów.
Dojazd na Venice zajął mi ok. 40 minut, jechałem wtedy kiedy wszyscy pchali się do miasta ;)
Dojazd na lotnisko LAX koło 5 zajął mi 20 minut

Do Warner Bors jechałem przez Pasadenę z postojem na outlet - czasu nie mierzyłem.

BTW.
Po tym co widziałem na Venice Beach to nie zatrzymałbym się tam jeżeli interesował, by mnie spokój. Sporo bezdomnych, masa straganów, gwar i tłumy ludzi ;)

BTW 2.
Muscle Beach jest w renowacji.

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
 Relacje PM off
billabong lubi ten post.

[ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości