Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: LOOP Brussels Airlines
#1 PostWysłany: 20 Paź 2015 13:42 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2748
złoty
Jak ktoś lata SN to warto rozważyć czy nie lepiej wrzucać do ichniego nowego programu:
http://www.brusselsairlines.com/en-be/l ... -loop.aspx
Ja jak na złość nieco się spóźniłem, bo miałem loty w zeszłym tygodniu WAW-BRU-MAD RT.
W Miles & More za 4 odcinki uciułałem w sumie ledwie 628 mil (z bonusem dla FTL).
W tym nowym programie za 1 EUR zdobywa się 3 LOOPsy (do końca roku promocja i je podwajają), bilet nagroda od 2.000 LOOPSów.
Plus oczywiście podatki (ciekawe czy takie samo zdzierstwo jak w Miles & More).
Czyli do końca roku za wydane 334 EUR można mieć bilet-nagrodę.
Ale najlepsze jest to czego w Miles&More nie ma, czyli: If you live together, you LOOP together. Up to five people living under the same roof can pool their LOOPs,
to take off even sooner!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 19 Sty 2016 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Comarch wdrożył dla nich platformę do obsługi programu LOOP:
http://www.erp-view.pl/crm/comarch_doda ... lines.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Raku90, travellista, Uffff oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group