Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Cze 2015 10:51 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6151
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Z lotniska do centrum miasta kursuje tramwaj linia pomarańczowa.
Czas przejazdu z lotniska na stację West End Station zajmuje około godziny.
Bilet na przejazd w cenie 2.5 USD lub 5 USD (całodzienny) zakupicie w automacie na przystanku.

Link do strony przewoźnika: http://www.dart.org/
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN
#2 PostWysłany: 26 Kwi 2018 02:25 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Na chwilę obecną informacje wymagają małego odświeżenia:

Orange Line kursuje dokładnie tak, jak @JIK napisał. Bilety kupujemy w automacie w "tunelu" prowadzącym z Lower Level Terminalu A do DART RAILWAY (Uwaga na znaki! W przeciwnym kierunku są znaki dla DART BUS - może być to mylące). W przypadku przylotu na inny terminal bierzemy shuttle busa. Bilet regionalny (np. z przesiadką na FortWorth) na 2 godziny to 5$. Do samego Dallas wystarczy lokalny za 2.5$ - przez 2 godziny od momentu zakupu możemy w ramach tej usługi skorzystać z innego środka przejazdu DART-u więc nie wyrzucajmy karty. Zwracam uwagę na średni poziom bezpieczeństwa w DART i częste kontrole biletów.
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Sty 2022 09:14 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1002
srebrny
Kolejna podwyżka cen biletów, obecnie kosztują 3$ lub 6$ za dobowy. Pomarańczowa linia jeździ co 20 minut, ale niedługo będzie znowu kursować co 15 minut. Czas przejazdu 45-60 minut. Automaty biletowe stoją przy przystanku i szczerze mówiąc zawsze miałem w nich problemy z płatnością kartą. Na lotnisku można też się odbić kartą płatniczą lub telefonem jak np. we wrocławskiej komunikacji miejskiej. Usługa jest obecnie testowana i możliwy jest dzięki temu tańszy przejazd w najbliższym czasie. Niestety ostatnio jak wracałem, to na mieście moja karta nie chciała się już odbić, dlatego zalecam rozwagę.

Moje ostatnie podróże wskazywałyby, że mało kto nią jeździ. Nie czułem się też jakoś niebezpiecznie, choć rzeczywiście może być to problem zważywszy na liczbę kamer i informacji. Największa "zbrodnia", to ludzie zabierający więcej niż jedną darmową maseczkę na osobę. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Kwi 2023 15:02 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8895
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
A jak z bezpieczeństwem w samym mieście? Czy spacer ok. kilometra ze stacji do śródmieścia to wyzwanie, czy raczej na spokojnie i nie ma czego się obawiać?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Kwi 2023 17:23 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1002
srebrny
Łaziłem trochę po centrum (poszedłem m. in. do muzeum) za dnia i mało kto się po tym mieście porusza. Ogólnie bez przesady na serio jest bardzo mało miejsc na świecie gdzie się nie da przejść kilometra przez miasto.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 07 Kwi 2023 20:22 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8895
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
@adam1987 Dzięki, ale poczytaj nawet tu na forum choćby o Sao Paulo.
Stąd moje pytanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group