Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Paź 2011 11:36 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
Hej,
Spa ł już ktoś może na londyn luton , są jakieś dogodne miejscówki ?? prośba o wskazówki.


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 19:48, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 18 Paź 2011 12:21 

Rejestracja: 17 Paź 2011
Posty: 6
Ja spałem na lotnisku, na nim samym nie ma żadnej miejscówki przynajmniej ja nie widziałem, tam gdzie sie położysz tam bedziesz leżał, chyba, że są jeszcze krzesełka, ale spac na nich nie jest zbyt wygodnie. Jak ja chodziłem w nocy to ludzie praktycznie po całym lotnisku byli porozrzucani. Zapewne razem z tobą będzie jeszcze sporo osób, przynajmniej tak było jak ja byłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Londyn Luton (LTN)
#3 PostWysłany: 03 Gru 2011 14:34 

Rejestracja: 23 Paź 2011
Posty: 33
Ktoś nocował ? Da się ?? Przylatuję o 21:00 a następny samolot mam na drugi dzień o 8:00.
Jakieś propozycje ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#4 PostWysłany: 25 Gru 2011 03:41 

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 237
Loty: 159
Kilometry: 191 817
niebieski
Ja spałem, co prawda tylko raz, ale może przyda się mój post. O 3 nad ranem przyjechaliśmy na lotnisko i spaliśmy tylko do 5.30 czy 6. Ławki i krzesła już były zajęte, ale znalazły się chyba dwa w miarę wygodne fotele koło zamkniętego baru (nie pamiętam nazwy, ale taki na rogu, koło schodów do kontroli osobistej). Ja byłem w 5 osób - dwie spały na fotelach, a 3 w śpiworach na podłodze. Nikt się nie przyczepił, tylko jak otwierali knajpę to się zwinęliśmy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#5 PostWysłany: 02 Mar 2012 18:54 

Rejestracja: 27 Gru 2010
Posty: 62
Zbanowany
ja spałem i nie było żadnego problemu
zawsze mam ze sobą karimatę i na tym lotnisku rozłożyłem się na samym końcu hali - po przeciwnej stronie od wejścia
tam nie wiało, faktycznie ludzie spali na fotelach jak pisze przedmówca, ale minusem jest to że około piątej trzeba się zrywać albo coś zamawiać
na karimatce spałem do 7 i nikt mnie nie budził
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#6 PostWysłany: 03 Maj 2012 06:29 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 57
Loty: 161
Kilometry: 221 089
niebieski
Również miałem okazję nocować na tym lotnisku i nie miałem żadnych problemów z security lub współtowarzyszami. Często latam wczesnym rankiem z tego lotniska, i z tego co obserwuję wiele ludzi tam nocuje (niektórzy nawet śpią na podłodze o tak późnej porze jaką jest 6:00-6:30 rano :))

Minusem jest brak gniazdek elektrycznych - ciężko gdziekolwiek podpiąć się z laptopem. WIFI darmowego też nie ma. Nie pamiętam czy są czynne jakieś sklepy lub knajpy, ale raczej nie... Na pewno za to jest sporo maszyn z których można kupić batony, czipsy itp...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#7 PostWysłany: 03 Maj 2012 10:30 

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 71
Gniazdka elektryczne sa w slupach przy rzedach krzeselek na sali gdzie ludzie oczekuja na przyloty, vis a vis costa cafe. czasem trzeba odsunac smietnik by zobaczyc gniazdko.
non stop otwarty jest marks & spencer z jedzeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#8 PostWysłany: 25 Lip 2012 14:40 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
18-19.07
Miałem nockę na tym lotnisku.
Spać idzie wszędzie i nie ma żadnego problemu ze spaniem.
Co jakiś czas można usłyszeń jakieś komunikaty, ale ogólnie nie ma źle.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#9 PostWysłany: 25 Lis 2012 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2012
Posty: 148
Loty: 81
Kilometry: 105 908
nocka na Luton - koło 23 ulokowałam się na fotelach Starbucks (mimo, że otwarte 24h), nikt mnie nie wyganiał i zasnęłam. Koło 2 było sprzątanie kawiarni jednak po 40 minutach mogłam bez problemu wrócić na swój fotel mimo, że kawiarnia dalej była czynna. Spałam do 5 rano. O 5:30 zebrałam się stamtąd dlatego, że zaczęły schodzić się osoby na poranną kawę i było mi po prostu głupio spać obok (ale nikt mnie nie wyganiał, to była moja decyzja).

Ogólnie cicho, mało komunikatów, większy ruch koło 4 rano. Sklepy z jedzeniem otwarte 24 godziny: Marks and Spencer, W.H. Smith. Wygodne fotele do przekimania oprócz w/w Starbucksa także w Costa Cafe. 3 stanowiska z internetem i drukarką.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#10 PostWysłany: 20 Sty 2013 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2012
Posty: 55
Wczoraj miałem nockę na luton. Byliśmy koło 23 i był problem z krzesłami ale udało się znaleźć wolną 4. Nie da rady się rozłożyć więc spisz w pozycji siedzącej. Mieliśmy koc który się przydał. Cholernie zimno w hali przylotów, sporo tam ludzi było po 23. Krzesła są metalowe i ostro ciągnie po tyłku ;)
_________________
1908 ldz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#11 PostWysłany: 20 Sty 2013 23:19 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Nie da się spać na tych metalowych krzesłach, mają podłokietniki. Na dodatek spanie w hali odlotów to rzeczywiście jakaś masakra, przecież tam sa drzwi obrotowe, które co chwilę się otwierają wpuszczając nową porcję mroźnego powietrza.

A wystarczyło się przejść po lotnisku i tak:

- dalej od wejścia jest ciepło, można spokojnie bez kurtki (w styczniu), w samym lekkim sweterku. W halo odlotów rzeczywiście ciężko nawet w kurtce wyrobić.
- Starbucks ma aż trzy miejsca dla klientów, w każdym z nich sa mięciutkie fotele a nawet sofy. Rewelacyjne miejsce do spania. Sofy to rewelacja, miękkie fotele również świetne żeby się w nie zapaść i drzemać naprawdę wygodnie.
- knajpka Yam Yam ma niezłe ławy do siedzenia, można się na nich spokojnie na kurtce połozyć.
- knajpa (nieco schowana) Voyager Bar ma również wyściełane fotele. Nikt nie robi problemu ludziom śpiącym na dwóch połaczonych.

Ogólnie można rzec, że miejsce niezłe. Spać można dość długo, nikt nie przeszkadza nawet i o 6-tej, choć zaczynają się komunikaty w wielu językach.

Widziałem sieć Luton Airport Wifi niezabezpieczoną, jednak nie podłaczałem się. Gniazdka na lotnisku są, ale oczywiście angielskie, więc potrzebna przejściówka. W Starbucks kawa ok. 3 funtów, herbata niecałe 2 funty.

Toalety otwarte. Dużo lotów do Polski odbywa się wcześnie rano, więc pewnie będzie to (spanie na lotnisku) alternatywą dla hotelu i wczesnej pobudki oraz zasuwania na lotnisko. Najbliżej od lotniska (mniej niż kilometr) jest niedrogi Ibis Luton Airport. Niedrogi w sensie że można wyłapać dobre promocje. Mniej niż 1 km.

Autobus do Luton bodajże 1.8 funta, taxi ok. 7 funtów (dobra alternatywa dla busów jeśli jedzie więcej ludzi).

rysiek13 napisał(a):
Wczoraj miałem nockę na luton. Byliśmy koło 23 i był problem z krzesłami ale udało się znaleść wolną 4. Nie da rady się rozłożyć więc spisz w pozycji siedzącej. Mieliśmy koc który się przydał. Cholernie zimno w hali przylotów, sporo tam ludzi było po 23. Krzesła są metalowe i ostro ciągnie po tyłku ;)


No a to moim zdaniem tylko wina tego, że nie weszliście dalej się rozejrzeć.


Ostatnio edytowany przez Roku, 20 Sty 2013 23:35, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#12 PostWysłany: 20 Sty 2013 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Roku napisał(a):
Widziałem sieć Luton Airport Wifi niezabezpieczoną, jednak nie podłaczałem się.

FYI: To jest niezabezpieczona siec, do ktorej jak juz sie podlaczysz, musisz zaplacic by miec internet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#13 PostWysłany: 21 Sty 2013 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2012
Posty: 55
A wystarczyło uważnie przeczytać i tak:
Gdzie napisałem że spałem na odlotach? O 23 w hali odlotów ciężko trafić wolna mieciutka sofe wiec zajeliśmy metalowe fotele na koncu hali niedaleko schodów na pietro, lepsze to niz podloga ktora sporo osob wybrało. Starbucks sprzątają w nocy i trzeba się liczyć z pobudka, na tych ławach w Yam Yam to się położysz ale nie uśniesz bo to zwykła decha. Bedac o 23 na luton liczylem sie zmozliwoscia malego wyboru miejsc do spania,
_________________
1908 ldz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#14 PostWysłany: 08 Lut 2013 10:27 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
Spaliśmy w Luton z 4 na 5 lutego. Warunki w porównaniu do Bergamo super :) Całą noc spędziliśmy na połączonych fotelach w pubie tuż obok schodów prowadzących do security. Pub był całą noc zamknięty, więc nikt nas nie wyrzucił. Jedyna niedogodność, to nadawany non stop komunikat na temat płynów w kontroli bezpieczeństwa itp.
W innych częściach lotniska było zupełnie cicho :)
Pierwszy lot był dopiero o 6:30, więc ruch na lotnisku zaczął się dopiero około 5.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#15 PostWysłany: 10 Mar 2013 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2012
Posty: 55
Wczoraj mieliśmy nockę na Luton, nic się nie zmieniło, spokojnie można upolować miejscówkę w kawiarniach pod warunkiem wcześniejszego przyjazdu. Bez kurtki lub koca ciężko.
_________________
1908 ldz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#16 PostWysłany: 19 Paź 2013 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2012
Posty: 55
Spaliśmy kilka dni temu, wszystko po staremu.
_________________
1908 ldz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn Luton (LTN)
#17 PostWysłany: 23 Sty 2014 22:35 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 218
Loty: 180
Kilometry: 424 089
niebieski
Ostatnio jak byłem w Luton niektórzy w Starbucksie już przeginali. Rozumiem, że nie ma nic złego
w tym, gdy ktoś chce się kimnąć, ale zdjęcie butów i wywalenie nóg na stolik to już jest przegięcie.
Zwłaszcza, że kawiarnia jest czynna całą dobę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 11 Gru 2015 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 603
Loty: 302
Kilometry: 377 901
niebieski
Odradzam nocleg w hali odlotów,jest tam niesamowicie zimno i obsługa już około 23:00 wygania ludzi z kawiarni. Zdecydowanie lepszym miejscem jest Costa Cafe w hali przylotów-jest ciepło i można rozłożyć się na sofach lub złączonych fotelach,a obsługa nie robi problemów przez całą noc. Wprawdzie ruch jest do około 1:00 w nocy i światła są cały czas włączone,ale da się przetrzymać. Dodatkowo,po wpisaniu zmyślonego maila,przez 30 minut mamy darmowe Wifi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 05 Cze 2016 23:11 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 79
Może się ktoś orientuje jak wygląda teraz sprawa z nocowaniem na lotnisku? Przylatuje około 20-21 a wylot mam o 6 i zastanawiam się czy będą jakieś problemy, bo od osób trzecich słyszałem, że Luton jest rozbudowywane i są straszne utrudnienie?
Czy ktoś to może potwierdzić?
Jest to noc z wtorku na środę 14-15 czerwiec, czy można się spodziewać jakiś rodaków również nocujących na lotnisku? Wiadomo było by mi raźniej bo nigdy nie byłem w takiej sytuacji i sądzę ze i tak oka nie zmrużę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 06 Cze 2016 03:46 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
:o

skoro i tak "oka nie zmrużysz" to co za roznica czy da sie spac czy nie ??

:o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group