Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Cze 2014 12:12 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 4
Hej.
Mam pytanie do forumowiczów, bo widzę, że wielu z was podróżuje do Londynu, bądź też zamierza tam pojechać. Czy w związku z tym jest możliwość aby się dołączyć, koniec lipca, bądź początek sierpnia? Przyznam, że bardzo mi zależy aby odbyć taką podróż, ale że żaden ze znajomych, nie chce się skusić, to chętnie poleciałabym z kimś. Akurat będę miała urlop i wspaniale byłoby wyruszyć i się odstresować:) Mam 26 lat i to byłby mój pierwszy lot, także z kimś zawsze byłoby raźniej. Mam nadzieję, że ktoś jest chętny, ja się piszę do 3 dni :-)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 17 Cze 2014 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 248
Loty: 123
Kilometry: 225 678
niebieski
Póki co niestety z tanimi biletami jest chwilowe przejściowe w tym okresie.
Może jakiś inny kierunek? U mnie też problem wyciągnąć gdzieś znajomych ;)
_________________
http://www.wedrownywilk.pl/ .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Cze 2014 08:35 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 4
Jak ja coś postanowie, to tak zrobię :D póki co, wole zwiedzić bliższy rejon :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Cze 2014 11:26 

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 1
Akurat pod koniec lipca są tanie loty do Londynu, ale z Warszawy. Nieco gorzej wygląda powrót.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
_________________
Using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Cze 2014 12:35 

Rejestracja: 10 Lut 2014
Posty: 31
Ja lecę 18 lipca do Londynu ;)
Wyjeżdżam z Bydgoszczy pociągiem. Lecę z Poznania via Warszawa (PLL LOT). Zapraszam jak chcesz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Cze 2014 15:45 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 4
No w jedną stronę zawsze jest w miarę, ale dostaję palpitacji, kiedy widzę cenę powrotną:/ niestety ja mam urlop dopiero od 26.07 także 18 nie wchodzi w grę, ale dzięki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group