Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Lip 2017 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
Szybkie pytanie - jak w muzycznym mieście wygląda kwestia zagrożenia atakami? Czy na ulicach jest wielu "śniadych podróżnych", których obecność może powodować uzasadnione uczucie lęku? ;)
Rozważam lot z przesiadką i się zastanawiam, czy brać 3:30 i zostać na lotnisku, czy na 8h i na spokojnie zwiedzić miasto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 10 Lip 2017 21:55 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
Chyba jedyne niebezpieczeństwo to ubranie złej koszuli i wyjścia na ulice.
I chodzi mi z logiem Rolling Stones ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 10 Lip 2017 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@Antares
A to wysadzanie się na lotniskach już wyszło z mody? :lol:
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Lip 2017 22:01 

Koszulki MU i Evertonu też nie są ubraniami gwarantującymi przyjazne nastawienie ze strony tubylców
Góra
 PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 10 Lip 2017 22:13 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Everton to pierwszy miejscowy klub!
:D
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Lip 2017 22:14 

@Antares Liverpool jest dosyć biedny, ale raczej bezpieczny. Ludzie też są przyjaźni (specyficzni, ale przyjaźni). Jeżeli jedziesz piątek- sobota, to największą niedogodnością jest wieczorny syf na ulicach. No ale to standard w UK.
Góra
 PM off
Antares uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 10 Lip 2017 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
@MacKoz dziękuję

@namteH Oczywiście, że pamiętam, że lotniska też są modne. I gwarancji nie mam nigdy żadnej. Ale na jednych ryzyko jest większe, na drugich mniejsze. Mam do wyboru przesiadkę w Liverpoolu, Newcastle, albo Madrycie. Tylko w Madrycie mam niecałe 5h, co jest trochę bez sensu - dojazd do centrum w jedną i drugą stronę to prawie 2h w plecy. A byłam w maju, to nie mam ciśnienia. Zresztą powrót wychodzi też przez Madryt, to możliwe, że mnie i tak nie ominie.
Newcastle jest na 3h, więc też fajnie, ale cena biletu już gorsza. Liverpool wypada najlepiej.

A żeby nie zakładać nowego tematu, to tak przy okazji - jakieś wskazówki na ewentualną przechowalnię bagażu w Liverpoolu, gdybym się zdecydowała?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Lip 2017 06:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
W Liverpoolu, bardziej niż "śniadych" obawiałbym się zwykłych chavs, ale to raczej po zmroku. Dwa razy spałem w dokach Vauxhall i chociaż nic mi się nie stało, nie czułem się tam bezpiecznie. Po zmroku nie było tam żywego ducha, a miejscowy znajomy powiedział, że w nocy on się tam zapuszcza tylko na Street View.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Antares uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 11 Lip 2017 07:12 

Widzę to następująco: Liverpool nie jest mniej bezpieczny niż uważano, że był Manchester przed zamachem. Mówię o tym na koncercie. Być może czeka Cię normalna przesiadka, w czasie której coś zobaczysz, a podniebieniu zaserwujesz rozkosze brytyjskiej kuchni. A być może nie :)
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Lip 2017 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Anonymous napisał(a):
Widzę to następująco: Liverpool nie jest mniej bezpieczny niż uważano, że był Manchester przed zamachem.

Nie mam kalkulatora, który pozwala dokonać takich obliczeń, mam natomiast własne doświadczenia z obu miast i statystyki, które mówią, że w tym pierwszym rzadziej trafimy na "śniadych", których obawia się @Antares, więc argumentum a fortiori - częściej na białych chuliganów.
Załącznik:
6-7---MAP-(updated)-CS3-01.png
6-7---MAP-(updated)-CS3-01.png [ 166.84 KiB | Obejrzany 7377 razy ]

(źródło obrazka: http://www.mirror.co.uk/news/ampp3d/imm ... ts-4669250)
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Lip 2017 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Kolego mimo iż mieszkam pod Manchester to do WMI zawsze latam z Liverpoolu, a samo miasto tez uważam za bardziej bezpieczne i gdybym miał wybierać to zdecydowanie Liverpool
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Lip 2017 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Zgadzam się z tą opinią, a powyższe dane przytoczyłem do obrony swojej tezy z postu #7.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group