Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bali/Lombok - Komodo
#1 PostWysłany: 02 Maj 2013 14:04 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 232
Loty: 265
Kilometry: 475 844
niebieski
Witam,
będziemy w 12 osób na Bali, planujemy stamtąd wypad na Lombok i Gili plus wycieczka na Komodo zobaczyć smoki. Jak najlepiej dostać się na Komodo w rozsądnej cenie? Wiem, ze sa samoloty Merpati do Labuan Bajo, ale to w tej chwili koszt okolo 1,5mln IDR w interesujacych nas terminach. Ile kosztuje wynajęcie jakiejś łódki na Bali/Lomboku? Jest nas dużo, więc może łódką wyjdzie taniej? Ile trwa taki rejs?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
#2 PostWysłany: 30 Maj 2013 08:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2012
Posty: 32
Rejs trwa kilka dni i nie będzie tańszy. Można promem ale nie pływa często, trwa również kilka dni i też wiele nie zaoszczędzicie. Co do lotu to myślę że jestem w stanie kupić Wam te bilety taniej.
Paweł
_________________
Indo-Explorer
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Cze 2013 20:34 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 232
Loty: 265
Kilometry: 475 844
niebieski
Ile ten lot by nas wyniosl?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Cze 2013 21:39 

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 38
Loty: 100
Kilometry: 240 247
Leciałem 2 lata temu .
Płaciłem ok 120 USD w dwie strony Denpasar -Labuan Bajo.
Wtedy był kurs 1 USD = 8 800 IDR
Bilet nabyłem bez żadnego pośrednictwa.
Zamówiłem poprzez stronę internetową ,nie mogłem za niego zapłacić ( problem naszych kart kredytowych-nie akceptowalne)
umówiłem się ,ze odbiorę jak będę przebywał w Denpasar .
Bez żadnej zaliczki zabukowali mi dwa bilety i zapłaciłem za nie, miesiąc póżniej ,będąc w ich biurze w Denpasar.

Proponuję : zwróć się do agentów którzy prowadzą sprzedaż biletów lotniczych
(uzbroj się w cierpliwość -odpowiadają bardzo ,,powoli,,)
Przedstaw swój plan lotu ,zapytaj o cenę ,żniżkę za grupę .
Bez problemu możesz zamówić bilety u agenta i odebrać je na miejscu
Z Denpasar lata:
Wings Air

Daily Flights From Denpasar to Labuan Bajo
Flight Departs Bali (DPS) 13:35 Flight Arriving Labuan Bajo (LBJ) 14:50
Flight Departing Labuan Bajo (LBJ) 08:30 Flight Arrives Bali 10:00
Tickets can – sometimes – be purchased online via the website. This is not always the case.

Indonesia Air Transport/Transnusa
Daily Flights from Bali (DPS) to Labuan Bajo
Flight Departs Bali (DPS) 12:20 Flight Arriving Labuan Bajo (LBJ) 13:45
Flight Departing Labuan Bajo (LBJ) 13:50 Flight Arrives Bali 15:00

Merapati Airlines
Daily Flights from Bali (DPS) to Labuan Bajo
Flight Departs Bali (DPS) 10:30 Flight Arriving Labuan Bajo (LBJ) 12:00
Flight Departing Labuan Bajo (LBJ) 12:30 Flight Arrives Bali 14:00
Schedules can be checked online at www.batavia-air.com/


Jeśli będziesz chciał skorzystać znam przewodnika
w Labuan Bajo.
Pomoże Ci zarezerwować statek ( dużoooooo taniej niż ...tutaj) i jest też przewodnikiem po Wyspie Rinca ,Komodo.
Statek jest na wyłączność .
My pływaliśmy w dwie osoby+ obsługa 3 osoby + przewodnik.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Cze 2013 21:41 

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 38
Loty: 100
Kilometry: 240 247
Zapomniałem dodać -te statki pływają tylko z portu Labuan Bajo po okolicznych wodach/wyspach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Cze 2013 08:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2012
Posty: 32
W zależności od wysokości sezonu można kupić lot w 2 strony w cenie 160 - 300$. Niestety różnice są bardzo duże. Powodzenia
_________________
Indo-Explorer
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Cze 2013 13:07 

Rejestracja: 20 Sty 2013
Posty: 18
witam. miesiąc temu wrócilismy z indonezji więc informacje w miarę bierzące.
nasza trasa jest do zobaczenia na http://sylwiaimarcin.geoblog.pl/podroz/ ... nezja-2013

Oczywiście chętnie coś podpowiemy.

Co do lotu to korzystaliśy z wyszukiwarki
http://www.tiket2.com/english/search/DP ... -13-1.html

jako że nie mogliśmy kupować sami biletów(brak indonezyjskiej karty kredytowej) korzystaliśy z tej wyszukiwarki dzięki czemu mogliśy dopasowywać daty, godziny i pozanać ceny lotów. W biurach podróży łatwiej wtedy negocjować cenę, tzn prowizje biura.10usd to już dużo(tyle też biorą polscy posrednicy) prowizja zależy od umiejętności negocjacji:)
Powrót zaliczyliśy stateczkiem z flores na lombok, choć z perspektywy czasu wybrałbym lot samolotem w dwie strony, a na Komodo i Rinca wykupiłbym 2 dniową wycieczkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Cze 2014 13:54 

Rejestracja: 05 Lut 2013
Posty: 85
hej! moze znajdzie sie ktos kto moze mi pomoc. W sieprniu lecimy do Indonezji i chcemy dostac sie z bali na Komodo. Wiem, ze najlepiej do labun bajo na Flores a poznij lodka. Moim problemem jest cena. Obecnie cena w dwie strony bali - labun bajo i retour kosztuje na osobe ok. 220€ czy to normalna cena czy lepiej poczekac az bedziemy na miejscu i dopiero wtedy zorientowac sie w cenach i lotach. Polecacie w ogole wykupic gotowa wycieczke na komodo i Rinca czy organizowac wszytsko samemu?

Bede wdzieczna za wasze pomocne rady!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Cze 2014 11:40 

Rejestracja: 09 Kwi 2013
Posty: 45
Skoro zastanawiasz się nad rejsem po komodo, rinca i okolicy, może warto przeanalizować rejs statkiem, taki kilkudniowy, i wówczas będzie potrzebny lot tylko w jedna stronę. Bowiem rejsy kursują na trasie Lombok- Labuan Bajo lub odwrotnie. więcej szczegółów o takich rejsach jest w zakładce "Atrakcje".
_________________
INDONEZJA: http://www.youtube.com/watch?v=Fb_3NVSmG1A
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 13 Paź 2014 00:07 

Rejestracja: 16 Sie 2014
Posty: 90
Loty: 23
Kilometry: 76 062
Podepnę się pod temat. Jak zwykle masa pytań :) Planuję lot z CGK od razu na Labuan Bajo, w jedną stronę (jak narazie 489zł, trochę drogo). Później Komodo i wyspa Kanawa, potem jakoś promami na Lombok, jak zostanie czas to Gilis, kilka dni na Bali, i z Bali powrót do CGK i do Europy. Nie wiem tylko jak kształtują się ceny z CGK do Labuan Bajo, czy te 500~zł w jedną stronę to taka normalna cena? Już wiem że bilety z Bali do CGK i odwrotnie to czasem poniżej 50zł. Jest róznica ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 13 Paź 2014 00:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
tam nie lata za dużo linii to i cena wysoka
ale ona wcale nie jest taka wysoka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 13 Paź 2014 13:29 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
proponuje lot z Dzakarty do Denpasar- dość tanio i z Denpasar do Labuan Bajo już będzie taniej tj 600 rt
sam jestem w trakcie planowania tej trasy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group