Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lip 2016 22:09 

Rejestracja: 21 Mar 2015
Posty: 2
czołem podróżnicy! planujemy w sierpniu zwiedzić Mediolan - Bergamo - Weronę i Wenecję za jednym zamachem (bilety Kraków - Bergamo - Kraków już kupione, 2 osoby).

Rozglądamy się za sensowym ogarnięciem transferów. Patrzyliśmy na stronę GoEuro.com i opcje są całkiem sensowne. W każdym mieście planujemy mniej więcej 1 nocleg. Czy ktoś z Was ma już może jakieś doświadczenia z takiej lub podobnej wycieczki? Czego unikać, jakich linii autobusowych unikać, gdzie się nie zapuszczać itd?

Jeżeli ktoś z Was już był na podobnej trasie i chciałby podzielić się uwagami i rekomendacjami - będziemy wdzięczni.

pozdrawiam

czechirus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 12 Lip 2016 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2014
Posty: 170
Loty: 36
Kilometry: 32 327
Ja bym pomyślał o flixbusie... Na trasie Mediolan - Wenecja bilety zaczynają się od 38 zł, a Mediolan - Werona od 19 zł...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Lip 2016 11:56 

Rejestracja: 06 Lip 2016
Posty: 17
Najtaniej megabus.com bilety można kupić ok 1 euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Gru 2016 21:00 

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 110
ktoś może ostatnio przerabiał jak najlepiej z tym transportem, ja w lutym chce się dostać z lotniska w Bergamo do Werony a potem do Wenecji. Przylot o 16;30 i o tej porze może być ciężko, za jakieś wskazówki z góry dziękuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Gru 2016 23:43 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
flixbus.pl
autobus 1 z lotniska do dworca kolejowego i dalej trenitalia.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Gru 2016 00:01 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3561
złoty
Moim zdaniem trentalia to podstawa. Z wyprzedzeniem można kupić Mediolan - Wenecja za 9.00 euro. Pozostaje zatem tylko kwestia organizacji. Czy zacząć od Bergamo - Werona- Wenecja, a w powrocie pociągiem fresciabianca z Wenecji do Mediolanu i a potem powrót autobusem do Bergamo. Pociągi szybkie i w dobrej cenie. Resztę tras można kupić na miejscu osobowymi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 31 Mar 2017 14:56 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
Czy w temacie przejazdów z Bergamo-Wenecja wiadomo coś więcej?

W moim przypadku oferta Flixbusa na dany termin jest już mocno ograniczona, a pociągi drogie i muszę szukać innych rozwiązań. Będąc ostatnio w Neapolu zwróciłem uwagę, że we Włoszech jest masa różnych przewoźników autokarowych z przystępnymi cenami, jednak nie zapamiętałem ich nazw. Może jakaś podpowiedź? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Maj 2017 07:00 

Rejestracja: 12 Mar 2016
Posty: 66
Loty: 72
Kilometry: 94 341
czechirus napisał(a):
czołem podróżnicy! planujemy w sierpniu zwiedzić Mediolan - Bergamo - Weronę i Wenecję za jednym zamachem.

Jaki czas planujesz poświecić na zwiedzenie tych miast?
Sam myślałem Mediolanie, Weronie (może również Padwie) i Wenecji.

PS. W Bergamo już byłem na weekend - BARDZO POLECAM - niestety NIESŁUSZNIE miasto często pomijane przez osoby podróżujące do Mediolanu - fajny klimat świetne miejsce na minimum 1-2 dni :)
Gdybyś planował nocleg polecam miejsce: Apartments Chanel Bergamo na bookingu - bardzo przytulne mieszkanko w bardzo dobrej lokalizacji - niestety nie najtańsze
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Maj 2017 07:40 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 18
Flixbus to najlepsze rozwiązanie ( 5 maja jechałam z Bergamo do Wenecji o 12.55 za 9,90 E). Odpada dojazd do Mediolanu za 5E, a pociągi z Mediolanu nie są tanie( w moim przypadku najtańszy pociąg do Wenecji był w cenie 24,90).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group