Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Opinie] lol.travel
#1 PostWysłany: 10 Lut 2017 01:48 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Poza niepoważną nazwą (trochę wizerunkowy strzał w stopę moim zdaniem), co jeszcze wiadomo o tym pośredniku? Wyświetla się np. na włoskim kayaku.
Wg strony, mają siedzibę we Włoszech (Rimini), należą do grupy Hotelbeds (co brzmi nieźle).
Nie wygląda na klon Unistera.
Ktoś miał do czynienia?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 10 Lut 2017 02:57 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
pierwsze slysze, ale rzeczywiscie sie dobrze nazwali... :lol: moze dlatego brak klientow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Lut 2017 07:40 

Rejestracja: 17 Sie 2015
Posty: 305
Loty: 139
Kilometry: 280 764
niebieski
Kupowalem u nich w sierpniu krajówke po 6 eur, lot byl bez zadnych problmów. Później juz bilety byly niekupowalne, wyrzucało błąd przy płatnosci.

Wysłane z mojego T5SE przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 10 Lut 2017 08:56 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 707
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
próbowałem u nich kupić w zeszłym roku krajówkę, ale miałem problemy; rezerwacja przechodziła, dostawałem maila, że ok, kasa się blokowała, a potem przychodził mail, że linia nie potwierdza ceny i tak dwa razy; ale kontakt z nimi mailowy był szybki i sprawny, ale niestety bez sukcesu;
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 11 Lut 2017 13:58 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Znalazłem jeszcze taki wątek: http://travel.stackexchange.com/questio ... oking-site

W 2015 niby należeli do grupy TUI i nie mieli akredytacji IATA. Teraz na stronie są: grupa Hotelbeds i znaczek IATA (czy ktoś wie, jak sprawdzić w IATA, czy pośrednik rzeczywiście ma ich akredytację?).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Mar 2017 12:46 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 301
niebieski
Kupiłem poprzez prekierowanie z wloskiego momondo zagrzeb-singapur na sylwestra 2017-18 po 260 e za bilet , etixy po 2 minutach, na checkmytrip bilety widoczne, kasa z karty zeszła/ płatność karta euro aliora/, wiec chyba ok, pozostaje czekać na wyjad, na razie zadnych uwag do nich.
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 26 Kwi 2017 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Bilet kupiony, wszystko teraz wydaje się być OK, jednak e-tix przyszedł dopiero po 25 godzinach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group