Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sie 2011 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Ryanair Lodz (LCJ) Madrid (MAD) 1 BGY + 1 BGY Thu, 13 Oct 13:30 Mon, 17 Oct 06:00 3d 6h 35.79 EUR
Ryanair Lodz (LCJ) Milan (Bergamo) (BGY) Thu, 13 Oct 13:30 Thu, 13 Oct 15:45 10h 00 5.79 EUR
Ryanair Milan (Bergamo) (BGY) Madrid (MAD) Thu, 13 Oct 21:00 Thu, 13 Oct 23:30 10.00 EUR
Ryanair Madrid (MAD) Milan (Bergamo) (BGY) Mon, 17 Oct 06:00 Mon, 17 Oct 08:15 9h 30 12.00 EUR
Ryanair Milan (Bergamo) (BGY) Lodz (LCJ) Mon, 17 Oct 13:15 Mon, 17 Oct 15:30 8.00 EUR

do tego mozemy dorzucic np krotki wyjazd (piatek - niedziela) do faro z madrytu za 25 euro (wtedy ogolnie wiecej czasu spedzimy na lotniskach niz na zwiedzaniu, ale jakby ktos lubil takie hardcore'owe wyjazdy ;) ) oraz mase innych wyazdow z madrytu o ktorych nie wiem ;)

ew powrot do poznania we wtorek, 18.10 , za 35 euro
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 20 Sie 2011 20:53 

Rejestracja: 20 Sie 2011
Posty: 61
Witam
Z góry przepraszam za głupie pytanie, ale czy często Pan lata z Łodzi? Czy tę ofertę wyszukał Pan przy okazji, po prostu szukając tanich lotów?
Serdecznie pozdrawiam i czekam niecierpliwie na odpowiedź
-Andrzej Kawiński
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Sie 2011 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
drewman napisał(a):
Witam
Z góry przepraszam za głupie pytanie, ale czy często Pan lata z Łodzi? Czy tę ofertę wyszukał Pan przy okazji, po prostu szukając tanich lotów?
Serdecznie pozdrawiam i czekam niecierpliwie na odpowiedź
-Andrzej Kawiński


wogóle nie latam z łodzi ale znajomi / rodzina często do mnie z łodzi latają, bo to wygodne (pod względem dogodnych czasów przesiadek jak i dni - taki jakby przedłużony weekend), tanie połączenia
+ do łodzi większośc moich znajomych / rodzina ma w miarę blisko
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Sie 2011 20:35 

Rejestracja: 20 Sie 2011
Posty: 61
A często wyszukuje Pan ciekawe tanie przeloty dla swoich znajomych/rodziny, czy raczej sami się tym zajmują? Pytam, bo sam stawiam dopiero pierwsze kroki jeśli chodzi o tanie latanie (mój 2gi dzień na forum) i nie bardzo wiem jeszcze jak się zabrać za dokładne wyszukiwanie takich lotów. Wiem, że nadużywam Pańskiej uprzejmości, ale czy w razie jakiś bardzo okazyjnych lotów z łodzi o których by Pan wiedział mógłbym Pana prosić o wiadomość do mnie, albo napisanie tego na forum? Albo o ew. wskazówkę jak zacząć najskuteczniej przygodę z tanim lataniem - czy najłatwiej i najszybciej jest wykupić licencję na Azuon?
Serdecznie pozdrawiam
-Andrzej Kawiński
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Sie 2011 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 175
polecam poczytać poradniki dot. taniego latania na fly4free.pl a azuona można tez kupić przy okazji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Sie 2011 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
drewman napisał(a):
A często wyszukuje Pan ciekawe tanie przeloty dla swoich znajomych/rodziny, czy raczej sami się tym zajmują? Pytam, bo sam stawiam dopiero pierwsze kroki jeśli chodzi o tanie latanie (mój 2gi dzień na forum) i nie bardzo wiem jeszcze jak się zabrać za dokładne wyszukiwanie takich lotów. Wiem, że nadużywam Pańskiej uprzejmości, ale czy w razie jakiś bardzo okazyjnych lotów z łodzi o których by Pan wiedział mógłbym Pana prosić o wiadomość do mnie, albo napisanie tego na forum? Albo o ew. wskazówkę jak zacząć najskuteczniej przygodę z tanim lataniem - czy najłatwiej i najszybciej jest wykupić licencję na Azuon?
Serdecznie pozdrawiam
-Andrzej Kawiński


panie szanowny, udziele Ci jednej wskazówki, jest dośc krótka, acz treściwa: azuon

na nim i na wiedzy czerpanej z tego forum kończy się wiedza, przypuszczam, jakichś 90% użytkowników tegoż forum (w tym moja) - i gwarantuję, że wiedza taka w zupełności wystarcza by tu i tam w miarę tanio poleciec


btw sprawdzałem dzień później ten okazyjny lot który znalazlem - bilety już było po ok 70 euro ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group