Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Sie 2014 15:25 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 285
Loty: 225
Kilometry: 327 480
niebieski
Nigdy nie wypożyczałem samochodu, jednak jadę w tym roku do Słowenii na Erasmusa i bardzo chętnie skorzystałbym z tej usługi na kilka dni, aby pojechac do Bośni, Chorwacji, może trochę dalej.

W Ljubljanie jest agencja, która wypożycza samochody studentom na preferencyjnych warunkach, bez dopłat za wiek i żadnych innych dodatkowych. Najtańsze auta w cenie 26 euro jeśli wypożyczenie trwa 4-6 dni, 23 euro jeśli ponad 7. Ponadto oferuje ona rabat 5% za obsługę w języku słoweńskim, co problemem na Erasmusie nie będzie.

Szukałem jednak na kayak.de i po przekierowaniu na expedia.de najtańsze samochody były już od 10,05E za dzień, jednak po wgłębieniu się w regulamin nie obejmowały one opłaty za kierowcę poniżej 25 lat i drugiego kierowcę, które łącznie wynosiły 15 euro.

Mam 21 lat, prawo jazdy od ponad 3 lat. Mój kolega, który jedzie razem ze mną podobnie. Karty kredytowe z BZWBK również posiadamy. Co byście doradzali w sprawie wynajmu samochodów? Skorzystać z usług tej słoweńskiej wypożyczalni? A może jest jakaś duża korporacja, wyszukiwalna na kayakach itp, która nie dodaje opłat dla osób mających 21 lat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 25 Sie 2014 18:11 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 285
Loty: 225
Kilometry: 327 480
niebieski
up
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Kwi 2016 22:08 

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 181
Loty: 57
Kilometry: 99 151
Możesz coś doradzić w temacie? Masz jakieś doświadczenia? Chcę wziąć samochód na 3 dni 30.04-3.05. Będę wdzięczny za wskazówki. Interesuje mnie cena wynajmu, wartość wkładu własnego, z jakiej wypożyczalni korzystałeś i czy winieta była w cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group