Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Liverpool
#1 PostWysłany: 30 Lis 2011 13:09 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 18
Gdyby ktoś zastanawiał się nad tanim noclegiem w centrum Liverpoolu, z czystym sercem polecić można Hatter's Hostel położony w samym centrum miasta przy Mount Pleasant (to nazwa ulicy). Za £10 mamy łóżko w czystym pokoju w dormie, niezłe śniadanie, nieograniczoną kawę i herbatę oraz do dyspozycji świetnie wyposażoną kuchnię - obok jest Tesco Express więc można za niewielką kasę ugotować sobie własny obiad. Jedynym minusem jest konieczność płacenia za internet, nawet wi-fi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
 Temat postu: Re: Liverpool
#2 PostWysłany: 20 Gru 2011 19:39 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 1170
platynowy
Rezerwowałeś online czy po prostu wszedłeś "z ulicy"? Wybieram się niebawem i na ich stronie widzę niestety wyższe ceny - http://hattersgroup.com/liverpool/liver ... liverpool/

Ale może po prostu wystarczy przyjść i ponegocjować? :)

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liverpool
#3 PostWysłany: 03 Mar 2012 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Może się komuś przydać - spałem w Liverpoolu w O'Tooles, rezerwowane przez booking.com
http://www.otoolesguesthouse.co.uk/
Warunki skromne, ale czysto, pokój z łazienką, do centrum pieszo około 25 minut, do przystani 20 minut. Za 1 noc w pokoju 4-os płaciliśmy niecałe 10 £/os. Okolica hotelu nie wygląda zachęcająco - jest to typowo robotnicza dzielnica, w nocy cisza i spokój, ruch zaczyna się rano i kończy po południu. Ogólnie polecam.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liverpool
#4 PostWysłany: 12 Mar 2013 13:15 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 338
Kilometry: 500 411
Polecam panią z kwaterami Pokój dwuosobowy (albo i nawet kilka takich pokoi)

https://www.airbnb.pl/rooms/391925

Okolica bezpieczna i cicha, trafić można bez problemu nawet w nocy. Kwatera znajduje się niedaleko stacji kolejki liverpoolskiej Rock Ferry. 7 minut na piechotę wzdłuż torów (mijamy 1 kościół), skręcamy przy drugim w prawo, 3-4 minuty i jesteśmy na miejscu. 100 metrów dalej jakieś sklepiki (ale niezbyt tanie).

Z Rock Ferry do centrum Liverpoolu jedziemy kolejką jakieś 10-14 minut. Zależy na którą stację. W miarę blisko jest też do Chester. Płaciłem ok. 100 zł za dobę, co jak na warunki w L. (w marcu 2013 ceny na interesujący mnie weekend zaczynały się od 360 zł za dobę i to nie w centrum!), stanowi dobrą ofertę.

Osobiście zawsze wolę w centrum, ale te ceny mnie przerosły, jednak lokalizacja tej kwatery, dzięki kolejce, nie była dla nas żadnym problemem.

Dom czasy świetności ma za sobą, jednak pani Helen dba o czystość. Dostajecie własny spory pokój (na oko 20m) na pięterku, na którym są 3 pokoje i łazienka (wanna prysznic toaleta). Jak pisałem, nie jest to nowe, ale jednak zadbane. Nie ma mowy o jakimś obrzydzeniu do kąpieli w tym miejscu, czy niechęci do korzystania z łoża. W pokoju małe TV (które chyba nie działa :D ), szafa, kącik dla pań z lustrem, sporo szuflad lampki, Wifi, gruby fajny dywan, dużo gniazdek. Herbata ręczniki, czajnik elektryczny i kubki. Pokój nie jest zamykany przez nas! od zewnątrz (chociaż jest zamek) jednak laptop ani nic innego nie zginęło. Ostrzegam po prostu. Można wychodzić i wracać kiedy się chce. Brama jest otwarta, Helen dyskretnie czuwa.

Kobitka życzliwa jest. Bez gadania dała mi proszek od bólu głowy, chętnie pomagała też w innych sprawach. Kiedy nas nie było, myła kubki...

Ogólnie za tę cenę w tak drogim mieście - pozycja warta rozważenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liverpool
#5 PostWysłany: 29 Kwi 2013 17:36 

Rejestracja: 20 Mar 2013
Posty: 4
Polecam Carmel z airbnb - https://www.airbnb.pl/users/show/4287386

Za naprawdę małe pieniądze, można przenocować się w Liverpool'u. Właścicielka miła i bardzo gościnna. Z lotniska i centrum można dostać się np autobusami nr 80 i 86. W centrum startują z Liverpool One. Do centrum jakieś 20-30min.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liverpool
#6 PostWysłany: 13 Lip 2014 18:35 

Rejestracja: 13 Lip 2014
Posty: 13
@roku mogłbys podac jakies namiary? chyba link nie dziala
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liverpool
#7 PostWysłany: 03 Lut 2015 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
Liverpool właśnie mnie pokonuje. Albo drogo jak diabli (prawie 200 zł. za łóżko w dormie to już przesada) albo drogo i daleko od centrum. Na airbnb w terminie 7/8.03 też jakaś bieda z nędzą.

Może ktoś z Państwa ma jakieś namiary na tanią miejscówkę na jedną noc? Bo nawet jeśli już jest hostel, to w weekendy domaga się min. 2 nocy a tyle czasu nie będę tam spędzał ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liverpool
#8 PostWysłany: 03 Lut 2015 12:43 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Liverpool jest bardzo drogi jeśli chodzi o noclegi, kiedyś była Formula1 w centrum w fajnych cenach, ale zlikwidowali. Sprawdź ten: http://www.booking.com/hotel/gb/innovat ... 19f;dcid=4 jest nowy, widzę że bywają obniżki, a 200zł za noc w Liverpoolu to nic tylko brać:) Dzielnica średnia, ale dojazd do centrum bardzo dobry, nocowałem w tej okolicy ze względu na to że było niedaleko do stadionu LFC.
Góra
 Profil Relacje PM off
ciamek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Liverpool
#9 PostWysłany: 03 Lut 2015 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
Dzięki, niestety....

Innovation Guest House 3
Liverpool

3 osoby oglądają ten hotel

Brak pokoi w tym terminie: sob 7 marca 2015 - nd 8 marca 2015 (1 noc)

Cholera...!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liverpool
#10 PostWysłany: 03 Lut 2015 13:01 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
No niestety, natomiast możesz sprawdzać na bieżąco do tego czasu może ktoś zrezygnuje i się pojawi wolne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liverpool
#11 PostWysłany: 03 Lut 2015 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
Codziennie tam siedzę, na wszystkich portalach. I nic. A czas wyjazdu się zbliża.
No i nie odpuszczę koncertu Anathemy, co to, to nie... ;-)

Zawsze pozostaje couchsurfing ;-)

Gdyby się komuś coś na oczy rzuciło to miejcie mnie w pamięci Dobrzy Ludzie :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group