Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Lut 2014 20:30 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 4
Witam,
właśnie zrobiłem rezerwacje na lot NYO-WMI i wpisując dane pasażera, na końcu nazwiska, popełniłem literówke. Czytałem, że wg nowych zasad (wprowadzonych chyba w listopadzie 2013) moge w ciagu 24h bezplatnie dokonac zmiany. Niestety podczas próby zmiany rezerwacji, wyświetliła mi się informacja, że muszę dopłacic. Co mogę zrobić, by bezpłatnie skorygowac ten błąd?
Z góry dziękuję,
mgrabarski
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 03 Lut 2014 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Dopuszczalne są nawet 3 literówki, o ile nie zmieniają sensu nazwiska. Jest 48-stronicowy dział na ten temat na forum f4f;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Lut 2014 20:36 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 4
Dziękuję :)
To tylko literówka w stylu Jan Kowalska, ale martwiłem się, że coś może byc nie tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Lut 2014 20:38 

Rejestracja: 06 Wrz 2012
Posty: 543
Loty: 221
Kilometry: 228 932
srebrny
mgrabarski napisał(a):
Dziękuję :)
To tylko literówka w stylu Jan Kowalska, ale martwiłem się, że coś może byc nie tak.


A jeżeli bardzo Ci zależy na zmianie to jedyną opcją jest telefon do Ryan'a. Zmienią za darmo ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Lut 2014 20:41 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 4
Jeśli mimo błędu normalnie polece, to wolę nie narażać się na koszty infolinii Ryanair'a ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Lut 2014 20:42 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 66
Miałem kiedyś bardzo podobną sytuację ale w Wizzair. Drobna literówka. Nie wiem czy kwestia szczęścia ale nic nikt nawet sie nie pochylił zbytnio nad drobnym blędem (nie rzucającym sie w oczy)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Lut 2014 20:58 

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 179
Cykadaaa123 napisał(a):
Miałem kiedyś bardzo podobną sytuację ale w Wizzair.


Miałem coś podobnego w Ryanie. Bez problemu.
Wcześniej głupi dzwoniłem na infolinie, straciłem kilkadziesiąt zł a pogadałem tylko z maszyną bez rezultatu.
Góra
 Profil Relacje PM off
hudyts uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 03 Lut 2014 21:12 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 4
Teraz już polece bez obaw :) Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group