Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1984 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 08 Gru 2010 17:03 

Rejestracja: 08 Gru 2010
Posty: 5
Dzięki! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#42 PostWysłany: 08 Gru 2010 19:00 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 70
W naszym przypadku, lecieliśmy 3 liniami - Rayanair, Wizem oraz Easy Jetem, i nie wykupowaliśmy dodatkowej opłaty na wózek.
Nasz i tak nie był za duzy ( wózek )- natomiast naszych znajomych którzy mają bliźniaki , wózek był przeogromny- czasami musieliśmy go zanosić do okienek w których się odbiera nad wymiarowy bagaż.

Ani razu nie płaciliśmy za wózki , mój synek ma 3 lata, a dziewczynki kupla niewiele mniej .

Tak więc nie ma co się stresować.. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Gru 2010 19:45 

Rejestracja: 08 Gru 2010
Posty: 5
J.bond czyli jak widać z doświadczenia nie są aż tak restrykcyjni. Albo mieliście szczęście. Gorzej jak ja będę mieć pecha i nas policzą... Poszukam jeszcze na ten temat. Ale mnie pocieszyłeś trochę :D
Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 08 Gru 2010 20:14 

Rejestracja: 08 Gru 2010
Posty: 28
Co do soczkow to u nas nie bylo problemow lecielismy z Poznania do Girony i z powrotem, oraz z Poznania do Tunezji za kazdym razem mieliśmy dużo więcej napoi niż jest zezwolone i niebylo zadnych problemow, ewentualnie kazali w Polsce spróbować czy to aby na pewno woda lub sok , o wrzątek prosilem już za kontrola bezpieczeństwa i Pani tez za darmo nalala caly termos :D . Proponuje zabrac soczki kupione w markecie i jeśli trafisz już naprawde na jakiegos wyjatkowego służbistę to je wywalisz.
Wozka nie musisz nadawac wczesniej.
W Poznaniu(i nie tylko) na lotnisku jest fajnie bo rodzina z dziecmi obslugiwana jest bez kolejki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latanie z EasyJet
#45 PostWysłany: 12 Gru 2010 21:06 

Rejestracja: 12 Gru 2010
Posty: 24
EasyJet jest niewątpliwie o klasę wyżej w porównaniu z RyanAir.

Latam głównie easyJetem z kilku powodów:
- bardzo dobra siatka połączeń z Berlina (mieszkam 50km od granicy z Niemcami)
- wylot wcześnie rano, powrót późno wieczorem (nie tracimy kasy na dodatkowe noclegi)
- bilety w rozsądnych cenach (50-60€ w dwie strony w każde miejsce Europy)
- easyJet lata na główne lotniska miast, a nie 100km od miasta jak RyanAir
- brak dodatkowych opłat za płatność kartą Visa Electron
- wygodne i ciche Airbusy :)
- przejrzysta i czytelna strona internetowa

W ostatnich dwóch latach leciałem:
10x easyJet
2x RyanAir
2x Norwegian

Statystyka mówi sama za siebie 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latanie z EasyJet
#46 PostWysłany: 12 Gru 2010 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 338
złoty
A jak wygląda sprawa bagażu podręcznego? Też tak sprawdzają wymiary i wagę jak w ryanie czy wizzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latanie z EasyJet
#47 PostWysłany: 12 Gru 2010 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
PiotrekS napisał(a):
A jak wygląda sprawa bagażu podręcznego? Też tak sprawdzają wymiary i wagę jak w ryanie czy wizzie?


nawet jeśli nie, to jeśli się na nich 'rzucimy' to zaczną ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latanie z EasyJet
#48 PostWysłany: 12 Gru 2010 23:50 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
W Easyjecie określony jest tylko wymiar, waga może być dowolna.

Z wyjątkiem sytuacji, w których przepisy lokalne nakładają bardziej restrykcyjne ograniczenia, każdy pasażer może przewozić jedną standardową sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 56x45x25cm (w tym kółka i kieszenie) („Standardowy bagaż podręczny”). Bagaż musi się z łatwością mieścić w stojakach do pomiaru umieszczonych przy odprawie lub przy wejściu do samolotu. Bagaż podręczny nie jest ograniczony żadnym limitem wagowym, o ile jego waga pozostaje w rozsądnych granicach, tzn. pasażer jest w stanie samodzielnie i bezpiecznie umieścić go w schowku nad siedzeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latanie z EasyJet
#49 PostWysłany: 13 Gru 2010 00:30 

Rejestracja: 12 Gru 2010
Posty: 24
Powiem tak. Na moje wszystkie loty easyJetem, tylko raz kazali mi wkładać bagaż do takich metalowych stojaków. Było to w Berlinie, jeszcze przed przejściem kontroli bagażu. Później podczas boardingu nigdy nie sprawdzali wymiarów, a tym bardziej wagi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latanie z EasyJet
#50 PostWysłany: 13 Gru 2010 09:32 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
pasażer jak mogliby CI sprawdzać wagę skoro nie ma limitu??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latanie z EasyJet
#51 PostWysłany: 27 Gru 2010 20:01 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Cytuj:
Z wyjątkiem sytuacji, w których przepisy lokalne nakładają bardziej restrykcyjne ograniczenia, każdy pasażer może przewozić jedną standardową sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 56x45x25cm (w tym kółka i kieszenie) („Standardowy bagaż podręczny”). Bagaż musi się z łatwością mieścić w stojakach do pomiaru umieszczonych przy odprawie lub przy wejściu do samolotu. Bagaż podręczny nie jest ograniczony żadnym limitem wagowym, o ile jego waga pozostaje w rozsądnych granicach, tzn. pasażer jest w stanie samodzielnie i bezpiecznie umieścić go w schowku nad siedzeniem.

Oprócz „Standardowego bagażu podręcznego” pasażer może również przewozić:
(a) jeden z następujących przedmiotów: płaszcz, parasol lub szal; oraz
(b) jedną reklamówkę o standardowych rozmiarach zawierającą towary zakupione na lotnisku wylotu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 05 Sty 2011 14:29 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 42
Czesc , gdzies znalazlem info:

Posiadając kartę “Baltic Miles” (coś jak Miles and more) za bagaż płaci się ‘tylko’ 15 euro, a za odprawę zero. Tuż po założeniu konta na ich stronie dostaje się kartę do wydrukowania w domu, po jakimś miesiącu przychodzi taka plastikowa.

Czy ktos posiada takowa karte?
Czy gdy zakupilem bilet a dopiero potem wyrobilem karte moge wykorzystac ją do zakupu bagazu rejstorwanego do tego lotu po tanszej cenie?
Btw czy normalny zakup bagazu rejstorwanego (30 euro) w AIRBaltic wiaze sie tez z platną odprawa? czy mozna odprawe zrobic bezplatnie online?
_________________
Blog PODRÓŻNIKA
“Happiness only real when shared ”
www.quack87.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 05 Sty 2011 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Szukałem info na temat tej karty i nigdzie nie znalazłem wzmianki o tańszym bagażu rejestrowanym, dla posiadaczy kart. Opłata za odprawę została zniesiona jakiś czas temu w Air Baltic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 05 Sty 2011 19:31 

Rejestracja: 29 Mar 2010
Posty: 28
Kupiłem bilet 25.12 zarejestrowałem się na Baltic Miles. I w piątek sylwestrowy dostałem kopertę z zielona kartą, mamy tam numer wyryte swoje nazwisko i tyle. A no i jest pasek magnetyczny który jak sadze w trakcie odprawy przyda nam się by załadowali nam nasze mile. Za bagaż rejestrowany 15e w jedna stronę jak byśmy nie mieli kosztował by 20e. Zresztą było gdzieś pisane w komentarzach pod artykułem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 05 Sty 2011 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Podczas rezerwacji biletów koszt bagażu rejestrowanego to 15 euro. Może dokupienie samego bagażu jest droższe ?? Nie wiem bo nie mam rezerwacji, więc sam jestem ciekaw informacji. Sam szukałem i nigdzie potwierdzenia korzyści posiadania karty Baltic Miles nie znalazłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 10 Sty 2011 14:08 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
Mam karte BalticMiles. Posiadanie jej nie daje ci zadnych znizek - bagaz jest zawsze 15e a odprawa online jest bezplatna. Jedyny plus tej karty to to ze za mile mozna oplacic bagaz.
Btw, tankowal ktos na Neste w PL albo kupowal buty w ECCO - bo to sa partnerzy BalticMiles i mozna zbierac tam mile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 13 Sty 2011 09:19 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3920
platynowy
Łasica napisał(a):
Btw, tankowal ktos na Neste w PL albo kupowal buty w ECCO - bo to sa partnerzy BalticMiles i mozna zbierac tam mile.

Mile można zbierać tylko w litewskim Neste i w Ecco na Litwie.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 19 Sty 2011 21:19 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
rosa napisał(a):
J.bond czyli jak widać z doświadczenia nie są aż tak restrykcyjni. Albo mieliście szczęście. Gorzej jak ja będę mieć pecha i nas policzą... Poszukam jeszcze na ten temat. Ale mnie pocieszyłeś trochę :D
Dzięki!


nie sa restrykcyjni w tym wzgledzie, tez zawsze lecialem z wozkiem i dzieckiem 2.5 a potem 3 lata. Nie bylo problemu z wozkiem nigdy.
Z soczkami, czy tez jogurtami, pozywzej 100ml tez nie zreszta. Raz mi kazali tylko skosztowac na security.

Aha, no i standardowo, rodzice z dziecmi proszeni sa jako pierwsi.. przynajmniej tak bylo w Liverpoolu (Wizz) , Bolonii (ale to z Ryanem)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 21 Sty 2011 12:51 

Rejestracja: 20 Gru 2010
Posty: 395
Loty: 178
Kilometry: 400 854
niebieski
Mieliscie szczescie z tymi soczkami. Mi w Katowicach kazali wyrzucic.
Na start i ladowanie polecam cukierki, gumy rozpuszczalne.
_________________
Image
http://mrowisko.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latanie z EasyJet
#60 PostWysłany: 21 Sty 2011 19:59 

Czy odprawa na lotnisku jest bezpłatna (chodzi mi o wylot z Belfastu)? Rodzinka nie ma jak się odprawić online stąd moje pytanie.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1984 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group