Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sty 2020 13:47 
Awatar użytkownika

złoty
W systemie dostepna jest wersja karty debetowej mastercard do rachunku w mBanku z limitowanej edycji 28. Finału WOŚP.
Karta za 0 zł. Szczegóły pod linkiem:

https://www.mbank.pl/indywidualny/karty ... wosp-2020/

Tak ,, że kto chętny niech się spieszy, bo to ograniczona czasowo akcja. Na teraz pozostało 31 181 szt. kart

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Ostatnio edytowany przez Abcn, 03 Sty 2020 16:50, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.

#2 PostWysłany: 03 Sty 2020 14:01 

niebieski
Karta za 0zł, przy jednej transakcji w miesiącu na dowolną kwotę dla eKonta osobistego/bez względu na liczbę transakcji w miesiącu dla eKonta możliwości

Niczym się więc nie różni od zwykłej karty do ekonta, gdzie też jest wymóg 1 płatności
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 03 Sty 2020 16:40 

Loty: 46
Kilometry: 97 019
Dla karty visa debet żeby była za 0 zł trzeba wydać 350 zł miesiecznie

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

#4 PostWysłany: 04 Sty 2020 00:48 
Awatar użytkownika

Loty: 144
Kilometry: 209 058
niebieski
Ja miałem z tamtego roku i niedawno dostałem tegoroczną. Ten sam numer, zmienia się data ważności i CVV.
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 04 Sty 2020 16:01 

josue napisał(a):
Dla karty visa debet żeby była za 0 zł trzeba wydać 350 zł miesiecznie

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Rozmawiałem z Mbankiem o tej kwestii i to zależy od posiadanego konta w tym banku dla "ułatwienia" wszystkie nazwaną się eKonto.
Ale podtytuł konta może być inny i wedlug ostatniej TOiP możesz mieć konto eKonto osobiste -> wtedy według tejże obowiązującej TOiP wystarczy jedna transakcja bez limitu kwoty. Natomiast jeśli masz w Mbanku stare konto (zakładane już dawno) to prawdopodobnie masz eKonto z podtytułem standard (nieobecne w nowej TOiP bo już nie oferowane) i wtedy istotnie musisz wykazać ruch 350 zł miesięcznie.
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 06 Sty 2020 08:32 

Dodatkowe info zmiana taryfy jest bezpłatna, wymaga wniosku w bankowości internetowej i wtedy zyskujemy zwolnienie z opłat za kartę po wykonaniu jednej transakcji.
 Relacje PM off  

[ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości