Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Francja
#1 PostWysłany: 09 Wrz 2015 22:47 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 37
Cześć, zastanawiam się w perspektywie roku 2016 na wypad do Francji. To kolejny cel podróżniczo-meczowy na przyszły rok.

Chciałbym powoli zacząć zbierać informacje o tamtejszej lidze. Interesuje mnie wypad do Lens, bo można zrobić fajny trip pociągami/autostopem przez północno - zachodnie rejony Niemiec, Holandii, Belgii i Francji.

Lens gra na stadionie większym niż w mieście żyje mieszkańców, ale do odwiedzenia tego miasta (oprócz położenia) zachęca mnie również dobra atmosfera na meczach.

Jak jest z biletami itd., wszelkie porady i wskazówki mile widziane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Francja
#2 PostWysłany: 10 Wrz 2015 13:42 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Tez o czyms takim myslalem, z tym ze glownie o Lille. Odezwe sie niebawem na priv w wolnej chwili.


Ostatnio edytowany przez Roku, 08 Lip 2016 00:10, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Ligue 1
#3 PostWysłany: 13 Wrz 2015 11:57 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Ktoś wie jak nazywa się ekipa fanów Olympique Lyon i na której trybunie siedzą ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ligue 1
#4 PostWysłany: 13 Wrz 2015 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 355
Kilometry: 559 189
niebieski
Siedzą na Vigare Nord. Po lewej patrząc z ławki rezerwowych ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
dyneck uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Ligue 1
#5 PostWysłany: 13 Wrz 2015 20:21 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
http://www.olweb.fr/fr/communaute/supporters-234.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Francja
#6 PostWysłany: 14 Wrz 2015 23:16 

Rejestracja: 14 Wrz 2015
Posty: 78
Loty: 53
Kilometry: 76 727
R_W napisał(a):
nicez napisał(a):
Cześć, zastanawiam się w perspektywie roku 2016 na wypad do Francji. To kolejny cel podróżniczo-meczowy na przyszły rok.

Chciałbym powoli zacząć zbierać informacje o tamtejszej lidze. Interesuje mnie wypad do Lens, bo można zrobić fajny trip pociągami/autostopem przez północno - zachodnie rejony Niemiec, Holandii, Belgii i Francji.

Lens gra na stadionie większym niż w mieście żyje mieszkańców, ale do odwiedzenia tego miasta (oprócz położenia) zachęca mnie również dobra atmosfera na meczach.

Jak jest z biletami itd., wszelkie porady i wskazówki mile widziane.

Tez o czyms takim myslalem, z tym ze glownie o Lille. Odezwe sie niebawem na priv w wolnej chwili.


Witam Kolegów jako nowy. Zamierzam być zarówno w Lens jak i w Lille. Zapraszam na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ligue 1
#7 PostWysłany: 09 Gru 2015 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
bilety na PSG - Lyon są dostępne na stronie klubu z Paryża,
mecz w najbliższy weekend, cena od 35 euro
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Gru 2015 13:59 

Rejestracja: 04 Gru 2015
Posty: 35
Witajcie, widziałem już ogólnikowy temat odnośnie Ligue 1 i wypraw na mecze tej ligi, ale chciałbym zgłębić przy Waszej pomocy konkretny temat. Patrząc na tytuł tematu to oczywiste o co zapytam, o drużynę Olympique Lyon i AC-Saint-Etienne i wyjazd na ich mecz. Patrzyłem własnie przed momentem na oficjalnej stronie Lyonu i możliwość zakupu biletów z wyprzedzeniem tak chociaż miesięcznym i niestety, ale maksymalnie do przodu oficjalna strona pozwala zakupić bilety na mecz z Troyes 9 Stycznia. Dodatkowo dodam, że mecz z Troyes będzie pierwszym meczem (premierowym) na nowym obiekcie Olympique Lyon, który został wybudowany z myślą o Euro 2016. Pytanie do Was, jest jakaś możliwość na zakup biletu z wyprzedzeniem chociaż miesięcznym? Sprawa numer dwa, jak wygląda sytuacja z biletami przed meczem w kasach biletowych? Da radę kupić chociaż ze dwa czy ciężko? I ostatnie pytanie, jak sprawa z komunikacją w momencie chęci wejścia na stadion lub zakupu biletu przed stadionem/w kasach? We Francji bywam co roku albo co dwa i wiem, że ten naród jest leniwy i niechętnie posługują się angielskim.

Co do biletów na AC Saint-Etienne z tego co widziałem to na Viagogo jest możliwość zakupów biletów do przodu nawet do marca co mi się bardzo podoba. Dodam, że nawet teraz widzę możliwość kupienia biletów po 50 zł za sztukę na mecz Saint-Etienne z Monaco. Moje pytanie do Was, orientuje się ktoś jak wygląda dojazd na mecz AC SE z Lyonu? Tak jak wcześniej wspomniałem można polecieć do Lyonu, a potem dojechać do Saint-Etienne, bo te miasta dzieli tylko 70km. Najlepszą opcją będzie TGV?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Gru 2015 14:24 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Chyba nikt CI nie udzieli za duzo informacjo odnosnie Lyonu bo jak sam wspomniales przenosza sie na nowy stadion.

Ja bylem pod koniec wrzesnia na meczu Lyon-Valencia. Nie bylo zadnego problemu z zakupem biletu przez neta, nie rozeszly sie od razu po uruchomieniu sprzedazy. Widzialem ludzi odchodzacych od okienek z papierowymi biletami co sugerowalo, ze nawet w dniu meczu mozna bylo kupic. Nowy stadion jest wiekszy wiec tym bardziej nie powinno byc problemu.

Co do komunikacji to ja wchodzilem na mecz z wypchanym plecakiem, w ktorym mialem rzeczy na 2 dniowy wyjazd bo po meczu zaraz uciekalem do Turynu (teraz po zamachach by to chyba nie przeszlo) i gosc ok. 40
zapytal mnie tylko o dziwo po angielsku skad jestem i czy mam wode w plecaku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Gru 2015 15:00 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Stade de Gerland - 42000 pojemność
Nowy stadion = 61000 pojemność

Kompletów w tym sezonie nie było, odpowiedź raczej oczywista. Jedyny znak zapytania to faza kibiców na nowy stadion, ale nie wierzę w 30000 fanów jednego meczu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 22 Gru 2015 10:09 

Rejestracja: 04 Gru 2015
Posty: 35
dyneck napisał(a):
Chyba nikt CI nie udzieli za duzo informacjo odnosnie Lyonu bo jak sam wspomniales przenosza sie na nowy stadion.

Ja bylem pod koniec wrzesnia na meczu Lyon-Valencia. Nie bylo zadnego problemu z zakupem biletu przez neta, nie rozeszly sie od razu po uruchomieniu sprzedazy. Widzialem ludzi odchodzacych od okienek z papierowymi biletami co sugerowalo, ze nawet w dniu meczu mozna bylo kupic. Nowy stadion jest wiekszy wiec tym bardziej nie powinno byc problemu.

Co do komunikacji to ja wchodzilem na mecz z wypchanym plecakiem, w ktorym mialem rzeczy na 2 dniowy wyjazd bo po meczu zaraz uciekalem do Turynu (teraz po zamachach by to chyba nie przeszlo) i gosc ok. 40
zapytal mnie tylko o dziwo po angielsku skad jestem i czy mam wode w plecaku.

No tak, ale z Lyonem to jest taki trochę problem (jak dla mnie), że nie widzę nigdzie opcji zakupu biletu na meczu do przodu o chociaż miesiąc (przez internet). U mnie w pracy niestety nie jest tak kolorowo z urlopem bym mógł sobie go z tygodniowym czy dwutygodniowym wyprzedzeniem ogarnąć.

Poruszę też drugą kwestię mojego tematu, może ktoś z Was był na meczu Saint-Etienne i wie na przykład jak wygląda dojazd do Saint-Etienne z Lyonu przy pomocy np. TGV?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 22 Gru 2015 10:24 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Radziiu napisał(a):

Poruszę też drugą kwestię mojego tematu, może ktoś z Was był na meczu Saint-Etienne i wie na przykład jak wygląda dojazd do Saint-Etienne z Lyonu przy pomocy np. TGV?

Kolego Radziu, masz wspomniane wyżej, że wróżyć nikt nie umie. Bilety na 99% kupisz, więc jaki problem?

A jak dojechać? Wsiadasz na stacji w Lyonie i wysiadasz na stacji w Saint Etienne. Żadna filozofia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 22 Gru 2015 12:41 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Wg strony bahn.com z Lyon do St Etienne w soboty jest pociag bezposredni mniej wiecej co godzine (glownie TER + nieliczne TGV). Czas jazdy ok.45 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ligue 1
#14 PostWysłany: 08 Lip 2016 00:01 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
A jak jest z biletami na Olimpique Marsylia?Można kupić na ich stronie przez internet?Czy są komplety na meczach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ligue 1
#15 PostWysłany: 08 Lip 2016 10:23 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
@77kylo ja kupowałem OM przez oficjalną stronę.
Stadion był wypełniony w połowie i jeszcze jedna z trybun była w remoncie przed EURO.
Więc nie powinno być problemów z miejscami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ligue 1
#16 PostWysłany: 08 Lip 2016 23:38 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 92
Loty: 27
Kilometry: 33 492
Bez problemu dostaniesz tutaj bilety.. oczywiście jak się pojawią na dany mecz :)
https://www.om.net/billetterie-officielle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ligue 1
#17 PostWysłany: 09 Lip 2016 18:42 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
Czy był ktoś na meczu AS Monaco?
Dotychczas "średnio" interesowałem się ligą francuską, ale teraz już w trzeciej kolejce - ostatni weekend sierpnia - zapowiada się mecz AS Monaco - PSG (czyli Glik - Krychowiak).
Na razie nie ma biletów, ani na stronie AS Monaco (czy w ogóle będą i jaka jest ich dostępność?), ani nawet na viagogo.

http://pilkanozna.pl/index.php/2555/LIG ... wPlan.html
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Ligue 1
#18 PostWysłany: 09 Lip 2016 18:59 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Wielkim minusem jest frekwencja w Monaco. Stadion tak naprawdę zapełnia się tylko raz w sezonie przy pojedynku z OM. Spokojnie zakupisz wejściówkę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ligue 1
#19 PostWysłany: 19 Lip 2016 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Lille-Monaco 10.09
Lille-PSG 29.10
Lille-Lyon 19.11

wstępne daty wdł strony Lille. Dojazd jak wiadomo trudny nie jest więc można rozważać wypad ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Ligue 1
#20 PostWysłany: 30 Wrz 2016 13:14 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Ultrasom PSG zostały cofnięte zakazy stadionowe. Jest szansa, że w najbliższych tygodniach wrócą na trybuny, co będzie skutkowało wreszcie normalną atmosferą na meczach Paryżan.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group