Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Lip 2016 17:32 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Ludzie przyjdą na weekendowe spotkania jesli Polacy awansują do najlepszej czwórki. Kto miał kupić bilet to już go nabył. Teraz czas na lasnsowiczów i kibiców sukcesu. Przypuszczam,ze damy radę,ale wczoraj bardzo przykoro oglądało się pustki w Tauron Arenie.
@lahcimmm2 na finałowy dzień wybierasz się do Krk?

@Mareckipl czemu e-fala wyglądała marnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#42 PostWysłany: 14 Lip 2016 17:54 

Rejestracja: 20 Sty 2016
Posty: 219
Zbanowany
Jest źle - argumenty, że mecze są rozgrywane w tygodniu do mnie nie trafiają.

Wiele razy Polska była organizatorem różnych imprez siatkarskich, w tym finałów Ligi Światowej. Mecze też były rozgrywane w środku tygodnia i hale prawie zawsze były pełne, a jeśli były puste miejsca to nie rzucało się to w oczy.

Fani siatkówki od wielu tygodni ostrzegali. Kochamy siatkówkę, lecz nie jesteśmy "dojną krową". To nie jest tak jak myśli PZPS, że mogą znacznie dźwignąć ceny biletów, a polscy kibice są tak bardzo zakochani w siatkówce, że za każdą cenę pojawią się na meczu swojej ukochanej reprezentacji.

Widok trybun w dniu wczorajszym był "dołujący" - zresztą sami siatkarze z Francji z niedowierzaniem mówili o tym jak mało kibiców było na meczu. Różnym ekipom siatkówka w Polsce zawsze kojarzyła się z pełnymo trybunami.

Szkoda, że PZPS "złote jajko" traktuje jako "dojną krowę".
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 14 Lip 2016 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
luck1991 napisał(a):
Ludzie przyjdą na weekendowe spotkania jesli Polacy awansują do najlepszej czwórki. Kto miał kupić bilet to już go nabył. Teraz czas na lasnsowiczów i kibiców sukcesu. Przypuszczam,ze damy radę,ale wczoraj bardzo przykoro oglądało się pustki w Tauron Arenie.
@lahcimmm2 na finałowy dzień wybierasz się do Krk?

@Mareckipl czemu e-fala wyglądała marnie?

jak będzie Polska to na pewno!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 15 Lip 2016 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
Jakby ktoś się dziś chciał wybrać, to mam 1 bilet do oddania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 15 Lip 2016 18:49 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Świetny komentarz ekspertów Polsatu. Odważyli się to powiedzieć,skrytykowali ceny biletów! Jakiekolwiek tłumaczenie takich cen przez PZPS będzie śmieszne. Tego nie da sie wytłumaczyc i komentarz w stylu,że orgazniacja kosztuje będzie żenujący! To jest sport dla rodzin,dobra zabawa,jednak cena na takie wydarzenie nie może przekraczać pewnego pułapu. Związek przekroczył go o 10 poziomów.

http://www.polsatsport.pl/film/eksperci ... l-comments
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 15 Lip 2016 20:10 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Ja mam dwa bilety na jutro i dwa na niedzielę bo znajomi nie przyjadę - dogadamy się ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 15 Lip 2016 20:20 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
– Cena jest adekwatna do rangi, prestiżu, miejsca i drużyn uczestniczących w wydarzeniu. Ponadto bilety obejmują dwa mecze dziennie – twierdzi Janusz Uznański, rzecznik prasowy PZPS-u. Dodaje, że sporą część pieniędzy pochłania organizacja prestiżowego turnieju

Szkoda słów!

Ale będzie słaba frekwencja w sobotę i niedzielę. @dyneck będziesz musiał zejść z ceny :)

http://siatka.org/pokaz/kibicom-spodoba ... iletow-ls/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 15 Lip 2016 20:34 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
Nie żebym płakał nad ta porazką, ale ten system z 6 drużynami (2 grupy po 3) jest patologiczny, bo b.często drużyny grające w ostanim meczu mogą się umówić na wynik dający awans obydwu.
Brazylia tak kiedyś "wysiudała" Rosję, podkładając sie Iranowi w ostatnim meczu w odpowiednim stosunku setów, który dawał im awans, a eliminował Rosję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 15 Lip 2016 20:41 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Od początku mi się nie podobało,ze gramy w środę i czwartek. PZPS był pewny awansu i chciał dać wolne siatkarzom,to się im udało.
Kolejny mecz zagramy już w Rio.

@grzegorzkatowice mam przypuszczenia,że dzisiejszy mecz może mieć podobny przebieg do spotkania z Iranem :D

jeszcze dziś znalazłem artykuł w PS,sprawę tłumaczy człowieka który zajmuje się organizacją imprez,śmiech na sali
http://www.przegladsportowy.pl/igrzyska ... 13470.html

Hale w przyszłym roku będą pełne jak obniżą ceny,a on opowiada,że obniżka nie spowoduje,ze obiekty się wypełnią. Jak wrócą do normalnego cennika,to Atlas Arena czy Tauron Arena będą wypelnione po brzegi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 16 Lip 2016 12:53 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Aby hale były pełne to nasze gwiazdy od "brawo ja i brawo ty" powinny podnieść swój poziom sportowy, który po MŚ leci w dół. Nie mówię już o panu Francuzie, który po porażce w Rio powinien pożegnać się z kadrą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 16 Lip 2016 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
Ceny są nieadekwatne. Jak ułożyli program, to nastawiłam sie na mecz Brazylia- USA, ktory mimk rezrrwowego składu Brazyli był świetny. To są chyba najbardziej widowiskowo grające obecnie drużyny. Rozdali by bilety dzieciakom z domów dziecka albo spędzającym czas w mieście, bo pusta hala fatalnie wygląda.

Serbowie mieli wczoraj w dwóch ostatnich setach doping jakby grali u siebie. Publika się bawiła. Tylko działacze jak zwykle z innego świata.
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 18 Lip 2016 07:59 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Byłem wczoraj, przykro było patrzeć - hala przygotowana na wielką, fajną imprezę i tylko ludzi brak
ale to wszystko przez ... deszcz, wakacje, papieża bo ceny były ok wg. nowego prezesunia
-> http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... -sytuacje/
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 18 Lip 2016 08:08 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
krystoferson112 napisał(a):
Aby hale były pełne to nasze gwiazdy od "brawo ja i brawo ty" powinny podnieść swój poziom sportowy, który po MŚ leci w dół. Nie mówię już o panu Francuzie, który po porażce w Rio powinien pożegnać się z kadrą.

Ekspert czy wrozbita? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 19 Lip 2016 09:56 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 241
niebieski
Prezes w tym wywiadzie do którego link wrzucił @dyneck, chyba odrobinę minął się z prawdą na temat pakietów VIP. Minął się do tego stopnia, że gdy w czasie przerwy w spotkaniu finałowym wystrzelona koszulka spadła na sektor VIP, to podniósł z podłogi ją człowiek, który musiał zawisnąć przez barierkę z sąsiedniego sektoru, bo... sektor VIP był pusty (przynajmniej na krzesełkach, może byli przy barze).

@luck1991 (wcześniej nie widziałem, że mnie pytasz, bo zawołałeś inną osobę) - mnie się e-fala nie podobała, bo wyglądała dość chaotycznie (może ludzie nie pozaznaczali sektorów i po prostu wybijała rytm). Za to nawet przy tak niskiej frekwencji jak w dniu finału, całkiem nieźle wyszła tradycyjna fala, a przecież w bocznych sektorach było dość pusto. Szkoda, że Magiera zainicjował ją tylko raz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 19 Lip 2016 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Niestety władze PZPS chyba myślały, że na fali sukcesu jakim było wygranie MŚ uda się podnieść ceny biletów, a kibice i tak przyjdą bo w, końcu to Mistrzowie Świata. Dość mocno się przeliczyli ;) a co do samej formy to poczekajmy do Rio. Fakt jest średnio teraz, ale 4 lata temu trafili z formą na LŚ wygrywając ją, a potem na IO w Londynie była k**a więc może teraz będzie odwrotnie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 19 Lip 2016 11:45 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Ceny wymyślił totalny idiota. Ta osoba /osoby nie znają chyba rynku. To kompletni lajcy. Tam potrzeba wymienić skład,tak jak zrobiono w PZPN. A tlumaczenie przesa rozsmieszylo mnie do łez.Deszcz zatrzymał ludzi w domach :-D Do tego drogie noclegi hahaha. W Krakowie jest bardzo rozbudowana baza noclegowa,a pokoje były na stałym poziomie co w wakacje. A Januszki jeszcze mu wierzą.
Gdyby wlodarz przyznali się ,popełniliśmy wielki błąd, a oni wymyślają takie historie. Liczę,ze jeszcze media ich za to zlinczuja. Brawo dla Polsatu,tak naprawdę oni najbardziej rozglosnili temat. Mozdzonek,Kadziu calu czas wspominaja o tym.
W kolejnym roku spodziewam się zdecydowanie niższych cen. Związek będzie tłumaczył,że tańsze bilety nie były powodem dla którego oglądamy pełna hale :D

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 19 Lip 2016 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Myślę, że wiele może zależeć jednak od wyniku na I0. Jeśli zdobędziemy tam medal to niekoniecznie może być tak, że ceny zostaną obniżone.
W przypadku jakiejś klęski to wtedy już na bank nie będą mieli wyjścia ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 19 Lip 2016 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
w ten weekend uzbierałem siatkarskiego hattricka:)
2014 - Finał MŚ
2015 - Finał ME
2016 - Finał LŚ,
więc się wypowiem bo się chyba znam:)
cena biletów to na pewno nie wszystko. Najtańsze były tylko po 95 PLN i też się długo nie sprzedawały (dzięki @luck1991 nawet taniej),
problem polega na tym, że turniejów siatkarskich o stawkę jest za dużo, a jak jest dużo to mniejsze ( w tym roku LŚ) tracą na znaczeniu,
każdy kto się trochę zna, to wie że Polacy mieli pierwszy szczyt form Berlinie, potem drugi w Tokio (o pierwszym Tokio nie wspomnę) a trzeci szykują na Rio,
żaden trener nie potraktował więc LŚ poważnie a raczej na poziomie turniej imienia H.Wagnera,
o czym świadczy zwycięstwo Serbii, która na Igrzyska nie jedzie i jest słabsza od wszystkich zespołów, które pokonała,

sam finał dla mnie rewelacje, można było siedzieć gdzie się chciało, tak blisko meczu o stawkę to chyba jeszcze nie byłem

gwarantuje że gdyby w Polsce była Olimpiada to związek by sprzedał bilety za ile by nie wystawił,

As a part of the team

Załączniki:
20160717_210228.jpg
20160717_210228.jpg [ 413.01 KiB | Obejrzany 15739 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 19 Lip 2016 21:31 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
IO to inna liga. Może jest dużo turniejów ale gdyby bilety kosztowały max 200zl to mielibyśmy komplet w Łodzi i w finałowy dzień zawodów w Krk. A na mecze Polaków w turnieju finałowym przyszłoby przynajmniej 10k ludzi.

Ja mam finał MŚ 2014 i finał LS 2011,ME poceluje w przyszłym roku a IO pewnie najwcześniej 2024.



Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group