Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#61 PostWysłany: 25 Sty 2018 15:31 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 197
Kilometry: 407 159
niebieski
@R_W

Na pewno lepiej jest się pokazać na Euro i dostać tam nawet łomot od wszystkich drużyn przy okazji zdobywając przy tym sporo kasy i popularności niż ciułać do niczego niepotrzebne pojedyncze punkty w lidze C. Jeśli jest taka możliwość, to na pewno ktoś w ten sposób będzie chciał to wykorzystać. Nie wiem tylko, co to ma mieć wspólnego ze sportem. Ale mam nadzieję, że będzie fajny kabaret. :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 lubi ten post.
 
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#62 PostWysłany: 25 Sty 2018 16:02 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Dwa mecze w Chorzowie to były bardzo dobry pomysł. Nowy obiekt, zawodnicy nie muszą zmieniać lokalizacji.
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... ?ref=kafle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#63 PostWysłany: 25 Sty 2018 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Byłbym zdecydowanie za tym pomysłem. Stadion Śląski w końcu po przebudowie zasługuje na jakieś ciekawe wydarzenie sportowe. Chociaż opcja z Gdańskiem też nie byłaby zła, kibice z różnych części kraju mogliby zobaczyć swoich ulubieńców nie pokonując przy tym 600km :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#64 PostWysłany: 25 Sty 2018 18:02 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
A ja uważam że pomysł z awansem drużyny z dywizji D jest dobrym pomysłem. Jest to tylko jedno miejsce na turnieju a dla każdej z tych drużyn zagranie na takim turniej to marzenie które nigdy nie było możliwe do spełnienia grając w normalnych eliminacjach. Tam też są kibicie którzy kochają piłkę nożną i nawet jeśli mają zebrać srogie baty to przeżyć mistrzostwa jeżdżąc za swoją drużyną i oglądając ich na takiej imprezie to będzie niesamowite przeżycie. Zresztą sami przyznacie że zupełnie inaczej żyje się turniejem kiedy grają tam nasi a kiedy ich nie ma ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#65 PostWysłany: 25 Sty 2018 19:47 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
cavani napisał(a):
@R_W

Na pewno lepiej jest się pokazać na Euro i dostać tam nawet łomot od wszystkich drużyn przy okazji zdobywając przy tym sporo kasy i popularności niż ciułać do niczego niepotrzebne pojedyncze punkty w lidze C. Jeśli jest taka możliwość, to na pewno ktoś w ten sposób będzie chciał to wykorzystać. Nie wiem tylko, co to ma mieć wspólnego ze sportem. Ale mam nadzieję, że będzie fajny kabaret. :lol:

Twoim zdaniem, a nie "na pewno"... Wystarczy, że uefa zawczasu pogrozi dyskwalifikacja z Euro i karami finansowymi i jak mawial Siara "caly misterny plan w p...u" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#66 PostWysłany: 26 Sty 2018 11:15 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 197
Kilometry: 407 159
niebieski
@R_W

Tak, do pełnej kompromitacji UEFA brakuje tylko jeszcze tego, aby nakazali grę w najsilniejszych składach bez możliwości testowania nowych piłkarzy, a najlepiej w ogóle zrobili rozpiskę jacy zawodnicy mają zagrać w tej Lidze Narodów. A po tym cyrku w 2020, następne EURO 2024 najlepiej w Chinach niech sobie urządzą- gospodarze oczywiście rozstawieni. I jeszcze może dzika karta dla jakiegoś Kataru. Byle tylko kasa się zgadzała... :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#67 PostWysłany: 26 Sty 2018 11:49 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Przesadzasz, ale ja tam nie mam nic przeciwko, zeby dalej sie kompromitowali. Juz od dawna jestem zdania, ze czolowe federacje krajowe powinny sie dogadac miedzy soba, wystapic z uefa/fifa i stworzyc od nowa miedzynarodowe struktury, a potem rozgrywki itd. bez udzialu ludzi pokroju Blattera i jemu podobnych. Reszta federacji pewnie szybko zechcialaby dolaczyc, bo o takie sprawy jak poziom turniejow czy wplywy z transmisji i reklam raczej nie byloby sie co martwic, co najwyzej na poczatku byloby ogolnie troche zamieszania. Zreszta to juz temat nie na ten watek...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#68 PostWysłany: 26 Sty 2018 12:04 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@R_W - Jak znam życie to za 5 lat mielibyśmy fifę/uefę bis.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#69 PostWysłany: 04 Lut 2018 22:34 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 80
Loty: 132
Kilometry: 168 692
Jakieś sugestie gdzie zagrają domowe mecze Włosi i Portulaczycy przeciwko Polsce?
Jakieś info z ich federacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#70 PostWysłany: 15 Lut 2018 13:11 

Rejestracja: 02 Sie 2016
Posty: 14
Informacji brak ale ja obstawiam Turyn i Lizbonę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#71 PostWysłany: 17 Lut 2018 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1886
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@cavani patrząc na to jak wszytko się zmienia i patrząc na nowe pomysły obawiam się, że prędzej czy później profanacja ME może nastąpić i albo zobaczymy je na innym kontynencie albo z udziałem drużyn z innych federacji. Napływ kasy może zmienić wszystko
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#72 PostWysłany: 09 Mar 2018 22:02 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Jak wygramy grupę z Włochami i Portugalią to zorganizujemy finał Ligii Narodów
http://sport.tvp.pl/36329141/polska-chc ... gi-narodow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#73 PostWysłany: 16 Mar 2018 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 30
Kilometry: 60 316
niebieski
Czyli w grę wchodzi Warszawa, bo nie bez powodu Kraków nie był gospodarzem Mistrzostw Europy (odległość trybun od boiska na stadionie Wisły)/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#74 PostWysłany: 28 Mar 2018 10:26 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... ow/mn9mtxp

Mam nadzieję, że to żart z tym Wrocławiem. Po wczorajszej wizycie na Śląskim nie mam wątpliwośći,
że to tam powinny odbyć oba się te mecze - to po prostu nasz rezerwowy stadion Narodowy.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#75 PostWysłany: 28 Mar 2018 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
W sensie że fajnie widać zza bieżni ? :) moje zdanie ciągle bez zmian , nie dla stadionów LA - czyli Bydgoszcz i Sląski out.

ale mniejsza o to , zagrają pewnie tam gdzie jeszcze nie byli żeby każdy był happy ;) typuję więc Gdańsk na LN.

kwestia czy będa chcieli grac w róznych miastach , faktycznie sensowny jest pomysł gry w jednym obu meczów.

2018-09-11: Polska – Irlandia (towarzyski)
2018-10-11: Polska – Portugalia (Liga Narodów)
2018-10-14: Polska – Włochy (Liga Narodów)
2018-11-15: Polska – Czechy (towarzyski)

Sląski , 2x Gdańsk , Wrocław - tak bym obstawiał , chociaż osobiście wolałbym Irlandię we Wrocku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#76 PostWysłany: 28 Mar 2018 12:24 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
W sensie, że ładny stadion, a pojemność jednak o prawie 10 tyś. większa niż Wrocław czy Gdańsk.
Wcale widoczność nie jest taka zła mimo bieżni.
Zawodnicy też chwalą atmosferę i murawę.
Już pomijam fakt czy kadra wygrała w ogóle jakiś mecz we Wrocławiu ?
Z Irlandią we wrześniu ma być podobno w Krakowie na Wiśle.
Czyli Czechy powinny trafić do Gdańska i wszystkie duże miasta powinny być zadowolone w tym roku :)
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#77 PostWysłany: 30 Mar 2018 17:59 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6246
HON fly4free
LN jednak na Śląskim?
Reprezentacja Polski znów zagra na Stadionie Śląskim

Cytuj:
Zdaniem głównego specjalisty ds. PR Stadionu Śląskiego, Adama Pawlickiego, w październiku biało-czerwoni w Chorzowie rozegrają jedno ze spotkań Ligi Narodów. - Postaramy się, by kadra znów zagrała u nas. Z Portugalią albo Włochami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#78 PostWysłany: 30 Mar 2018 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1408
niebieski
@dyneck
Z tego co pamietam to wygrali we Wro.
- z Czechami 3:1
- z Finlandia 5:0

Wydaje mi sie ze Czesi nie beda grali w Gdansku. Ja bym obstawiał Wro lub Chorzow, ale to moj typ

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#79 PostWysłany: 31 Mar 2018 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Nie wierze, że Czechów wyślą aż do Gdańska
Góra
 Profil Relacje PM off
sidiks lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Liga Narodów
#80 PostWysłany: 31 Mar 2018 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
littleboy1989 napisał(a):
@dyneck
Z tego co pamietam to wygrali we Wro.
- z Czechami 3:1
- z Finlandia 5:0

Wydaje mi sie ze Czesi nie beda grali w Gdansku. Ja bym obstawiał Wro lub Chorzow, ale to moj typ

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

slaski sie zapelni bez czechow,
pozostale sie nie zapelnia z czechami:)
wesolych
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtekf93 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group