Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Sty 2015 11:30 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Witam
Za trochę ponad tydzień wybieram się do Aten chciałbym wyskoczyć na mecz ligi greckiej. W tym czasie gra OLYMPIACOS - PANETOLIKOS czy może ktoś podzielić się doświadczeniami z ligą grecką:
- czy kupie bilety przed meczem?
- czy potrzebuje jakąś kartę kibica do zakupu biletu?
- jaka jest atmosfera (bezpieczeństwo)?

Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Zeus, 07 Sty 2015 11:31, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 07 Sty 2015 11:38 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22330
Witam

-Bez problemu się kupi bilet przed meczem. Z Panetolikosem nie będzie żadnego problemu ze znalezieniem. Ceny od 10 euro. Można także je kupić przez neta: https://buy.tickethour.com/olympiacos/s ... guageTo=en

-Tak, jest potrzebna karta kibica (10 euro), można ją wyrobić na miejscu (stadion Karaiskaki, koło wejścia 19) albo przez neta: http://buy.tickethour.com/showEventInfo ... nt=2002017

-Jak powiedziałem na początku, to żaden ważny mecz, i nie będą "kibicowskie problemy"
Co do atmosfery, to polecam mecz koszykówki, szczególnie do ligi europejskiej. Tam to dopiero jest piękna atmosfera (podobna do meczów siatkarskich w Polsce)

Jak masz jakieś pytanie, to chętnie ci pomogę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Sty 2015 13:53 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Dzięki za info!
Czyli bez karty kibica nie wejdziemy(10 euro)?
Jak myślicie jak przyjadę 2h przed meczem wyrobie karte i kupie bilet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Sty 2015 13:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22330
Bez karty raczej nie
(te 10 euro idą do klubu młodziaków UNICEFA)
a bilety są dostępne do czasu rozpoczęcia meczu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Kwi 2015 10:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Może komuś się przyda informacja
W niedzielę byłem na meczu Olympiakos - Levadiakos.
Bilet kupiony bez problemu kilka godzin przed meczem. Najtańszy bilet 10 EUR za bramką.
Kobieta w kasie pytała czy posiadam kartę fan klubu, oczywiście - nie, po czym spisała informacje z dowodu osobistego i podałem nr telefonu.
Atmosfera na meczu wspaniała, przez cały mecz śpiewy, race, petardy. Zapełnienie ok. 2/3 stadionu
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 23 Kwi 2015 10:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22330
Tak, bo to mył mecz, który Olympiakos zagwarantował Mistrzostwo Grecji ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Paź 2015 23:48 

Rejestracja: 28 Paź 2015
Posty: 3
Wybieram się na derby Aten 21 listopada Panathinaikos-Olimpiakos Zeus czy możesz napisać jak kupić bilety na ten mecz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Gru 2015 15:19 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Odgrzeję temat.
W dniu derbowym dolatuję do Aten, gospodarzem jest Olimpiakos. Powoli człowiek zaczyna kombinować jak to będzie z wejściem ;)
Pytanie:
czy ewentualnie na jedną kartę kibica można kupić więcej biletów?
Pewnie będę próbował na turystę, jak @cypel opowiadał w wątku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 16 Sty 2016 21:40 

Rejestracja: 20 Mar 2013
Posty: 28
@Zeus Jadę niedługo do Aten i będę tam m.in. 25.01. Tego samego dnia jest mecz koszykarski Olympiakos - Panathinaikos, na który chciałbym się wybrać. Na stronie klubu nie ma jeszcze biletów. Masz wiedzę czy Olympiakos uruchomi sprzedaż przez Internet na ten mecz? Jeśli tak, to kiedy? Orientujesz się czy na kosza też potrzebna jest karta kibica? Z góry dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Sty 2016 22:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22330
Hejo,

Wystarczy jak zrobisz konto tu: https://buy.tickethour.com/osfpbc/showP ... guageTo=en (AMKA to PESEL) i czatować na bilety :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 19 Sty 2016 17:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22330
@Lukasz G

https://www.facebook.com/olympiacosbc/p ... 5982953289

Bilety przez stronę Olympiakosu będą w sprzedaży od jutra, od 9 rano czasu Polskiego www.olympiacosbc.gr

Z sklepu Germanos albo OTE

Kasy stadionu SEF 10:00-18:00

Potrzebne będą: Imie, nazwisko, AMKA (Pesel), Numer dowodu/paszportu, telefon komórkowy/email
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Lukasz G uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 26 Mar 2016 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
Ja wczoraj byłem na Olympiakos v Real Madryt, stadion full, super atmosfera, ilość płonących jointów porównywalna do zdobytych punktów

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 26 Mar 2016 13:10 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 367
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
Zeus napisał(a):
Co do atmosfery, to polecam mecz koszykówki, szczególnie do ligi europejskiej. Tam to dopiero jest piękna atmosfera (podobna do meczów siatkarskich w Polsce)


Za porównanie gorącej atmosfery do festynu mogliby się obrazić :) byłem kiedyś na greckich derbach (choć na terenie neutralnym, w Berlinie) i polecam, ogień :)
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Mar 2016 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
Za 2 tygodnie CSK Moskwa też zapowiada się ciekawie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 19 Lis 2017 18:11 

Rejestracja: 19 Lis 2017
Posty: 1
A jaka jest szansa zdobycia biletu na mecz Olympiakos - Panathinaikos? ile dni przed meczem trzeba kupić?


Ostatnio edytowany przez krasnal, 19 Lis 2017 18:22, edytowano w sumie 1 raz
Zdublowana treść
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 04 Gru 2018 08:10 

Rejestracja: 05 Lut 2012
Posty: 231
niebieski
Bylem na meczu z Panetolikosem. Odbilem sie od kas bo baba mi psioczyla o karte fanclubu.Przy kasie jakis dziadek opylal papierowe bilety ale no english, na szczescie pomogl pan ktory stal obok oferujac mi wejscie na karnet kolegi ktory nie dotarl. Wiec bez karty fanclubu sie da:) Zero kontroli osobistej :lol: moze dlatego ze brak kibicow gosci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group