Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 545 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 25 Mar 2015 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Z kibicowskiego punktu widzenia (jeśli chodzi o liczbę kibiców przyjezdnych) to chyba Wolfsburg... tylko nie wiem z kim :)
Nie wiem czy z Kijowa albo Petersburga pofatygowałoby się wielu fanów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#82 PostWysłany: 25 Mar 2015 20:17 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Szczerze mówiąc to kibicowsko Wolfsburg jest jedną z ostatnich drużyn, które bym chciał, bardzo słaba ekipa. O dobrą liczbę kibiców ze wschodu byłbym spokojny (może poza Dnipro), Włosi też powinni sprostać zadaniu. Brugge nie pamiętam jak się spisało we Wrocławiu, a Sevilli wolałbym nie oglądać. Resumując: Napoli - Dynamo. :wink:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 25 Mar 2015 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Racja, że w Niemczech jest dużo więcej lepszych ekip niż Wilki. Ale Niemcy mają to do siebie, że na wyjazdy jeżdżą w spore ilości.
Tak się właśnie zastanawiam z tym Dynamem, tym bardziej biorąc pod uwagę sytuację na Ukrainie i problem wiz.

Jeśli chodzi o ekipy Brugge i Sevilli, to we Wrocławiu pojawili się skromniutko. Ale co innego ewentualny finał LM.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 25 Mar 2015 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Wcale bym nie był taki pewien, ktora kategoria gwarantuje najwieksza szanse wylosowania. Na mój rozum, najtrudniej jest wylosować najwyzsza, i najnisza kategorie. W najwyzszej mase miejsca maja sponsorzy, w najnizszej jest najtaniej i najwiecej chetnych, ja tak rozumuje. Nie pamietam czy przy LE czy LM ale pytało mi sie czy chcesz brac udzuai w losowaniu biletow w innych kategoriach jezeli w swojej nie wylosujesz? Tez was o to pytalo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 25 Mar 2015 21:34 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Mam podobne zdanie,że w najniższej i najwyższej najwięcej aplikacji było. Jednak wejściówek pierwszej kategorii powinno być najwięcej,trudno powiedzieć jakie są statystyki na daną kategorię. Tak pytają się czy chcę inną kategorię,ale nie ma się co łudzić. Nie ma szans by być losowanym w innej kategorii xD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 25 Mar 2015 21:56 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 133
Powiem tak zyczylbym sobie wilki bo grają ładna piłkę niech chce nikogo z Ukrainy i jeszcze Fiorentina grac dość ofensywnie ale kto by nie byl kibiców będzie pełno. Nigdy nie byłem na żadnym finale ale na kilku imprezach byłem i nigdy nie sprawdzaja dowodów zresztą prawo pozwala podarować lub sprzedać bilet po cenie zakupu każdemu i kiedyś byl przypadek ze koleś oddal sprawę do sądu i wygral zwrócili mu za bilet i jakiś male odszkodowanie dostal. Wiec pozdrawam wszystkich szczęśliwców co wylosuja bilety bo albo będzie można sporo zarobić albo przeżyć super imprezę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 26 Mar 2015 00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
Meduzy napisał(a):
Jeśli chodzi o ekipy Brugge i Sevilli, to we Wrocławiu pojawili się skromniutko. Ale co innego ewentualny finał LM.

W zeszłym roku na finale w Turynie kibiców Sevilli było całkiem sporo, co prawda mieli trochę bliżej niż do Wa-wy :)

-- 25 Mar 2015 23:38 --

mikrupski napisał(a):
Powiem tak zyczylbym sobie wilki bo grają ładna piłkę niech chce nikogo z Ukrainy i jeszcze Fiorentina grac dość ofensywnie ale kto by nie byl kibiców będzie pełno. Nigdy nie byłem na żadnym finale ale na kilku imprezach byłem i nigdy nie sprawdzaja dowodów zresztą prawo pozwala podarować lub sprzedać bilet po cenie zakupu każdemu i kiedyś byl przypadek ze koleś oddal sprawę do sądu i wygral zwrócili mu za bilet i jakiś male odszkodowanie dostal. Wiec pozdrawam wszystkich szczęśliwców co wylosuja bilety bo albo będzie można sporo zarobić albo przeżyć super imprezę

Kolejny nowy znawca, co nie czyta w ogóle innych postów i tematów, tylko objawia od razu swoją wiedzę. To, że z reguły nie sprawdzają dokumentów, nie znaczy, że nigdy tego nie robią. Jakbyś przeczytał chociaż ten wątek w całości, to byś się dowiedział, że jesteś w błędzie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 26 Mar 2015 00:56 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 133
Właśnie ze czytam panie wszechwiedzący ludzie wczesniej sie pytali o bilety i wejście na stadion a co do wilków to oglądałem ich mecze i grają ładnie np. W przeciwieństwie do Sewilli i nie musisz ze mnie kpic od razu cwaniaczku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 26 Mar 2015 07:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Wstrzymałbym się z wrzutami do @maczala1, który niejednokrotnie pomógł wielu osobom z forum i ma naprawdę dużo wiedze w temacie.

Ciężko będzie trafić bilety na finał, ale może zdarzy się cud ;)
Chciałbym Dynamo w finale, jak nie dostaną zadyszki mają na to duże szanse. Ale najwiekszym faworytem na papierze wydaje się być Sevilla.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 26 Mar 2015 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
JarekGdynia napisał(a):
Ciężko będzie trafić bilety na finał, ale może zdarzy się cud ;)

W poprzednich latach bywało tak, że na finał LE część ludzi nawet z forum losowało bilety (sam wylosowałem w 2013). Zainteresowanie LM jest dużo większe i to z całego świata, a biletów losują mniej (w tym roku na Berlin tylko 6 tys.). Problemem też są handlarze biletów, którzy mają sposoby na składanie dziesiątek aplikacji. Trafić finał LM to jest dopiero prawdziwy cud. Żaden mój znajomy, ani znajomy znajomego, nigdy nie wylosował finału LM.
W tym roku na finał LE w Warszawie będzie pewnie trudniej niż zwykle, bo Polska ma dużo mieszkańców, a ludzie są wygłodniali takich imprez po Euro 2012.
Jak ktoś jest niecierpliwy, to niech sprawdza czy na karcie nie pojawiła się dziwna blokada środków przez UEFA, bo to będzie pierwsza informacja, że losowanie się powiodło, a mail przyjdzie dopiero za dzień lub dwa :)


Ostatnio edytowany przez maczala1, 26 Mar 2015 18:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 26 Mar 2015 16:23 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Właśnie przed chwilą pojawiła się u mnie blokada na karcie na 190euro, aplikowałem na 2 bilety, już się mogę cieszyć? :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 26 Mar 2015 16:33 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
Chyba trochę za wcześnie. Z reguły losowanie było później niż jeden dzien po zakończeniu aplikowania:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 26 Mar 2015 16:39 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 56
U mnie też środki ściagnięte z konta więc chyba losowanie już było :)
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 26 Mar 2015 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Jeśli obciążenie jest od UEFY, to możliwe że już losowali.

U mnie niestety brak blokad :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 26 Mar 2015 16:42 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 56
Tak UEFA NYON, w temacie UEL Final
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 26 Mar 2015 16:44 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
U mnie też niestety brak, gratulacje;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 26 Mar 2015 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Czyli bilety Wasze ;) Gratki.

Mi pozostaje czekać na LM, jeśli oczywiście losowania też już nie było...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 26 Mar 2015 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
Ci co mają blokady to wylosowali LE, reszta niestety nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 26 Mar 2015 18:14 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Bilety przychodza w formie papierowej poczta dopiero po polfinalach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 26 Mar 2015 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Pochwale się, że u mnie również widnieje blokada na koncie z czego niezmiernie się cieszę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 545 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group