Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 21 Paź 2018 20:21 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
-- 21 Paź 2018 20:12 --

Hej nikt nie dodawał bagażu na lot z USA do BCN ? :)

-- 21 Paź 2018 20:21 --

Edit - wychodzi ze 85 USD
https://loyaltytraveler.boardingarea.co ... d-bag-fee/
Czy ktoś potwierdzi ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#162 PostWysłany: 23 Paź 2018 14:53 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
Muszę przyznać, że jak na tanią linię, to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, jak Level się dotąd sprawuje.
Miałem następujące loty: 30/09 ORY-PTP + 03/10 PTP-ORY + 04/10 ORY-YUL + 13/10 YUL-ORY (w ostateczności z tych czterech został tylko jeden, hehe).
Najpierw anulowali 03/10 PTP-ORY, proponując mi późniejszą datę, co oczywiście nie do końca mi pasowało ze względu na Kanadę, więc poprosiłem o całkowicie nowe daty na oba karaibskie odcinki. Nie tylko się zgodzili, ale też za darmo pozwolili mi zmienić trasę na jakąkolwiek z ich siatki połączeń! Dodałem więc Martynikę: 14/10 ORY-PTP + 20/10 FDF-ORY.
Gdy przyszło lecieć do Kanady, to spóźniłem się na lotnisko w Orly, przez co nie pozwolili mi się już odprawić, jednak gdy zadzwoniłem na infolinię, to zaproponowano mi lot dwa dni później... bez żadnej opłaty! Już na niejeden lot w życiu pojawiłem się po czasie, ale takich numerów jeszcze nie widziałem, żeby bez opłat dać inny lot. Co więcej, wszyscy inni spóźnialscy (a było nas z dziesięć osób) zostali tak samo potraktowani. Jeden z nich coś przebąkiwał, że to jest podejrzane i mógł być overbooking, ale koleżanka lecąca 4 października twierdzi, że samolot wcale nie był pełny. Cóż, na Levela złego słowa nie powiem. :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#163 PostWysłany: 01 Lis 2018 19:22 

Rejestracja: 01 Lis 2018
Posty: 1
Cześć,

11 listopada (lot przesunięty z 10 listopada) lecimy ze znajomymi z Paryża na Martynikę. Po wieeeeeelu przygodach wydaje nam się, ze ostatecznie wszystko mamy pod kontrola.
Chcianym zadać Wam kilka pytań:

- odprawa: na forum wspominane było, ze odprawa jest dostępna 24 godziny przed lotem. U nas mogliśmy się odprawić... 21 dni przed!. Stad mamy już karty pokładowe i darmowe przydzielone miejsca. Teraz jak wchodzę w CHECK IN następuje przekierowanie na Iberie i jest informacja ze odprawa nie jest dostępna. Czy ktoś odprawił się 21 dni wcześniej i posługiwał się ta karta? Czy było wszystko ok i czy nie było problemów z nimi?

- jedzenie: na rezerwacji mamy informacje ze jedzenie jest „included” a wzięliśmy tańsza opcje. Czy możemy liczyć na darmowe jedzenie czy lepiej się przygotować na dodatkowy wydatek?

- bagaż podręczny: czy obowiązuje tylko jedna sztuka bagażu czy można mieć np walizkę i plecak/torbę? Jak bardzo restrykcyjnie jest to przestrzegane?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi!
Po powrocie opisze swoje przygody z LEVELEM ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 01 Lis 2018 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
chartsman napisał(a):
Muszę przyznać, że jak na tanią linię, to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, jak Level się dotąd sprawuje.
Miałem następujące loty: 30/09 ORY-PTP + 03/10 PTP-ORY + 04/10 ORY-YUL + 13/10 YUL-ORY (w ostateczności z tych czterech został tylko jeden, hehe).
Najpierw anulowali 03/10 PTP-ORY, proponując mi późniejszą datę, co oczywiście nie do końca mi pasowało ze względu na Kanadę, więc poprosiłem o całkowicie nowe daty na oba karaibskie odcinki. Nie tylko się zgodzili, ale też za darmo pozwolili mi zmienić trasę na jakąkolwiek z ich siatki połączeń! Dodałem więc Martynikę: 14/10 ORY-PTP + 20/10 FDF-ORY.
Gdy przyszło lecieć do Kanady, to spóźniłem się na lotnisko w Orly, przez co nie pozwolili mi się już odprawić, jednak gdy zadzwoniłem na infolinię, to zaproponowano mi lot dwa dni później... bez żadnej opłaty! Już na niejeden lot w życiu pojawiłem się po czasie, ale takich numerów jeszcze nie widziałem, żeby bez opłat dać inny lot. Co więcej, wszyscy inni spóźnialscy (a było nas z dziesięć osób) zostali tak samo potraktowani. Jeden z nich coś przebąkiwał, że to jest podejrzane i mógł być overbooking, ale koleżanka lecąca 4 października twierdzi, że samolot wcale nie był pełny. Cóż, na Levela złego słowa nie powiem. :D


kazda linia iata powinna odprawic pasazera kolejnym dostepnym lotem bez zadnych oplat jesli spoznienie nie wynikalo z jego winy a przyczyn niezaleznych - strajk, zepsuty srodek transportu publicznego itp. mi kilka razy się tak udało
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 01 Lis 2018 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1545
Loty: 193
Kilometry: 354 012
platynowy
@luftairways o, to bardzo ciekawe co piszesz. sa gdzies dokladniej opisane okolicznosci jakie musza wystapic i jakie dowody nalezy przedstawic?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 01 Lis 2018 20:44 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
@luftairways
Cytuj:
kazda linia iata powinna odprawic pasazera kolejnym dostepnym lotem bez zadnych oplat jesli spoznienie nie wynikalo z jego winy a przyczyn niezaleznych - strajk, zepsuty srodek transportu publicznego itp

Ty poważnie? Podasz podstawę prawną?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 01 Lis 2018 21:33 

Taki szczegół, Level nie jest członkiem IATA.
Vueling/Iberia - tak , ale Level już nie :P
Góra
 PM off  
      
#168 PostWysłany: 02 Lis 2018 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
Linie nazywają to flat tire rule, 2 hours rule,
była na to nawet instrukcja nie mogę jej teraz znaleźć
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia


Ostatnio edytowany przez Abcn, 08 Lis 2018 20:43, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 05 Lis 2018 00:33 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
luftairways napisał(a):
chartsman napisał(a):
Muszę przyznać, że jak na tanią linię, to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, jak Level się dotąd sprawuje.
Miałem następujące loty: 30/09 ORY-PTP + 03/10 PTP-ORY + 04/10 ORY-YUL + 13/10 YUL-ORY (w ostateczności z tych czterech został tylko jeden, hehe).
Najpierw anulowali 03/10 PTP-ORY, proponując mi późniejszą datę, co oczywiście nie do końca mi pasowało ze względu na Kanadę, więc poprosiłem o całkowicie nowe daty na oba karaibskie odcinki. Nie tylko się zgodzili, ale też za darmo pozwolili mi zmienić trasę na jakąkolwiek z ich siatki połączeń! Dodałem więc Martynikę: 14/10 ORY-PTP + 20/10 FDF-ORY.
Gdy przyszło lecieć do Kanady, to spóźniłem się na lotnisko w Orly, przez co nie pozwolili mi się już odprawić, jednak gdy zadzwoniłem na infolinię, to zaproponowano mi lot dwa dni później... bez żadnej opłaty! Już na niejeden lot w życiu pojawiłem się po czasie, ale takich numerów jeszcze nie widziałem, żeby bez opłat dać inny lot. Co więcej, wszyscy inni spóźnialscy (a było nas z dziesięć osób) zostali tak samo potraktowani. Jeden z nich coś przebąkiwał, że to jest podejrzane i mógł być overbooking, ale koleżanka lecąca 4 października twierdzi, że samolot wcale nie był pełny. Cóż, na Levela złego słowa nie powiem. :D


kazda linia iata powinna odprawic pasazera kolejnym dostepnym lotem bez zadnych oplat jesli spoznienie nie wynikalo z jego winy a przyczyn niezaleznych - strajk, zepsuty srodek transportu publicznego itp. mi kilka razy się tak udało

Oczywiście, że spóźnienie wynikało z mojej winy, jakże inaczej. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 08 Lis 2018 20:14 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1001
srebrny
Podobno od nowego roku rozrywka pokładowa w levelu ma być płatna. Pamiętam, że jak leciałem jednym z pierwszych lotów to dostawało się po kilka godzin darmowego internetu. W tym roku były już tylko filmy, seriale i muzyka. Nieustanny downgrade. :(

Ale z drugiej strony nowe loty do Santiago de Chile z Barcelony od 31 marca pewnie znowu spowodują, że jednak się na nich skuszę. Dodają też Nowy Jork, ale chyba zniknie Los Angeles.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 10 Lis 2018 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
Umknął mi mail z maja:
Over the next few weeks, we're going to be making some changes to our website and IT systems. This will not affect any existing LEVEL bookings. Access to your booking will still be available but we strongly recommend adding some missing information so we can move your account across.

To move your LEVEL account over to our new website, we need you to complete some important account details:

1) First Name
2) Surname

To do this, you need to follow this link or visit flylevel.com, log in to your account and modify the account details.

If you do not change the details of your account before 10th June 2018, we will be unable to migrate your account and it will become inactive.

IMPORTANT: These changes will not affect any LEVEL bookings with flights outstanding. Access to your booking will still be available, but we strongly recommend adding the missing information to complete the account migration.

Many thanks from everyone at LEVEL.

no i teraz nie mam konta i nie mogę się dostać do mojej rezerwacji, a widzę że lot 02grudnia z Martyniki do Paryża jest przesunięty o ponad trzy godziny co burzy wykupiony powrót do Gdańska. Żadnej informacji od Levela nie dostałem. Ma ktoś może pomysł gdzie to sprawdzić?
Na Iberii niestety się nie da.
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 10 Lis 2018 16:34 

Vueling nie Iberia. Choc zasadniczo za miedzykontynetalne nie odpowiada 'nikt'.
Oczywiscie Level jest odpowiedzialny, ale poki co niezbyt powaznie traktuja ten biznes… Tak-ze radze telefonicznie z Levelem.
Góra
 PM off
pifko uważa post za pomocny.
 
      
#173 PostWysłany: 10 Lis 2018 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
@pifko
Cytuj:
To do this, you need to follow this link

nie ma tu linku do kliknięcia, gdzie uzupełnisz te dane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 10 Lis 2018 17:19 

ale nawet jesli jest, to czas na to mial do 10.06. a potem musieli usunac jego profil z racji RODO Takze teraz to juz wiosenna cebulka.
Góra
 PM off  
      
#175 PostWysłany: 10 Lis 2018 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
swoją drogą kupowałem loty w kwietniu na styczeń (PTP i FDF) i nie dostałem wiadomosći jak powyżej. Natomiast kiedy w mailu z rezerwacją kliknę w "manage my booking" to bez logowania widzę moją rezerwację i wszystko jest confirmed
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 10 Lis 2018 17:41 

to sie zgadza, z tym ze rezerwacje na kontynecie obsluguje Vueling.
A jak klikasz na swoja, to na jaka strone cie przenosi? Bo tu juz gestia VY sie konczy....

Ogolnie jak @pifko nie dostal maila to jedyne co moze kliknac, to link z maila z rezerwacja. A tamte czasem mi nie dzialaly poprawnue, tak wiec nienjest to opcja niezawodna. Poza tym sposob 'kodowania' informacji czulych u Level'a jest beznadziejny. W linku do zmiany lotu jest zawarty caly adres mailowy bez zadnego znaku zastapionego chocby forma cyfrowa.... 3,2,1 i zaraz klirnci levela zaczna dostawac falszywe maile.
Góra
 PM off  
      
#177 PostWysłany: 10 Lis 2018 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Mam tak: lot Levela, rezerwacja przez IB i przenosi mnie również na IB i jest tam adnotacja "operated by Level Openskies"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 10 Lis 2018 22:28 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Aż z ciekawości sprawdziłem czy widać moją rezerwację w Levelu (FDF->ORY na grudzień) i nie ma problemu - widać ją zarówno na stronie Iberii jak i Levela.
Z tym, że dane na tej pierwszej są jakieś ułomne - brak informacji o bagażu, cenie, miejscu itd. - widać, że to chyba musiało być skąś migrowane i nie mają kompletu informacji.
Na stronie Levela widać więcej - nawet to, że przydzielili mi miejsce (41J - beznadziejne swoją drogą ale mam nadzieję, że będzie się dało zmienić przy checkinie).

A co do godziny odlotu z FDF to była zmieniana już 2x - ale za każdym razem dostawałem maila z informacją. Mam nadzieję, że już więcej kombinować nie będą bo nie chciałbym, żeby posypał mi się ciąg dalszy z Paryża...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 11 Lis 2018 03:02 

ostatnio staralem sie zidentyfikowac moj lot za pomoca sttony levela, co prawda tylko po Europie, ale nadal: zmian mieli chyba tyle, ze im sie odechcialo bawic w informowanie o kazdej z nich, w zwiazku z czym na lotnisku sie dowiedzialem o innym locie, ze odlatuje rozkladowo 15 min. pozniej. A ten lot, ktory staralem sie wyszukac - przekierowalo mnie ze strony Levela na Iberie, tam wyswietlilo ze numer lotu jest nieprawidlowy.
No ale z tymi zmianami maja zdecydowany chaos, jeden z lotow zmienili mi na +3h a potem z powrotem na stare czasy :roll:
Góra
 PM off  
      
#180 PostWysłany: 12 Lis 2018 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
Im bardziej się w to wszystko zagłębiam, tym bardziej jestem w szoku.
Sprawdziłem w wyszukiwarce mój lot i tam zobaczyłem, że nie przylatuję do Paryża o 9.00 tylko o 12.30, a o 12.45 odlatuje mój powrót do GDN tak więc trzeba było zakupić nowe loty. Lepiej już niech nie majstrują więcej przy godzinach lotów.
Swój lot w końcu udało mi się podejrzeć na stronie Levela zamieniając imię z nazwiskiem.
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group