Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 16 Sie 2018 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 240
Kilometry: 423 012
niebieski
Czy ktoś jeszcze testował ostatnio opuszczenie pierwszego odcinka z rezerwacji na lotach po Europie? Nadal nie kasują wtedy lotu powrotnego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#102 PostWysłany: 19 Sie 2018 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Czy ktoś będzie leciał w najbliższym terminie i mógłby sprawdzić czy linia posiada na sprzedaż modele kolekcjonerskie samolotów ? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 19 Sie 2018 14:35 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
worminfested napisał(a):
Czy ktoś jeszcze testował ostatnio opuszczenie pierwszego odcinka z rezerwacji na lotach po Europie? Nadal nie kasują wtedy lotu powrotnego?

Podbijam pytanie,jak ktoś ma aktualne informacje niech da znać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 19 Sie 2018 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2016
Posty: 604
Loty: 46
Kilometry: 71 891
srebrny
Marco Manno napisał(a):
Czy ktoś będzie leciał w najbliższym terminie i mógłby sprawdzić czy linia posiada na sprzedaż modele kolekcjonerskie samolotów ? :)


lecę w środę to zobaczę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
Marco Manno uważa post za pomocny.
 
      
#105 PostWysłany: 20 Sie 2018 22:43 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 1
Cześć wszystkim :)
Za 3 tygodnie lecę na Gwadelupę linią lotniczą level. To pierwsza moja tak daleka podróż zagraniczna i jeszcze z przesiadką w Paryżu. Na stronie flylevel.com po kliknięciu w check in wyświetlał mi się komunikat, że odprawa jest możliwa 21 dni przed lotem. Dziś weszłam aby się odprawić. Przekierowało mnie na stronę z tytułem zamelduj się on-line i pokazuje, że mam wybrać pasażerów, których chcę odprawić. Zaznaczam pasażerów i klikam że akceptuje warunki i klikam 'check in now' i od razu przekierowuje mnie na stronę główną z moją rezerwacją bez żadnych rezultatów. Czytałam wcześniejsze posty, że odprawić się można 24h przed lotem. Jak to faktycznie jest?
Mam jeszcze jedno pytanie o bagaż. Lecę tylko z podręcznym. Na stronie przy kupnie biletów było napisane, że do ekonomicznej klasy można zabrać na pokład bagaż podręczny o wymiarach 56 cm wysokości 45 cm szerokości 25 cm głębokość. Czy nie ma żadnych problemów z takim bagażem podręcznym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 21 Sie 2018 09:45 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1085
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Marco Manno napisał(a):
Czy ktoś będzie leciał w najbliższym terminie i mógłby sprawdzić czy linia posiada na sprzedaż modele kolekcjonerskie samolotów ? :)


Leciałem w zeszłym tyg VIE-LCA-VIE i niestety nie zauważyłem niczego takiego. Przejrzałem z grubsza ich ofertę sprzedaży i generalnie na pokładzie mają tylko ofertę żywnościową i perfumy (ew. jakąś drobną biżuterię). Chciałbym także zwrócić uwagę, że pierwsze rejsy VIE-LCA nie były zbyt punktualne, także lepiej mieć trochę zapasu na przesiadce. Poza tym całkiem standardowo. Panel sterowania dla załogi kabinowej, w trybie bezczynności nadal wyświetla logo AirBerlin;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#107 PostWysłany: 21 Sie 2018 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Jak duże opóźnienia ? Szansa na 250€? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 21 Sie 2018 19:35 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Opóźnienie - opóźnieniem nie równe ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 21 Sie 2018 21:56 

Warto dodac ze conajmniej jeden pilot (czyzby tez swiezak?...) nabiera - drobnych mimo wszystko - opóznien, bo leci nizej, tak aby jak najwieksza czesc trasy bylo widac nad czym lecimy. I tak zamiast chmurek i obloków, widoki mamy boskie. Uwazam ze warto (oczywiscie osoba majaca przesiadke na styk bedzie odmiennego zdania - ale tu juz jest sama sobie winna).
Góra
 PM off  
      
#110 PostWysłany: 22 Sie 2018 21:41 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 162
Flightradar pozwala już wyszukiwać loty po numerze VK1xxx.
Pokazuje też historię, ale z kilku ostatnich dni.
Na razie 5 tras : VIE-BCN, VIE-VCE, VIE-AGP, VIE-VLC, VIE-ALC

edit:
resztę też znajduje : VK2xxx, VK3xxx, VK4xxx
Czyli wszystkie trasy z Wiednia.
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka lubi ten post.
 
      
#111 PostWysłany: 30 Sie 2018 22:10 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
worminfested napisał(a):
Czy ktoś jeszcze testował ostatnio opuszczenie pierwszego odcinka z rezerwacji na lotach po Europie? Nadal nie kasują wtedy lotu powrotnego?

Może ktoś ostatnio ma jakieś świeże informacje i może potwierdzić lub zaprzeczyć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 30 Sie 2018 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
@miriam 3 września będzie testowane, wtedy napiszę czy udało się wejść na pokład :)
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#113 PostWysłany: 31 Sie 2018 00:43 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
miriam napisał(a):
worminfested napisał(a):
Czy ktoś jeszcze testował ostatnio opuszczenie pierwszego odcinka z rezerwacji na lotach po Europie? Nadal nie kasują wtedy lotu powrotnego?

Może ktoś ostatnio ma jakieś świeże informacje i może potwierdzić lub zaprzeczyć :)


Juz przetestowane. Mogę potwierdzić, ze opuszczenie pierwszego odcinka nie oznacza braku możliwości powrotu :)
Odprawa online była robiona od razu tam i powrót, jeśli to może w czymś pomóc. Także jak macie loty w tamtą do opuszczenia to śmiało,bez problemu wrocicie.
2 miejsca nie poleciały tam i na powrocie widnialy wciaz, przy check in podczas nadawania bagazu poprosiłem o usunięcie tych rezerwacji, bo miejsca chciałem przypasowac pod siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#114 PostWysłany: 31 Sie 2018 10:46 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1085
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Marco Manno napisał(a):
Jak duże opóźnienia ? Szansa na 250€? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Pierwszy lot VIE-LCA-VIE miał opoźnienie ok 3h. Później to już było lepiej, do 1h.
Wyloty z VIE w soboty (5:30) raczej nie powinny mieć opóźnień, natomiast te popołudniowe w tygodni są znacznie bardziej narażone.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 01 Wrz 2018 16:06 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 108
Loty: 42
Kilometry: 37 458
Leciałem VIE-LCA 25.08 i nie było opóźnienia. Wracałem 30.08 i może z 5 minut.
Jako ciekawostę mogę napisać, że zarówno w VIE jak i LCA nadal nie sprawdzali bagażu podręcznego (nie było sizera) ale jak czekałem w VIE 31.08 na WIZZ do GDA to za kratą zauważyłem sizer LEVELa więc pewnie już będą sprawdzać.Image

Wysłane z mojego X5pro przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#116 PostWysłany: 01 Wrz 2018 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
@krystian85, @rattaman i kto tam już leciał - wiem że to loteria i może być różnie ale powiedzcie ile mniej więcej zajęło wyjście z lotniska? Próbuję obliczyć szanse na zdążenie na Leo Express po locie LCA-VIE
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604


Ostatnio edytowany przez Ancyna, 02 Wrz 2018 02:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 01 Wrz 2018 16:36 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 108
Loty: 42
Kilometry: 37 458
Mi od wyjścia z autobusu do postawienia nogi na stacji kolejowej zajęło około 30 minut. Nie miałem bagażu rejestrowanego oraz z autobusu wysiadłem jako jeden z pierwszych i nie stałem w kolejce do kontroli paszportowej. Jako spowolnie można uznać konieczność zakupu biletu w automacie ÖBB.


Wysłane z mojego X5pro przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna lubi ten post.
Ancyna uważa post za pomocny.
 
      
#118 PostWysłany: 01 Wrz 2018 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
rattaman napisał(a):

Pierwszy lot VIE-LCA-VIE miał opoźnienie ok 3h. Później to już było lepiej, do 1h.
Wyloty z VIE w soboty (5:30) raczej nie powinny mieć opóźnień, natomiast te popołudniowe w tygodni są znacznie bardziej narażone.


Właśnie siedzę na lotnisku we Wiedniu. Start dzisiejszego lotu VIE-OLB planowany był na 19.35. Samolot jest opóźniony i może wylecimy o 22.20. Przepadnie mi rezerwacja samochodu, więc mam nadzieję, że opóźnienie wyniesie przynajmniej 3h...
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 02 Wrz 2018 06:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
GeoTrip napisał(a):
rattaman napisał(a):

Pierwszy lot VIE-LCA-VIE miał opoźnienie ok 3h. Później to już było lepiej, do 1h.
Wyloty z VIE w soboty (5:30) raczej nie powinny mieć opóźnień, natomiast te popołudniowe w tygodni są znacznie bardziej narażone.


Właśnie siedzę na lotnisku we Wiedniu. Start dzisiejszego lotu VIE-OLB planowany był na 19.35. Samolot jest opóźniony i może wylecimy o 22.20. Przepadnie mi rezerwacja samochodu, więc mam nadzieję, że opóźnienie wyniesie przynajmniej 3h...


ołłłłjeeeee, typowy Vueling. Opóźnienia tego rzędu na wieczornych lotach to u nich była [i widocznie ciągle jest] norma
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 02 Wrz 2018 09:22 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
W tę sobotę 1 września, to wiedeńskie lotnisko miało jakiś problem. Praktycznie przez cały dzień wszystkie przyloty/odloty mocno opóźnione. Dużo lotów Austrian Airlines było odwołanych.
Jeszcze to widać na flightradarze: https://www.flightradar24.com/data/airp ... departures

Pogoda albo coś innego było przyczyną. @GeoTrip może coś więcej o tym napisze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group