Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 01 Paź 2019 14:23 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
vincenz napisał(a):
Leciałem Levelem do Bostonu i była dokładnie taka sama sytuacja. Oficjalnie był to lot Iberii obsługiwany przez Level. Odprawę i wybór miejsc robiłem przez stronę Iberii. Posiłki i napoje bez problemu można kupić na pokładzie.

Super, czyli odprawiłes się na stronie Iberii, jak było z wyborem siedzeń? Były dostępne? Czy jedzenie można było dokupić pojedynczo kawa, kanapka czy trzeba było kupić cały zestaw za 35e bo taka informacje otrzymałam od pani z infolinii Iberii :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#242 PostWysłany: 01 Paź 2019 14:41 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Było sporo miejsc do wyboru podczas odprawy. Z menu na pokładzie wynikało, że można kupować oddzielnie kawę, herbatę czy kanapkę i niekoniecznie trzeba zamawiać cały zestaw.
Góra
 Profil Relacje PM off
aviel lubi ten post.
aviel uważa post za pomocny.
 
      
#243 PostWysłany: 10 Paź 2019 10:10 

Rejestracja: 09 Cze 2019
Posty: 3
Cześć,

mam problem z infolinią LEVEL. Podane na ich stronie numery telefonów łączą z IBERIA. Proszę o numer do LEVEL to twierdzą, że nie znają...
Nie zajmują się rezerwacjami z LEVEL

Czy ktoś wie jak do nich się dodzwonić?
Zapytanie przez formularz złożone kilka dni temu... bez odpowiedzi

Dzięki za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 10 Paź 2019 21:19 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
A co to za lot? Bo na FB LEVEL odsyła ludzi do formularza https://www.vueling.com/en/we-are-vueli ... 06204625=1
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 11 Paź 2019 01:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
ja_mate napisał(a):
Cześć,

mam problem z infolinią LEVEL. Podane na ich stronie numery telefonów łączą z IBERIA. Proszę o numer do LEVEL to twierdzą, że nie znają...
Nie zajmują się rezerwacjami z LEVEL

Czy ktoś wie jak do nich się dodzwonić?
Zapytanie przez formularz złożone kilka dni temu... bez odpowiedzi

Dzięki za pomoc :)


Dzwon pod ten numer ale w menu wybierz połączenia z Wiednia i wtedy dołączysz się z levelem a nie iberia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 03 Lis 2019 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 14
Loty: 143
Kilometry: 233 862
Mam prośbę, czy wie ktoś jak się z nimi skontaktować? Na stronie są tylko numery telefonu. Dzwoniłem na wszystkie i zawsze się łączyłem z Iberią i nie mogli mi pomóc. Kontakt prze "webform" praktycznie nie istnieje ponieważ po przeniesieniu na stronę Vuelinga i tak otrzymuję numery telefonu. Dzwoniąc na nie powtarza sie sytuacja, znowu nie mogą pomóc - bo rezerwacja je Level, a oni nie Level. Jest jakiś adres mailowy? Albo sprawdzony numer telefonu? Dziękuję :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 03 Lis 2019 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
Przeciez napisalem powyżej
kolego.
Dzwonisz na numer ze strony i z menu wybierasz 2 (loty z Wiednia) wtedy nie łączy cię z IB tylko z Level
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 03 Lis 2019 23:21 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Ja rozmawialam z Iberia gdy mialam problem z lotem LEVEL, kupilam bilety na stronie LEVEL ale rezerwacja nigdy nie byla widoczna za to byla widoczna na Iberii. Odpowiedzieli normalnie na pytania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 12 Lis 2019 21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Udało się komuś skontaktować z nimi za pomocą maila? Albo uzyskać jakąkolwiek odpowiedź po wysłaniu zgłoszeń na stronie vuelinga?
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 12 Lis 2019 23:12 

Rejestracja: 19 Paź 2015
Posty: 130
Wysyłałem dwukrotnie zapytanie przez formularz na stronie (po przekierowaniu na stronę Vuelinga). W obu przypadkach otrzymałem satysfakcjonującą mnie odpowiedź na drugi dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 04 Gru 2019 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
Osoby z jednej rezerwacji na dzien dzisiejszy bezpłatnie siedzą razem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 17 Gru 2019 17:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
Przed odprawą na lot powrotny na tefonie nie mogłem obejść opłaty 25 E za przydział miejsc nawet losowy. Udało mi się bezpłatnie dopiero na komputerze.

W samolotach jest zimno. Przy boardiingu i potem z klimatyzacji wali zimna para. Poza tym (jeśli się jest przygotowanym na brak bezpłatnych napoi i przekąsek na locie transatlantyckim) całkiem przyjemnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 31 Gru 2019 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
@onufry_z no i jak to obszedłeś? Właśnie dziś otworzyli mi odprawę online. Lot ORY-FDF. I po wpisaniu danych podróżnych nie mogę wybrać darmowych miejsc. Próbowałem i na kompie i w aplikacji. Zatrzymuje mnie w miejscu gdzie za każde miejsce muszę zapłacić 25E. Lecimy w 4 osoby. Niby specjalnie mi nie zależy, ale jeśli jest jakaś opcja siedzieć razem to fajnie by było.
.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 31 Gru 2019 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
@kontrol też miałem takie historie podczas odprawy. Czy próbowałeś może wybrać inne miejsca niż pierwotnie? Być może to jest spowodowane tym właśnie. Po ponownym zalogowaniu powinno być już ok ( tzn. powinieneś widzieć karty pokładowe z przyznanymi pierwotnie miejscami).




.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 01 Sty 2020 10:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol uważa post za pomocny.
 
      
#255 PostWysłany: 04 Sty 2020 00:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
@kontrol Po prostu na komputerze od razu losowo bezpłatnie przydzieliło a na telefonie i chiński uczony raczej by nie zdołał. Jeśli chodzi o siedzenie razem to osobom z jednej rezerwacji przydziela obok siebie. Kwestia tylko tej opłaty 25 E którą przy odprawie na lot powrotny dopiero na komputerze mi nie naliczał.
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol uważa post za pomocny.
 
      
#256 PostWysłany: 04 Sty 2020 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Ok już chyba doszedłem do tego chyba, ale jeszcze się nie odprawiłem, bo przydziela mi nie ciekawe miejsca mimo, że cały samolot prawie pusty. Tak jak wcześniej pisałem lecimy we 4 a przydziela nam miejsca 3 koło siebie i jeden dalej. Z automatu przydziela miejsca bez dopłaty (co ciekawe i na telefonie i na kompie).
Załącznik:
222.jpg
222.jpg [ 103.24 KiB | Obejrzany 3783 razy ]


Załącznik:
333.jpg
333.jpg [ 98.09 KiB | Obejrzany 3783 razy ]



Jednak jak kliknę, że chcę zobaczyć rozkład samolotu lub zmodyfikować miejsca to wtedy już nawet te wcześniej przydzielone są płatne. Więc jeśli do lotu nie uda mi się wybrać miejsc koło siebie to chyba odprawie się na lotnisku i grzecznie poproszę np o 4 w środku.

Załącznik:
111.jpg
111.jpg [ 92.18 KiB | Obejrzany 3783 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 04 Sty 2020 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
@kontrol poczekaj z odprawą jeszcze chwilę. Te miejsca z tyłu samolotu zapełnią się niebawem. Ostatnie rzędy w ogonie mają mniej siedzeń niż standardowy układ u Levela 2-4-2. Dlatego 1 osobę przerzuciło do kolejnego rzędu.
Level przydziela według mnie bezpłatne miejsca w kolejności "od ogona do dziobu". Masz jeszcze trochę czasu. Też tak mieliśmy.

W ORLY boarding był sprawnie poprowadzony. Grupami. Grupa A1 to ostatnie rzędy samolotu, A2 wcześniejsze, A3 jeszcze wcześniejsze... Pozwoliło to praktycznie uniknąć blokowania w korytarzu podczas wkładania bagażu.
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol uważa post za pomocny.
 
      
#258 PostWysłany: 04 Sty 2020 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
kontrol napisał(a):
Z automatu przydziela miejsca bez dopłaty (co ciekawe i na telefonie i na kompie).
Byłem zdziwony bo na lot "tam" bezpłatnie dostałem miejsca na telefonie a dopiero z powrotem był problem. Dobrze że wogóle spróbowałem na komputerze bo logika podpowiadała że też się nie uda.
Tak jak pisze @tarman mozesz spokojnie zaczekać nawet tydzień. Powoli pasażerowie odprawiają się online i są przydzielane miejsca od końca sanolotu. Jednak na lotnisku to możecie już nie dostać sąsiednich miejsc, Poza tym jeśli nie macie bagażu nadawanego to szkoda stać w długiej kolejce do check-in'u.
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
kontrol uważa post za pomocny.
 
      
#259 PostWysłany: 20 Sty 2020 20:29 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1106
platynowy
Podzielę się uzyskanym doświadczeniem z mojego lotu ORY-PTP-ORY na przełomie listopada i grudnia 2019:
- A330 bardzo przyjemny, trafiła mi się w obie strony ta sama sztuka, ponoć z sierpnia 2019 (wg fr24), nie pamiętam niestety blach
- IFE bardzo ładne i nowe, sporo świeżych tj. 1-2 letnich filmów np. Ad Astra, Blade Runner 2049; można ustawić dźwięk i/lub napisy angielskie. Była też jakaś opcja połączenia z IFE swojego telefonu i zamawiania jedzenie poprzez aplikację, ale sam nie korzystałem
- niezły legroom, całkiem wygodne siedzenia, doginane zagłówki. Przy odpowiednim ułożeniu udało mi się jednym cięgiem przespać 5h na powrocie
- w obie strony odprawiałem się na cki - w locie tam 2-ka moich rodziców dostała miejsce razem, a ja osobno, co wcale mi nie wadziło, ale na pokładzie było sporo wolnych miejsc i nawet koło nich się jakieś zwolniło po roszadach paxów. Na powrocie dostaliśmy wszyscy obok siebie, i to mimo, że pokład był pełen
- przy cki na Orly agent sam nas spytał, czy chcemy oddać bagaże podręczne do luku za darmo. W PTP my o to spytaliśmy i agantka nie robiła żadnych problemów (oczywiście walizki trzymały się wymiarów oraz wagi). Przedmioty osobiste mogliśmy jeszcze wziąć na pokład
- ceny posiłków na pokładzie dość wysokie, ograniczyliśmy się do wody, czy herbaty. Kanapki mieliśmy swoje z miasta, wodę z bezcłówki
- nie powiem niestety, czy na pokładzie było ciepło, czy zimno. Moja Mama, która jest zmarźluchem spała pod cienkim kocem, ja miałem bluzę z kapturem i było mi ciepło
- boardingi zarówno w ORY jak i PTP całkiem sprawne
- jedna rzecz, na którą radzę uważać to bezcłówka na PTP - słabo zaoopatrzona, widoczne braki nawet w alkoholach, a w jedynym barze w strefie zastrzeżonej, w którym sprzedawali napoje bezalkoholowe, Panie stwierdziły, że pracują do którejś tam i zamknęły baro-sklep na godzinę przed odlotem, kiedy na strefie było jakieś 550 osób na 2 wylatujące samoloty. Jedynym źródłem napojów był automat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tufli lubi ten post.
 
      
#260 PostWysłany: 28 Sty 2020 22:55 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
[W samolotach jest zimno. Przy boardiingu i potem z klimatyzacji wali zimna para. Poza tym (jeśli się jest przygotowanym na brak bezpłatnych napoi i przekąsek na locie transatlantyckim) całkiem przyjemnie].

Potwierdzam. Nawet BARDZO zimno. Warto się na to przygotować ,bo można naprawdę zmarznąć. Może dlatego tak skręcają kaloryferki ,żeby sprzedać jak najwiecej oferowanych przez stewardessy kocyków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group