Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 245 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 01 Paź 2019 14:23 

Loty: 20
Kilometry: 67 605
vincenz napisał(a):
Leciałem Levelem do Bostonu i była dokładnie taka sama sytuacja. Oficjalnie był to lot Iberii obsługiwany przez Level. Odprawę i wybór miejsc robiłem przez stronę Iberii. Posiłki i napoje bez problemu można kupić na pokładzie.

Super, czyli odprawiłes się na stronie Iberii, jak było z wyborem siedzeń? Były dostępne? Czy jedzenie można było dokupić pojedynczo kawa, kanapka czy trzeba było kupić cały zestaw za 35e bo taka informacje otrzymałam od pani z infolinii Iberii :)
 Relacje PM off  

#242 PostWysłany: 01 Paź 2019 14:41 

Loty: 145
Kilometry: 140 020
srebrny
Było sporo miejsc do wyboru podczas odprawy. Z menu na pokładzie wynikało, że można kupować oddzielnie kawę, herbatę czy kanapkę i niekoniecznie trzeba zamawiać cały zestaw.
 Relacje PM off
aviel lubi ten post.
aviel uważa post za pomocny.

#243 PostWysłany: 10 Paź 2019 10:10 

Cześć,

mam problem z infolinią LEVEL. Podane na ich stronie numery telefonów łączą z IBERIA. Proszę o numer do LEVEL to twierdzą, że nie znają...
Nie zajmują się rezerwacjami z LEVEL

Czy ktoś wie jak do nich się dodzwonić?
Zapytanie przez formularz złożone kilka dni temu... bez odpowiedzi

Dzięki za pomoc :)
 Relacje PM off  

#244 PostWysłany: 10 Paź 2019 21:19 

Loty: 79
Kilometry: 114 133
złoty
A co to za lot? Bo na FB LEVEL odsyła ludzi do formularza https://www.vueling.com/en/we-are-vueli ... 06204625=1

#245 PostWysłany: 11 Paź 2019 01:17 
Awatar użytkownika

srebrny
ja_mate napisał(a):
Cześć,

mam problem z infolinią LEVEL. Podane na ich stronie numery telefonów łączą z IBERIA. Proszę o numer do LEVEL to twierdzą, że nie znają...
Nie zajmują się rezerwacjami z LEVEL

Czy ktoś wie jak do nich się dodzwonić?
Zapytanie przez formularz złożone kilka dni temu... bez odpowiedzi

Dzięki za pomoc :)

Dzwon pod ten numer ale w menu wybierz połączenia z Wiednia i wtedy dołączysz się z levelem a nie iberia
 Relacje PM off  

[ 245 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości