Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 28 Paź 2017 14:46 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
@grzegorz84 Dobra relacja! :) Również leciałem BCN-OAK za dokładnie 790zł - kupiliśmy bilety z tej samej puli, jak widać. Ja dodatkowo trafiłem na dobrze zrekompensowany overbooking w BCN, ale to inna historia ;)

W każdym razie, kilka uwag:

- Moim zdaniem miejsca na nogi jest jednak lekko mniej niż w tradycyjnych liniach long haul i o ile nie jest źle, to jednak jakoś nie przyszło mi do głowy rozkoszowanie się komofortem. Dosłownie miesiąc wcześniej leciałem AirBerlin (a to też nie był Mercedes linii lotniczych) i było lepiej niż w Level. Każdy oceni sam.

- "Oczywiście słuchawki nie za darmo" -> dla mnie to było spore zaskoczenie, ale pewnie np. w Norwegian też tak jest (?) ;)

- PEWNIE PRZESADZAM i nie chcę tutaj burzy, ale dla mnie to było lekkie buractwo, że przyjąłeś bez komentarza posiłek, którego nie kupiłeś, tylko dlatego, że siadłeś na innym miejscu. Zwłaszcza, że doskonale o tym wiedziałeś i raczej udałeś głupiego, niż naprawdę nim byłeś ;)
Ja bym na pewno dopytał, czy to dla mnie i dlaczego. Wobec tego, wcale nie dziwię się reakcji stewardessy. Wiadomo- w cywilizowanym świecie to nic wielkiego, ale tak samo, jak Oni poszli na rękę i dali Ci darmowe jedzonko, tak samo Ty powinieneś chociaż spytać, czy to na pewno dla Ciebie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
#22 PostWysłany: 31 Paź 2017 23:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
Tak to prawda. Przyjęcie tego posiłku było wątpliwe etycznie. Miałem nawet małe wyrzuty sumienia! Serio.
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off
john_doe lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 01 Lis 2017 00:28 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
john_doe napisał(a):
Ja dodatkowo trafiłem na dobrze zrekompensowany overbooking w BCN, ale to inna historia ;)

Możesz napisać coś więcej? Zapłacili bez szemrania 600€? Szukali ochotników czy sami wybierali?
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 01 Lis 2017 01:17 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
no ciekawe z tym overbookingiem, czy mozesz napisac cos wiecej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 01 Lis 2017 09:53 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
Około 3h przed odlotem pojawiliśmy się w Check-in (czas odlotu ok 11:00 o ile pamiętam + i tak brak snu w hotelu) a miłe Panie mówią, że za 300EUR za osobę przebookują na Deltę lub American do SFO (vs. pierwotne OAK) na ten sam dzień, przylot ok 5h później. Na ochotnika- nie musieliśmy się godzić.

A, że akurat na szczęscie korzystałem z korpo-taryfy w wypożyczalni samochodów, która umożliwia bezpłatne zmiany w rezerwacji, łącznie ze zmianą lotniska odbioru... to szybki telefon i załatwione ;)

Skończyło się na Delcie, bo kobieta z Iberii chyba z godzinę ticketowała nas na nowo do American i brakło ok 5 min (!), żeby się odprawić.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 10 Sty 2018 10:59 

Rejestracja: 10 Sty 2018
Posty: 1
Cześć, lecę levelem z Barcelony do Oakland w lutym. W temacie bagażu - chciałabym dodać bagaż rejestrowany. Udało mi się znaleźć rezerwacje przez stronę iberii, jednak w kwestii bagażu przekierowują na stronę operatora level. Jednak na stronie level nie wyszukuje mojej rezerwacji w ogóle. Bilety kupowane przez flipo.pl. czy zatem powinnam zgłosić się do flipo o wykupienie bagażu i nie ma innej opcji ?

I jeszcze drugie pytanie, jakie macie doświadczenia we wnoszeniu jedzenia nie zakupionego na lotnisku? Bo z napojami to wiadomo, nic z tego, ale czy można wnieść np. kanapki, gotową sałatkę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 10 Sty 2018 12:49 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
mozna wniesc male przekaski ze soba na poklad samolotu, spoko, nikt nie wnika
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 10 Sty 2018 16:55 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Jeszcze by tego brakowało żeby zakazali własnego jedzenia wnosić :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 10 Sty 2018 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
kreskuffka napisał(a):
I jeszcze drugie pytanie, jakie macie doświadczenia we wnoszeniu jedzenia nie zakupionego na lotnisku? Bo z napojami to wiadomo, nic z tego, ale czy można wnieść np. kanapki, gotową sałatkę?

Pod warunkiem, ze salatka nie bedzie miala sosu, bo zaraz Ci wywala, bo ma plyn w opakowaniu wiekszym niz 100ml ... Sugeruje konsumpcje wszystkiego przed USA, zeby potem nie bylo problemu z wwozeniem zakazanych produktow.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 16 Sty 2018 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Kalendarz na interesujący mnie kierunek kończy się 1.12.2018r. Kiedy można spodziewać się grudniowego kalendarza lotów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 22 Maj 2018 08:40 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 69
Loty: 50
Kilometry: 139 962
Cześć!
Wczoraj kupowałem bilety na stronie LEVEL (po wyszukaniu na Skyscanner). Cała transakcje przeszła pomyślnie, pojawił się kod mojej rezerwacji i na koncu otrzymałem potwierdzenie oraz informację, że szczegółowe dane rezerwacji zostaną przesłane na e-mail. Wierząc w to zamknąłem okienko (nie zapisując kodu rezerwacji). Minęło już 12 godzin i niestety nie mam nic na skrzynce e-mailowej. Pieniądze zostały ściągnięte z konta. Co robić w takiej sytuacji? W folderze SPAM również nic nie ma. Czy ktoś miał podobną sytucję?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 22 Maj 2018 09:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Sprawdź może tytuł blokady/transakcji, nieraz tam jest umieszczony numer biletu lub PNR (kod rezerwacji) - tak bywa i w normalnych liniach lotniczych, jak i w LCC (w Ryanair jest coś takiego).
Jak nie znajdziesz, to chyba kontakt z infolinią potrzebny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 22 Maj 2018 09:55 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 69
Loty: 50
Kilometry: 139 962
Niestety w tytule transakcji nie ma kodu rezerwacji, jest jakis 12-sto cyfrowy, a kod rezerwacji to 6 liter. Czy możliwe że mail z danymi jeszcze przyjdzie czy raczej na to nie liczyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 22 Maj 2018 09:59 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
No to może być numer biletu, chyba powinien się zaczynać od 075 (przynajmniej tak zaczyna się numer Iberii), co szkodzi spróbować to wpisać w zakładkach "Moja rezerwacja"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 22 Maj 2018 10:06 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 69
Loty: 50
Kilometry: 139 962
Oczywiście że wpisałem, niestety jest informacja o nieprawidłowym kodzie rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 22 Maj 2018 10:26 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Bo to numer biletu, nie rezerwacji - sprawdziłbym w liniach partnerskich z sojuszu (One world), czy oni nie mają możliwości wyszukania rezerwacji po numerze biletu, jeśli Iberia tego nie ma
Ewentualnie: http://www.saudia.com/ Manage bookings -> E-ticket
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 22 Maj 2018 11:12 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 69
Loty: 50
Kilometry: 139 962
Dzięki, niestety nie potrafię odnaleźć na tej stronie mojego numeru rezerwacji. Możesz podpowiedzieć gdzie tego szukać? Poza tym, numer biletu ma zazwyczaj 13 cyfr, a mój numer który znajduje się w tytule przelewu ma 12. Zostaje dzwonić na infolinię?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 22 Maj 2018 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@agizek zadzwon bezposrednio na infolinie linii lotniczej oraz podaj nazwisko, date i godzine lotu. ;)
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 22 Maj 2018 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@agizek,
Zadzwon do swojego banku i popros o szczegoly obciazenia (bankowosc online wyswietla tylko okreslona liczbe znakow). Podadza ci pelny numer.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 22 Maj 2018 13:15 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Numer zaczyna się od 006, więc to nie jest stock Iberii :/ a nie sądze, żeby przez Deltę wystawiane było
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group