Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 12 Lis 2018 21:54 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
@pifko - nie wiem kiedy masz lot, ale jeśli jest to odległa data może warto poczekać ? Level faktycznie robi póki co większe czary i dobrze by było znać w miarę ostateczną wersję (na tyle o ile - bo ostateczną to pewnie poznasz w realu na lotnisku). Z moich doświadczeń - poza opisywanymi wcześniej - wynika też, że numery lotu mogą się zmienić. U mnie pierwotny numer lotu jest już obecnie nieaktywny, trzeba się posługiwać nowym, o którym napisali w którymś mailu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#182 PostWysłany: 16 Lis 2018 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
To prawda, ja już mam trzeci z kolei nr lotu. Bilety kupione w Wigilię 2017 na 19 listopada 2018.
Wylot z Paryża na Gwadelupę przez OTA, powrót dwa tygodnie później z Martyniki do Paryża na stronie Levela.
Kombinacja ta pozwoliła kupić bilety za około 180€ ;)
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 16 Lis 2018 23:49 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 15
Loty: 29
Kilometry: 78 867
Hej, mam problem z płatnością na stronie LEVELa. Zarejestrowałem się, bilety wybrałem, dochodzę do płatności, klikam Payment i nic się nie dzieje. Pod szczegółami lotu przy Payment jest ikonka zamkniętej kłódki - miał ktoś podobny problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 17 Lis 2018 00:30 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Kupiłam po raz pierwszy w Level bilet FDF - ORY.
Na email otrzymałam ,,booking confirmation nr...,,
Czy powinnam jeszcze dostać bilet ?
Czy wystarczy ten nr rezerwacji ?
Oświećcie mnie pliz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 17 Lis 2018 09:48 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 410
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
@Smierz Wystarczy numer rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
Smierz lubi ten post.
Smierz uważa post za pomocny.
 
      
#186 PostWysłany: 17 Lis 2018 11:54 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Jeszcze jedno pytanie. Czy dobrze rozumiem , że nie jest konieczna odprawa online ? Bez opłat można odprawić się na lotnisku ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 17 Lis 2018 12:56 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
Tak, odprawa na lotnisku bez problemu. W obie strony tak robiłem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Smierz lubi ten post.
Smierz uważa post za pomocny.
 
      
#188 PostWysłany: 19 Lis 2018 17:46 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 4
Witam,

mam problem jak niektorzy.. kupilem lot na trasie paryz - martynika przez Iberie, miedzyczasie otrzymalem pare maili ze zmiana numerow rezerwacji , zmiana godzin itd.
na stronie iberii napisane jest ze lot jest realizowany przez OpenSkies ale maile przychodza z logami level i dopiskami Iberia for Level. Rzecz rozbija się o odprawę - nie moge dokonać online-checkin mimo ze w regulamine Level napisane jest ze odprawy mozna dokonac 21 dni przed odlotem ale niestety po wprowadzeniu numeru rezerwacji na level.com przekierowuje na strone iberii gdzie wlasciwie nic nie mozna zrobic :)
Jak sie glebiej pogrzebie to dotrze sie do zapisu "* If you're flying from Cardiff, Lyon, Frankfurt or London Heathrow, or on a flight operated by Iberia or British Airways, you'll be able to check in online from 24 hours before departure."
Czy można temu ufać ze na 24h przed lotem bede mogl sie odprawić? I jak wyglada karta pokladowa, mozna pokazac ja na samrtphonie? Aplikacja mobilna chyba nie wspiera lotów Iberii, jak wiec okazac ewentualna karte pokladowa inaczej niz na papierze? Ewentualnie czy odprawa na lotnisku jest w 100% za free?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 19 Lis 2018 18:10 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
Oczywiście, że odprawa na lotnisku jest za darmo. Ja nie wiem, dlaczego ludzie tak panikują. To tylko kilka linii pokroju Ryanair , Wizzair czy UIA zmusza pasażerów do odprawy internetowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 19 Lis 2018 18:47 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Widzę, że "levelowych martynikowców" jest całkiem sporo. Czy ktoś będzie może miał okazję przed 22.12 lecieć na tej trasie (lub do/z PTP bo to będzie zapewne ten sam produkt) w którąś stronę i mógłby podzielić się wrażeniami ? Ja mam zaplanowany lot Levelem tylko w jedną stronę - właśnie 22.12 z FDF do ORY. Miło byłoby przeczytać opinie innych, którzy wcześniej skorzystają z tego połączenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 19 Lis 2018 19:03 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
@greg2014 ,
A co konkretnie chciałbyś wiedzieć?
Ja leciałem na Gwadelupę, a wracałem z Martyniki mniej więcej miesiąc temu.
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
 
      
#192 PostWysłany: 19 Lis 2018 20:12 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Garść podstawowych informacji: ile wcześniej zaczyna się odprawa/nadawanie bagażu na lotnisku, standard samolotu (szczególnie ilość miejsca na nogi), czy w trakcie lotu jest cokolwiek dostępne za free (chodzi mi przede wszystkim o wodę) czy za wszystko trzeba było płacić, czy przy wcześniejszej odprawie przez www można zmienić automatycznie przydzielone miejsce, jakie jest podejście do kontroli bagażu (waga, rozmiary) ?
Wszelkie inne spostrzeżenia i porady praktyczne spoza w/w listy są mile widziane :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 19 Lis 2018 21:10 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
Odprawa na lotnisku jest dostępna tak jak na wszystkie loty od około trzech godzin przed odlotem. Samolot jest zwykły, jak każdy z dwoma siedzeniami przy oknie i czterema w środku. Ja jestem niski, więc nigdy nie mam problemu z brakiem miejsca na nogi, toteż tutaj Ci nie pomogę. Niestety nic na pokładzie nie jest za darmo, woda kosztuje 2 euro, opłaty pobierają za wszystko - ewentualną poduszkę, koc, słuchawki itd. Nie robiłem odprawy internetowej, więc trudno mi powiedzieć, ale jak wracałem z Martyniki, to samolot był w połowie pusty. Wiele poczwórnych siedzeń było całkiem wolnych, więc zaraz po starcie ludzie się na nie poprzenosili, żeby tam wygodnie spać. Nikt nie zwracał szczególnej uwagi na wymiary bagażu wnoszonego na pokład, jednak przy odprawie w okienku dość dokładnie podręczny oglądali, zanim przylepili mu naklejkę. Nie ważono go jednak, ani nie mierzono.
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
greg2014 uważa post za pomocny.
 
      
#194 PostWysłany: 09 Gru 2018 22:02 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 739
niebieski
Czy przed wejściem na pokład samolotu LEVEL nakazują wkładać do bagażu podręcznego zakupione alkohole w sklepie bezcłowym czy można wnieść je normalnie w reklamówce z bezcłówki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 09 Gru 2018 22:28 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
@dajkamienia

Rok temu nie było problemu


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Gru 2018 23:15, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
dajkamienia lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.
 
      
#196 PostWysłany: 31 Gru 2018 11:23 

Rejestracja: 06 Mar 2017
Posty: 3
Koledzy i koleżanki lecący kombinacją z Paryża (ORY) na Martynikę (FDF) i wracający z Martyniki (PTP) :) Mam pytanie o bagaż rejestrowany (20kg) - w jaki sposób go dokupiliście?

OTA, w moim przypadku Omega Travel każe się kontaktować z OpenSkies, czyli LEVEL. Na stronie LEVEL przekierowuje mnie na stronę VUELING, a z kolei na niej nie przechodzi mój numer rezerwacji... Ktoś miał może podobny problem? Czy ewentualnie można dokupić bagaż check-in podczas odprawy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 31 Gru 2018 11:55 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
@flybartek - około tydzień temu leciałem z Martyniki na Orly, kilka informacji nt. samego lotu można znaleźć w końcówce mojej relacji: transatlantykiem-na-karaiby,219,135647&p=1164679#p1164679

Jeśli chodzi o bagaż rejestrowany (23kg a nie 20kg), kupowałem go od razu przy rezerwacji, ale z tego co pamiętam, po zalogowaniu się na https://flylevel.com była opcja dodawania bagażu - jak działa, nie potrafię powiedzieć.

Mogę tylko dodać, że bagaż podręczny nie był jakoś szczególnie kontrolowany pod kątem wymiarów - chociaż był ważony na check-inie. Nie wiem co się działo w przypadku, gdy przekraczał limit wagi (stojąc w kolejce nie widziałem, aby komuś ta operacja zajęła więcej niż umowne 30 sekund) ale po tym co widziałem w samolocie sądzę, że w bardzo wielu przypadkach przekraczał zarówno dopuszczalne rozmiary jak i wagę - wiele osób miało problem w ogóle włożyć go do schowków - i to bynajmniej nie z powodu braku miejsca :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
flybartek uważa post za pomocny.
 
      
#198 PostWysłany: 31 Gru 2018 12:33 

Rejestracja: 06 Mar 2017
Posty: 3
@greg2014 dzięki za szybką odpowiedź :) Twoją relację oczywiście widziałem! :)) Już się nie możemy doczekać tych naszych Karaibów haha

A co do bagażu, to niestety na stronie VUELINGa w końcu udało mi się wyświetlić informację, że mój booking jest jakiś skomplikowany (może przez to, że LEVEL 3 razy zmieniał w nim godziny lotów?) i bagaże mogę dokupić tylko telefonicznie. Na szczęście jest Polski numer telefonu to może pójdzie sprawnie (to się okaże haha), z opłatą 3.66zł/min... Ale mogę zaoszczędzić 25€ (dodatkowa opłata za wykupienie bagażu na lotnisku) za jeden bagaż w jedną stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 20 Sty 2019 21:38 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Czy mile z Level/Openskies można zbierać do American Airlines?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 26 Sty 2019 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2011
Posty: 234
Loty: 330
Kilometry: 690 493
niebieski
Cześć, kupiłem bilety do USA z Levelem ale prawdopodobnie nie będę mógł z nich skorzystać. Czy ktoś się orientuje czy jest możliwość odzyskania części kosztów: jakieś podatki i dodatkowe opłaty. Doczytałem na Matixie, że sama taryfa jest oczywiście bezzwrotna ale chodzi o pozostałe komponenty. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group