Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 564 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 16 Sty 2017 19:32 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 1
Uwaga, gorąco nie polecam TigerExpress. Możecie kupić bilet, zapłacić za niego, a na przystanku czekać na Godota, bo po prostu bus sobie nie przyjedzie :) tak, tak po prostu, nikt może wam nie dać znać (mimo że podacie swój numer telefonu przy zakupie biletu), bo nikogo prawdopodobnie nie będzie obchodzić, że zapłaciliście za bilet i czekacie na przystanek - i nie macie jak się dostać do wybranego przez was miasta :) A dalej...o zwrot pieniędzy możecie walczyć, słownie: w a l c z y ć, ponieważ możecie zostać potraktowani jakby wcale wam ten zwrot pieniędzy się nie należał. Kontakt z firmą - beznadziejny. Regulamin przewoźnika? Hehehe, czekając na Godota cz.2.
Także jak ktoś ma na zbyciu pieniądze i chce je wysłać w eter, to to jest bardzo dobry pomysł.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ATX uważa post za pomocny.
 
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#22 PostWysłany: 30 Sty 2017 14:42 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
1+1 bilet w prezencie!
Nie jest ważne, czy świętujesz Walentynki lub też nie - skorzystaj z naszej nowej promocji 1 + 1 bilet gratis i skorzystaj z uroków podróży we dwójkę po budzących się z zimowego snu miastach: Krakowie, Wiedniu lub Pradze. Oferta jest również ważna dla naszych połączeń z lotniskami.

Promocja trwa od 30.01. do 14.02.2017 na wybrane połączenia w okresie od 14.02. do 31.03.2017. Biletów promocyjnych nie można przebookowywać ani anulować. Promocja zostanie uwzględniona, kiedy po wyborze biletu dla jednej dorosłej osoby, klient poda w odpowiednim okienku rabatowym hasło: LOVELEO. Promocja dotyczy tylko biletów w klasie ekonomicznej i nie łączy się z innymi zniżkami (studenckimi, ISIC/ALIVE itd.). Bilety można anulować tylko równocześnie. Ilość biletów promocyjnych jest ograniczona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 26 Lut 2017 23:13 

Rejestracja: 22 Cze 2016
Posty: 304
niebieski
Witam mam pytanie

Chcąc udać się z Katowic do Ostrawy liniami Leo Express widzę coś takiego:


Katowice, ul. Andrzeja pl
11.3.2017 13:55
Ostrava, hl. n. cz
11.3.2017 16:03

Ale w szczegółach połączenia widzę coś takiego:

Katowice, ul. Andrzeja
Bohumín (BUS)
przejście pieszo Bohumín (195m / 2 min )
Bohumín
Ostrava, hl. n.

Wychodzi na to że na trasie katowice - bohumin jedziemy busem (autobusem)
Później w Bohumín przesiadka z autobusu na pociąg i dopiero pociągiem do Ostravy
Z tego co widzę to w cenie biletu są te dwa przejazdy.

Ale jak to jest w rzeczywistości ? to jest ten sam przewoźnik ? - co w przypadku opóźnienia jednego transportu ? drugi czeka czy jedzie bez względu na pierwsze połączenie ?

Jechał ktoś kiedyś takimi przesiadkami ? nie było żadnych problemów ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 26 Lut 2017 23:18 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@‌photolucas84‌, w Bohuminie jest przesiadka na pociąg tego samego przewoźnika, w związku z czym nie musisz się martwić o opóźnienia. Ogólnie w Czechach przesiadkami nikt się nie martwi i są czymś bardzo normalnym, tylko w Polsce ludzie się ich boją.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 27 Lut 2017 00:45 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Jechałem tym połączeniem i nie było żadnych problemów. Autobus z Katowic zatrzymuje się tuż przy dworcu. Jak ja jechałem to w Bohuminie byliśmy sporo przed czasem, jeszcze zdążyłem zrobić zakupy w pobliskim sklepie i się wynudzić na peronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 27 Lut 2017 08:20 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Wybierz przystanek Ostrava stred BUS albo Ostrava Svinov BUS to znajdzie polaczenia bez przesiadki.
Inna sprawa z cena, bo bywa wyzsza :lol:

Autobusowych polaczen Leo Express nie polecam, chamscy kierowcy, stewardzi czasami rowniez.
Za to kolejowe jak najbardziej.

BTW. @‌LEO Express PL‌, gratulacje za innowacyjny PR. Założyć profil na polskim forum żeby tylko ogłośić JEDEN komunikat prasowy :lol: :lol:
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 27 Lut 2017 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 70
Kilometry: 127 711
niebieski
Przesiadka w Bohuminie bardzo przyjemna, autobus odjeżdza dopiero jak przesiadą się wszyscy pasażerowie z pociągu. Inna sprawa, że raz zdarzyło mi się, że nie jechał autobus Leo Express tylko jakieś innej firmy w zastępstwie, ale nie było większych problemów, poinformowali wszystkich pasażerów (nawet tych mniej kumatych którzy rozglądali się tylko za logo Leo)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 27 Lut 2017 10:18 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Właśnie w tym rzecz że autobusy "Leo Express" również nie są Leoexpressu tylko którejś z tych 3 firm wypisanych na klapach bagażowych (ukraińskie firmy z siedzibami w Pradze ).
I to - przynajmniej jeśli chodzi o kierowców - przenosi się nawet na linie nie zahaczające o Ukrainę tj. do Monachium i Salzburga).
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"


Ostatnio edytowany przez Abcn, 06 Paź 2017 12:20, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 27 Lut 2017 21:06 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
steward napisał(a):
I to - przynajmniej jeśli chodzi o kierowców - przenosi się nawet na linie nie zachaczające o Ukrainę tj. do Monachium i Salzburga.


Masz na myśli wschodni sznyt w obsłudze klienta?;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Tufli lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 27 Lut 2017 21:30 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
steward napisał(a):
Wybierz przystanek Ostrava stred BUS albo Ostrava Svinov BUS to znajdzie polaczenia bez przesiadki.
Inna sprawa z cena, bo bywa wyzsza :lol:

Autobusowych polaczen Leo Express nie polecam, chamscy kierowcy, stewardzi czasami rowniez.
Za to kolejowe jak najbardziej.

BTW. @‌LEO Express PL‌, gratulacje za innowacyjny PR. Założyć profil na polskim forum żeby tylko ogłośić JEDEN komunikat prasowy :lol: :lol:

absolutnie nie zgadam się z Twoją opinią , jechałem 10 razy i nie miałem nigdy żadnych problemów z LEO , jak czytam Twoje ostatnie komentarze to odnoszę wrażenie że masz jakieś problemy z sobą ale nie mi to oceniać bo od tego są specjaliści, to nie pierwszy raz gdzie wprowadzasz na forum ferment , podróżuj POLSKIM BUSEM bo myślę że to idealny przewożnik dla Ciebie i poziom :) nic na siłę

-- 27 Lut 2017 20:32 --

steward napisał(a):
Właśnie w tym rzecz że autobusy "Leo Express" również nie są leoexpressu tylko którejś z tych 3 firm wypisanych na klapach bagażowych (Ukraińskie firmy z siedzibami w Pradze :P ).
I to - przynajmniej jeśli chodzi o kierowców - przenosi się nawet na linie nie zachaczające o Ukrainę tj. do Monachium i Salzburga).


a co CIEBIE to obchodzi ? jakie firmy są wpisane na klapach bagażowych .... chyba masz problemy z psychiką ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 27 Lut 2017 23:01 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
@‌MUC2014‌, tak, oczywiście masz rację.

@‌digger‌, raczej ich wulgarność + styl jazdy. Za to że - o zgrozo! - całe 2 minuty zajęło mi wyturlanie się z autobusu w Monachium zostałem zrugamy jakbym zaświnił pół autobusu.
Natomiast na trasie z Salzburga steward (obydwaj z ukraińskim akcentem) się obruszył że ma mi dać Kofolę za "daaaarmo????" Jeszcze pod nosem mruczał "wohoooo, masz Smile Kartę, wohoooo, co jeszcze masz"
Ogólnie dla mnie nic strasznego, ale jednak nienajmilsze doznanie.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 28 Lut 2017 12:50 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 3
Image

WIEDEŃ CZY PRAGA? -50% taniej!

Co powiecie na przejazd do Pragi lub Wiednia o połowę taniej - i nie tylko do 1 kwietnia?
Kup bilet na wybrany przez Ciebie termin wpisując kod "nietylkodo1kwietnia", który ważny jest tylko dzisiaj.
Kto jest chętny?

https://www.facebook.com/LEOExpresspl/photos/a.1642663579364417.1073741828.1641041599526615/1688924491404992/?type=3&theater&notif_t=photo_comment&notif_id=1488277348386480
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 01 Mar 2017 19:32 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Regulamin promocji
Promocja trwa od 01.03.2017 do 02.03.2017 na przewozy realizowane w okresie od 06.03.2017 do 31.03.2017 i od 18.04.2017 do 27.04.2017 r. Specjalna cena promocyjna obowiązuje tylko w klasie ekonomicznej.

Specjalna cena promocyjna jest ważna na trasach z przystankami początkowymi lub końcowymi w Austrii (AU) lub Niemczech (DE):
Praga – Plzeň – Ratyzbona (DE) – Monachium Airport (DE) – Monachium (DE)
Praga – České Budějovice – Český Krumlov – Linz (AU) – Salzburg (AU)
Warszawa – Łódź – Częstochowa – Katowice – Gliwice – Bohumín – Ostrawa - Ołomuniec - Brno - Wiedeń (AU) – Vienna Airport (Wiedeń) (AU)

http://www.le.cz/cms/sprechensiedeutschpl-55016.htm

Załączniki:
leo.jpg
leo.jpg [ 37.55 KiB | Obejrzany 7028 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 18 Mar 2017 11:00 

Rejestracja: 29 Paź 2016
Posty: 25
Jak jest z punktualnością kursu ze Lwowa do Wiednia? Częste opóźnienia są?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 19 Mar 2017 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 173
Czy ktoś przerobił kurs Kraków - Lwów w Leo Expressie? Cena "w klasie ekonomicznej" jest podobna do polskiegobusa (zakładam więc, że będzie wygodniej), cena w "klasie biznes" niewiele wyższa, ale jaki jest z tego profit?

P.S. "wygodniejsze fotele" jest na tyle enigmatycznym stwierdzeniem, że niewiele mi mówi - czytałem to co jest dostępne na WWW
_________________
Image
https://www.facebook.com/polaknapustyni/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 19 Mar 2017 23:52 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Praktycznie żadna. Dostajesz jeszcze rogalika i chyba - nigdzie nie zostało to jednoznacznie określone, tj. czy dotyczy wyłącznie pociągów czy również autobusów - maskę na twarz do spania z racji że to kurs nocny.

Polskibus nie jeździ do Lwowa, tylko okrada cię z pieniędzy bo potem firma o nazwie Ideal cośtam nie wykonuje kursów bez poinformowania o tym pasażerów ( @‌jacek96‌ @‌gorny77‌ @‌marudny‌ możecie sprostować bo chyba znowu przesadziłem)

W każdym razie możesz sam sprawdzić na Facebooku jak naprawdę wygląda sytuacja z kursami na Ukrainę kupionymi przez platformę sprzedaży biletów Polskibus.com.
O ile 'filtr' nie usunął tych historii. Ale pewnie usunął.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off
prz uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 19 Mar 2017 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
@‌prz‌ jechałam z Rzeszowa do Lwowa w klasie ekonomicznej. Przejazd - bajka, żałowałam, że te godziny wyjazdu z Rzeszowa są kiepskie. Siedzenia są jeszcze bardziej wygodne niż w Lux Express, jeśli masz porównanie. Po autobusie chodzi stewardessa, była bardzo miła i pomocna, coś do mnie mówiła, ale nie do końca rozumiałam, bo wsiadałam chyba jakoś o 4 rano :) Myślę, że bez względu na obłożenie można brać tańszy bilet, tak czy siak jest to bardzo komfortowy przejazd. PB to jest niestety nie ta liga zupełnie.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
prz uważa post za pomocny.
 
      
#38 PostWysłany: 20 Mar 2017 19:25 

Rejestracja: 28 Lut 2012
Posty: 45
Leo Express to pierwsza klasa na kółkach.Różnica klasy ekonomicznej od biznes jest taka że w Biznes masz miejsca z przodu i jest większa różnica miedzy fotelami.Dostajesz do tego Rogalika 7 days.W Ekonomicznej miejsca jest mniej na nogi ale i tak lepiej jak nie u jednego przewoźnika.Dostajesz też wodę gratis ogółem polecam zapisać się do programu Smile.Za każdym razem jak będziesz z nimi podróżował dostajesz Puszkę Kofoli i masz 5-8-10% zwrotu na konto Smile.

Ja sobie Leo Express bardzo cenię.Czekam kiedy w końcu uruchomią Warszawa-...-Monachium bo wiem że mają w planach tą trasę.
_________________
Image

FP : https://www.facebook.com/Flixbuspolska/
Góra
 Profil Relacje PM off
Tufli lubi ten post.
prz uważa post za pomocny.
 
      
#39 PostWysłany: 20 Mar 2017 19:58 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
steward napisał(a):
Praktycznie żadna. Dostajesz jeszcze rogalika i chyba - nigdzie nie zostało to jednoznacznie określone, tj. czy dotyczy wyłącznie pociągów czy również autobusów - maskę na twarz do spania z racji że to kurs nocny.

Polskibus nie jeździ do Lwowa, tylko okrada cię z pieniędzy bo potem firma o nazwie Ideal cośtam nie wykonuje kursów bez poinformowania o tym pasażerów ( @‌jacek96‌ @‌gorny77‌ @‌marudny‌ możecie sprostować bo chyba znowu przesadziłem)

W każdym razie możesz sam sprawdzić na Facebooku jak naprawdę wygląda sytuacja z kursami na Ukrainę kupionymi przez platformę sprzedaży biletów Polskibus.com.
O ile 'filtr' nie usunął tych historii. Ale pewnie usunął.


Uważam że LEO EXPRESS ma jeden z najlepszych serwisów i każdy fotel w ich autokarach jest " BUISNESS " jest przyjemnie i mega wygodnie , nie trzeba dopłacać , droższe miejsca są z przodu i mają ciupę więcej miejsca.


Ostatnio edytowany przez MUC2014 21 Mar 2017 00:40, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
Tufli lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 20 Mar 2017 22:36 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
prz napisał(a):
Czy ktoś przerobił kurs Kraków - Lwów w Leo Expressie? Cena "w klasie ekonomicznej" jest podobna do polskiegobusa (zakładam więc, że będzie wygodniej), cena w "klasie biznes" niewiele wyższa, ale jaki jest z tego profit?

P.S. "wygodniejsze fotele" jest na tyle enigmatycznym stwierdzeniem, że niewiele mi mówi - czytałem to co jest dostępne na WWW


@‌MUC2014‌ Tyyy, także "jaki jest z tego profit"? Na przyszłość, przeczytaj uważnie całość pytania na które masz zamiar odpowiedzieć ;)
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 564 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group