Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Cze 2018 17:21 

Rejestracja: 06 Cze 2018
Posty: 1
Hej,
Proszę o pomoc, szukam namiotu do 3,5kg na rower dla 2 osób + bagaże (sakwy, plecaki), czyli 2-3 osobowy.
Bardzo mi zależy na przedsionku.
Budżet do jakiś 800zł, wiadomo, że im tańszy tym lepszy, jednak przede wszystkim ważne jest dla mnie zbicie wagi, więc pogodzę się z 800zł...

Ktoś może coś polecić?

Ja myślałam nad tym, jednak obawiam się, że po spakowaniu wychodzi trochę gruba torba i będzie może ciężko wsunąć go do sakwy albo przytwierdzić do bagażnika:
http://www.huskypl.pl/namiot-extreme-br ... d3199.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 07 Cze 2018 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2017
Posty: 153
Loty: 37
Kilometry: 59 474
Dlaczego koniecznie chcesz mieć przedsionek?
Jak tylko dla bagaży to lepiej się sprawdza wiezienie 2 namiotów małych (ze względu na rozmiar i szybkość składania rozkładania i rozłożenia na rowerach), albo 2-jki dla osób i jedynki dla bagaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Lip 2018 20:59 

Rejestracja: 25 Lip 2018
Posty: 18
Polecam sprawdzić namioty LOAP. Np takie z dwoma wejściami. Lekkie i wytrzymałe, ale ciężko dostępne w Polsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Sty 2019 03:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Ja mam doświadczenia z dwoma namiotami na wyprawy rowerowe.

1. Hannah Serak 2 (po lewej). Średnio kosztuje 600 zł. Waga 2,8 kg.
2. Hannah Eagle 2 (po prawej). Średnio kosztuje 900 zł. Waga 2,2 kg.

Załącznik:
2016 vs 2018.jpg
2016 vs 2018.jpg [ 497.97 KiB | Obejrzany 13958 razy ]


Oba namioty jak najbardziej polecam, mi bardziej do gustu przypadł ten drugi. Nie dość, że lżejszy to w dodatku nieco łatwiejszy w rozkładaniu. Oba namioty również mają super tropiki, co jest ważne, bo niejedną ulewę przeżywałem, a w środku mimo to było sucho. Sprawdza się na różnych terenach, można przytwierdzić do ziemi na różne sposoby, a jak wszędzie jest twardo to można szukać jakichś drzew, gdzie linką można się przywiązać. Zawsze to się przy wichurze nie odleci :D

Na takie wyprawy najczęściej jeździłem sam, jednak w dwie osoby można się spokojnie pomieścić, razem z bagażami, a najczęściej jest założenie, że na wyprawy nie jeździ się z kilogramami torb jak Janusz z Grażynką co zabierają żelazko, patelnię i groch z kapustą :twisted: :roll:

PS po tym zdjęciu widać, jaka latem 2018 roku była susza :o
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group