Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 09 Kwi 2019 18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
p.wl napisał(a):
@piotrek_89,
Oprocz WLG wszystkie loty sa UA (partner EI), wiec mozna za nie dostac Avios.


Niestety nici z Aviosów w programie EI, bilety musiałyby być na stocku United.

Cytuj:
I have had a look at your attachment and can see that the booking is ticketed by Air New Zealand. Although operated by United Airlines, this ticket belongs to Air New Zealand. Unfortunately, Air New Zealand are not AerClub partner airlines. AerClub partner airlines are Cathay Pacific, Qantas, British Airways, United Airlines. Flights would need to be ticketed and operated by AerLingus or AerClub partner airlines in order to be credited in the AerClub rewards programme.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel
Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży
#122 PostWysłany: 10 Kwi 2019 00:11 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
grzegorz84 napisał(a):
Tak, też miałem wrażenie, ze w 777 było znacznie ciaśniej. Nie jestem fanem Dream., ale rzeczywiście w Dream. Było znacznie lepiej.
Załoga United na locie transatlantyckim zachowywała się strasznie. Na locie przez Pacyfik było OK. Będę pisał recenzję SYD-SFO, bardzo jestem ciekaw jakie będą humorki.

Salonik PP w AKL int. jest wypasiony:)

Mam podobne wrażenia. Transatlantyk z nimi jest zawsze "ciekawym" przeżyciem. Rzadko zdarza się taka olewczość I "luz" w regularnych liniach. ?

SFO-SYD za to obsługa Perfect, widać, że rywalizują z Qantasem o pasażera.

Dołączam się do podziękowań. Chyba najlepszy deal z jakiego skorzystałem. ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorz84 lubi ten post.
 
      
#123 PostWysłany: 10 Kwi 2019 07:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 399
niebieski
Po jakim czasie dostaliście/czy w ogóle mile za ANZ?
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 10 Kwi 2019 08:05 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Mile wrzuciłem do M&M i za odcinki ANZ nie dostałem żadnych. United 2-3 dni po każdym z lotów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 10 Kwi 2019 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Ja wrzuciłam do SAS eurobonus i w sumie dostałam ok. 13000 punktów. Za loty ANZ nic.
Góra
 Profil Relacje PM off
maciass lubi ten post.
 
      
#126 PostWysłany: 10 Kwi 2019 15:37 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3219
srebrny
Loty NZ w tym "dealu" były w niskiej taryfie i można je było zaliczyć wyłącznie do UA lub NZ.
Niestety - jeśli na karcie pokładowej był podany numer innego FFP - nawet takiego w którym za dany lot jest 0 mil nie można już tego lotu naliczyć w UA/NZ.

Ja lot CHC-SYD zaliczyłem do UA , mile były po 3 dniach na koncie.
Na locie AKL-CHC miałem podany FFP Asiany , a że lot był opóźniony nie zdążyłem go zmienić. Niemniej - liczba mil za ten lot i tak byłaby znikoma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group