Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Paź 2018 20:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Ponieważ mam wrażenie, że podobnie jak ja, sporo forumowiczów rozgląda się aktualnie za różnymi połączeniami na Pacyfiku, to być może zainteresuje niektórych informacja, że NZ ma do północy 17.10 (wg czasu NZ) promocję na loty do końca czerwca 2019 na różne wyspy w tym rejonie:

https://www.airnewzealand.co.nz/islands-on-sale

Takie np. Tonga wychodzi u nich za 450 NZD (niecałe 1100 PLN) RT, z samym podręcznym (warto mieć golda w *A). Z moimi terminami się nie łapię, ale może komuś przypasuje :)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 14 Paź 2018 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 1979
Loty: 174
Kilometry: 402 672
platynowy
Na Rarotonga do końca lipca :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Paź 2018 01:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ja tez sie nie lapie terminami. Skusilam sie na Samoa Airways, a reszta przelotow bedzie na Fiji A.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 15 Paź 2018 05:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Inna sprawa, że na okres po promocji ceny też są atrakcyjne. Trzymając się nadal przykładu TBU, np. we wrześniu wychodzi 600 NZD, co Nowozelandczycy, z których opinią się zapoznałem, również uważają za bardzo dobrą cenę i twierdzą, że na ten okres taniej już nie będzie (szczyt sezonu na pływanie z wielorybami).

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Abcn, 07 Gru 2018 09:32, edytowano w sumie 1 raz
N
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Gru 2018 00:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 1979
Loty: 174
Kilometry: 402 672
platynowy
Pamiętacie po ile były bilety w tej promo np. do RAR?
JQ miał cały czas cenę za AKL-RAR ok. 340 NZD RT a w tej chwili ceny spadły do 320 (środek sezonu, np. 1-8 sierpnia). Dopłaty do bagażu nie są duże.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 07 Gru 2018 00:30 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5130
srebrny
toz to tanio jak barszcz...nic ino brac za 320 NZD RT do RAR z AKL jak ktos jest w poblizu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group