Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Lazurowe Walentynki
#1 PostWysłany: 22 Sty 2018 14:22 

Rejestracja: 09 Lis 2017
Posty: 2
Witam drodzy forumowicze , chciałbym na walentynki spełnić marzenie mojej drugiej połówki mianowicie zabrać ją na Lazurowe wybrzeże . Orientuje się ktoś może gdzie warto wybrać się w lutym , gdzie szukać czegoś w miarę możliwości finansowych 3-5 dni , jestem skolony zapłacić za pomoc w zapalnowaniu i ucieciu kosztów wyprawy.
Pozdrowiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 22 Sty 2018 14:50 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Pamietaj że ten termin to bardzo specyficzna data także dla Lazurowego. Zaraz po Walentynkach od 17.02 rozpoczyna się karnawał w Nicei który sciaga sporo turystów i ceny na te terminy nie będą niskie. Lecicie czy jedziecie ...to także wazne :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Sty 2018 15:01 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1001
srebrny
Ja tylko zasugeruje, żeby kupić lot do Nicei. Choć to raczej opcja jeśli mieszkasz blisko Warszawy.
Jeśli masz WDC to za bilety Wizzairem zapłacisz 536 zł za dwie osoby, bez WDC 716zł. Niestety loty są tylko dwa razy w tygodniu. Jeśli wybierzesz LOT możesz lepiej dopasować termin. Choć jak wspomniano powyżej należy uważać z tymi datami.
Załącznik:
nicea.png
nicea.png [ 277.88 KiB | Obejrzany 1598 razy ]

Więcej wyników np. tutaj https://kay.ac/AVkXoJ

W okolicy znane z festiwalu Cannes i Monako, do których dojedziesz nawet miejskim autobusem za 1,5€ co pozwala ograniczać koszty.
Jeśli zamieszkasz w centrum odpadnie ci część kosztów związanych z transportem.

Wydaje mi się, że pchanie się do jakiegoś Saint Tropez o tej porze roku to średni pomysł, lepiej zostać w większym mieście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Sty 2018 15:25 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Do Monaco już podnieśli trochę ceny na bilety autobusem miejskim do jak pamiętam...3 ojro :mrgreen: ale to jest i tak najtańsza alternatywa na podróż do tego Księstwa. Trasa ok 40 min autobus nr 100. Przystanek przy porcie. Do Cannes dalej chyba 1.5 ojro i jechałem ..2 godz ale były trochę korki :P .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Sty 2018 15:41 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
paweuu09 napisał(a):
Witam drodzy forumowicze , chciałbym na walentynki spełnić marzenie mojej drugiej połówki mianowicie zabrać ją na Lazurowe wybrzeże . Orientuje się ktoś może gdzie warto wybrać się w lutym , gdzie szukać czegoś w miarę możliwości finansowych 3-5 dni , jestem skolony zapłacić za pomoc w zapalnowaniu i ucieciu kosztów wyprawy.
Pozdrowiam

Napisz czy wyjazd musi być bezpośrednio do Francji czy dasz radę np.pociągiem z Włoch dotrzeć i czy koniecznie musi zawierać datę Walentynek,czy może być ciut po lub przed .Jakim budżetem dysponujesz na całość.?Masz jakieś doświadczenie w samodzielnym podróżowaniu i znajomość angielskiego czy francuskiego?Jakie lotniska wylotu preferujesz,tylko krajowe czy ościenne zagraniczne też? Więcej konkretów, to pomoc łatwiejsza i w dodatku na naszym forum gratisowa, co już na wstępie zmniejsza koszty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 22 Sty 2018 15:54 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1001
srebrny
możesz też podać w jakim jesteście wieku. Jeśli macie mniej niż 26 lat możecie za darmo wejść do muzeów narodowych we Francji, np. http://en.musees-nationaux-alpesmaritimes.fr/

A jeśli macie więcej niż 26 lat to za 20€ możecie wykupić wstęp do wszystkich miejskich muzeów i galerii. Są też oczywiście karnety na różne atrakcje, ale to już większy wydatek (od 26€ za 24h do 68€ za 72h+transport) http://en.frenchrivierapass.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Sty 2018 16:05 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Może zamiast budżetowego warto pomyslec nad ,,rich trip"? :P Wtedy możesz bezpośrednio np. z lotniska w Nicei przelecieć helikopterem do Monaco. Tam wziąć np. Hotel de Paris Monte Carlo na dwa dni. Limuzyną podjechać do Nicei do Hotelu Negresco na kolejne dwa dni i tripa zakończyć w Cannes zamieszkując w Inter Continental Carlton i powrót do Polski. Myślę , że Twoja druga połówka na długo zapamięta takie ,,Walentynki" Ale to tylko tak..BTW :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 22 Sty 2018 16:24 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1023
niebieski
Można też polecieć do Mediolanu lub Bergamo i kupić bilety do Nicei na pociąg Thello, kursujący 3 razy na dobę. Bilety w przedsprzedaży chyba po 15 € OW. Pociąg startuje z Milano Centrale, dojechać mozna za 5 € z lotniska BGY
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 22 Sty 2018 16:46 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
adam 1987...w Walentynki to raczej muzea odpadają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 22 Sty 2018 16:54 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@ewaolivka To dobry sposób na cięcie kosztów dotarcia na Lazurowe Wybrzeże,często stosowany przez budżetowych turystów.Kiedyś można było jeszcze taniej dotrzeć, kupując odpowiednio wcześnie połączenia autobusem w promocji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group