Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#21 PostWysłany: 21 Wrz 2016 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Tel Awiw 23.02?
Albo Haga 12.03?
Ktoś coś bilety do TelAwiwu mam i chyba skuszę się na półmaraton, jest też możliwa dyszką jak i cały maraton ( jednak z tego co pamiętam, z powodu temperatur kilka osob rok czy dwa lata temu pomdłało na maratonie). Pólmaraton tani nie jest cena na dziś to chyba 160 czy 180 szekli.

Myślę, też nad Hagą...ale póki co biletów do Holandii nie mam, choć to nie duży problem bo co rusz promo do Amsterdamu czy Eindhoven. Z tym, że w Holandii i do tego nad morzem mocno chłodno jeszcze będzie w połowie marca, ale może ktoś się wybiera.
Zapisałem się na London Marathon ale mocno wątpie w to czy mnie wylosują.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#22 PostWysłany: 03 Mar 2017 16:47 

Rejestracja: 09 Maj 2012
Posty: 45
Loty: 85
Kilometry: 171 563
co tu tak cicho?
nikt nie brał udziału w losowaniu do NY Marathon?
Mnie się poszczęściło:

Cytuj:
CONGRATULATIONS, DANIEL!
It's official: This November, you'll be running the 2017 TCS New York City Marathon alongside thousands of runners from around the world.

The race will test you. It will excite you. It will surprise you, challenge you, and change you. But most of all, it will move you.

Congrats again from all of us at New York Road Runners. Stay tuned for more details next week.



na temat lotów do USA będę przeglądał odpowiednie tematy, natomiast jeśli ktoś brał udział w tym maratonie i mógłby się podzielić informacjami/wskazówkami na temat samego biegu/organizacji przed byłbym wdzięczny. Ja póki co kompletnie nie przygotowany na wyjazd ani tym bardziej na bieg :oops: Są na pewno dużo lepsi biegacze, którzy zasłużyli na udział w tym maratonie ale los był taki a nie inny :P Teraz zacznie się długie planowanie i treningi - ale to od poniedziałku bo na razie idę świętować wyniki loterii :D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#23 PostWysłany: 07 Mar 2017 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Mnie się nie udało w tym roku być wylosowany na Londyn, ale nie płaczę, czytałem, że ludzie próbują po naście razy, ale ja raczej odpuszcze przyszłoroczne losowania. Nie bawi mnie taka idea. A sam Londyn nigdy w sobie nie był celem.

Tegoroczny start zagraniczny mam już zaliczony, tj. półmaraton w TelAwivie. Spoko bieg, choć organizacyjnie dużo mam zastrzeżeń, jeśli ktoś sie szykuje do biegu za rok, niech da znać, chętnie opowiem co i jak.
Następny start to półmaraton w Turynie ( końcówka marca).

Ciągle w planach debiut maratoński w Atenach, ale chyba kolejny raz będę musiał to przełożyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#24 PostWysłany: 14 Cze 2017 19:06 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 19
Siema :)

Biegam dopiero osiem miesięcy, ale teraz planuję włączyć bieganie do urlopów. Wczoraj udało się skorzystać z EF z Amsterdamu do Salwadoru i pierwsze co pomyślałem, to oczywiście, czy w okolicy jest jakiś półmaraton czy dyszka. Ha! I 10 grudnia powinienem się zameldować na półmaratonie w Belize :D Będzie raczej skromnie (300-400 biegaczy), ale klimat i otoczka bomba i chcę spróbować :)
W listopadzie postaram się o półmaraton nad jeziorem Garda. W marcu przyszłego roku koniecznie ten w Lizbonie :)

pozdro!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#25 PostWysłany: 07 Paź 2017 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Próbując odświeżyć nieco temat zapisałem się na 10 km sylwestrowy bieg w Lizbonie. Spodziewanych 60 tys. biegaczy powinno dać fajną atmosferę i w przyjemnych okolicznościach zakończyć rok 2017 ;)

http://www.saosilvestredelisboa.com/site/?ln=en
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#26 PostWysłany: 30 Paź 2017 19:17 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 19
Hejka biegacze :)

Poniżej moje plany zagranicznego biegania na 2018 rok (jak na razie ;) ), jeśli ktoś by chciał się dołączyć, zawsze się można zgadać :)

- luty półmaraton w Barcelonie (jeszcze nie zdecydowałem czy 4 czy 11 lutego)
- 11 marzec półmaraton w Lizbonie
- 8 kwiecień maraton w Rzymie
- początek grudnia to główny cel przyszłego roku, bo powiązany z urlopem czyli Reggae Marathon na Jamajce :D

gdzie biegniecie ludzie? :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#27 PostWysłany: 31 Paź 2017 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2015
Posty: 51
Loty: 193
Kilometry: 367 232
Cześć, biegłam Reggae w 2016 i maratonu nie polecam, wybierz lepiej połówkę. Trasa jest nieciekawa dwie pętle, mało kibiców i muzyki reggae, nam na drugim kółku brakło wody, bo biegacze z 10k i 21k wszystko wypili. Słonce już wstawało i nie było się czym polewać. Organizacyjnie słabo i szczerze to bardzo się zawiodłam na tym maratonie, podobnie jak na całej Jamajce.

Moja relacja
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega/7,107000,21154540,jamaica-no-problem-czyli-reggae-marathon-relacja.html

Biegowo odwiedziłam
połówki: Mediolan, Barcelonę, Porto, Paryż (Disney), Karlskrone
maratony: Du Medoc w Bordo, Reggae na Jamajce, Angkor Empire w Kambodży

a w 2018 szykuje się na maratony Tel Aviv, Laguna Phuket i Colombo albo Ateny
_________________
www.miniclassic.pl


Ostatnio edytowany przez Margita, 31 Paź 2017 10:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#28 PostWysłany: 31 Paź 2017 10:03 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 157
Loty: 12
Kilometry: 13 354
A jak wygląda kwestia zaświadczenie od lekarza? Z tego co widziałem, to na większości międzynarodowych jest ono wymagane.
_________________
balkany-objazdowo-w-10-dni,1504,65657

majowka-w-slowenii,1510,94055
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#29 PostWysłany: 31 Paź 2017 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2015
Posty: 51
Loty: 193
Kilometry: 367 232
Większość bazuje na oświadczeniu, które podpisujesz na miejscu.
We Francji wymagane jest zaświadczenie od lekarza - idziesz do rodzinnego - posłucha, zmierzy ciśnienie i powinien wystawić - wypełnia druk który sobie pobierasz i drukujesz ze strony biegu. Podpisane skanujesz i wysyłasz mailem albo wgrywasz na swój profil danego biegu.
Trudniej jest we Włoszech, bo wymagają badań "sportowych", dla mnie za dużo zachodu i pieniędzy, więc choć biegi są bardzo kuszące odpuszczam.
_________________
www.miniclassic.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#30 PostWysłany: 02 Lis 2017 12:09 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 19
Margita napisał(a):
Cześć, biegłam Reggae w 2016 i maratonu nie polecam, wybierz lepiej połówkę. Trasa jest nieciekawa dwie pętle, mało kibiców i muzyki reggae, nam na drugim kółku brakło wody, bo biegacze z 10k i 21k wszystko wypili. Słonce już wstawało i nie było się czym polewać. Organizacyjnie słabo i szczerze to bardzo się zawiodłam na tym maratonie, podobnie jak na całej Jamajce.

Moja relacja
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega/7,107000,21154540,jamaica-no-problem-czyli-reggae-marathon-relacja.html

Biegowo odwiedziłam
połówki: Mediolan, Barcelonę, Porto, Paryż (Disney), Karlskrone
maratony: Du Medoc w Bordo, Reggae na Jamajce, Angkor Empire w Kambodży

a w 2018 szykuje się na maratony Tel Aviv, Laguna Phuket i Colombo albo Ateny


cześć :)
dzięki za opinię i relację, tak mi się wydaje, że ja Panią widziałem we Wrocławiu na kilku biegach... Bieg Uniwersytetu Medycznego i Wild Run po ZOO ;) I w Obornikach Śląskich na biegu Oborygena, coś tak mi się kojarzy ;)

Co do Jamajki, czytam po internecie przeróżne relacje z samego pobytu i są one skrajnie różne, kilka dokumentów też już obejrzałem i teraz w sumie to sam nie wiem co mam myśleć ;) Może to jeszcze przemyślę (dystans) bo destynacja chyba się raczej nie zmieni, dzięki za opinię :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#31 PostWysłany: 04 Lut 2018 14:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 6
Jako osoba biegająca mogę polecić jedne zagraniczne - dość nietypowe - zawody biegowe. World Wife Carrying Championship, czyli tzw. Mistrzostwa Świata w Biegu z Żoną na Plecach odbywające się w Sonkajarvi w Finlandii. Byliśmy wraz z narzeczoną w ubiegłym roku. Braliśmy w nich udział (jak ktoś ma predyspozycje to polecam), ale warto pojechać chociażby dla samej atmosfery. Mówi się, że Finowie to powściągliwy i cichy naród, ale jadąc na tę imprezę można obalić ten mit. Dodatkowo świetna otoczka - lokalne jedzenie, wystawy, koncerty, megapozytywni ludzie z całego świata. W tym roku zawody odbędą się 6-7 lipca. Można tam tanio dotrzeć - najpierw Wizzairem z Gdańska do Turku, później OnniBusem z Turku do Iisalmi i stamtąd do Sonkajarvi jest 20 km. W zeszłym roku były podstawione darmowe busy dla uczestników biegu.

Tutaj możecie poczytać więcej o tych zawodach - http://buslapidus.pl/?p=482

Załączniki:
Buslapidus.pl.jpg
Buslapidus.pl.jpg [ 536.27 KiB | Obejrzany 12504 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#32 PostWysłany: 07 Lut 2018 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Ruszyły zapisy na półmaraton w Tadżykistanie:


https://koryogroup.com/tours/145
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off
maczup lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#33 PostWysłany: 26 Mar 2018 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10934
HON fly4free
22.04 odbędzie się bieg po pasie startowym w Debreczynie:
http://debrunwayrun.hu/
https://www.facebook.com/events/552690425096689/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#34 PostWysłany: 23 Kwi 2018 09:49 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Maraton Skopje, Macedonia 6 Maj 2018. Voucher na 20 EUR od Wizz:
http://skopskimaraton.com.mk/en/wizzvoucher/
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#35 PostWysłany: 23 Kwi 2018 09:54 

Rejestracja: 09 Maj 2012
Posty: 45
Loty: 85
Kilometry: 171 563
w PL też doczekaliśmy się biegu współorganizowanego/sponsorowanego przez Wizz - 10.06.2018 półmaraton w Katowicach:

https://www.halfmarathonkce.pl/#

też 20Eur voucher jest w pakiecie ;)

a pakiety w pierwszej fazie kosztowały zaledwie 39zł :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#36 PostWysłany: 04 Maj 2018 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Widzę że jest też opcja dla amatorów czyli 5 lub 10 km. Czy w takim pakiecie też jest voucher?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#37 PostWysłany: 05 Maj 2018 10:35 

Rejestracja: 09 Maj 2012
Posty: 45
Loty: 85
Kilometry: 171 563
podobne pytanie padło na FB, organizator odpisał:

Cytuj:
voucher będzie w pakietach na wszystkich dystansach


oraz:

Czy voucher będzie imienny?

Cytuj:
na okaziciela :)
Góra
 Profil Relacje PM off
obat89 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#38 PostWysłany: 28 Maj 2018 10:56 

Rejestracja: 02 Lut 2015
Posty: 5
Odbiór pakietu startowego odbywa się przez zawodnika lub przez upoważnioną przez zawodnika osobę...
Czyli nie dostaniemy vouchera wizz na mail, tak jak np. w Skopje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#39 PostWysłany: 01 Wrz 2018 14:50 

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 9
Fajny temat chociaż mało popularny :)

A może ktoś z Was lata na biegi ultra? Na świecie jest tego teraz sporo, może macie coś fajnego na oku? Chodzi mi o jakieś fajne biegi terenowe pustynia albo jakieś góry :)
Miałem na oku kilka biegów np: maraton na spitsbergenie albo 5 dniowy bieg ultra po pustyni Wadi Rum w Jordanii. Są też biegi górskie w Maroko w górach atlasu itd. Fajnie żeby na taki bieg można też było tanio dolecieć i wpisowe też nie rujnowło portfela :) Sam jeszcze nie mam jakiegoś olbrzymiego doświadczenia w takich biegach ale zdarzyło mi się juz wystartować w 50 km biegu po Polskich górach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Latamy pobiegać!
#40 PostWysłany: 01 Wrz 2018 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
-- 01 Wrz 2018 15:20 --

w niedzielę jest business run we Wrocławiu, orientuje się ktos jak tam jest prysznicami?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group