Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lut 2020 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
Przeprasza, że skrótowo, ale siedzę w pociągu, więc podaję tylko link do FT:

https://www.flyertalk.com/forum/premium ... aveat.html

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 11 Lut 2020 09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Niestety trasa PEN SIN z nieprzewidzianym stopem w Dubaju poszła do kosza... Ale i tak - dzięki za emocje :)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 11 Lut 2020 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
To "polubienie" jest zamiennikiem dla wyrazów współczucia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lut 2020 10:15 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
@apadlo kupiles i anulowali?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Lut 2020 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Kupiłem na priceline.
PEN-SIN w eko, powrót SIN-DXB-PEN w F.

Z ciekawostek jak wybieralem miejsca na DXB-PEN - jedno z ośmiu miejsc było zajęte. Po pół godziny już cała kabina była zatkana (data lotu to połowa sierpnia). Wygląda na to, że duuużo osób to kupiło. Ludki na FT pisali, że działało 8.5h, czyli pewnie od wrzucenia taryfy PEN-SIN do systemu, aż do zablokowania możliwości przesiadki w DXB.

Dziś rano juz nie mogłem się zalogować na rezerwację, bo - cytując klasyka z mojego avataru - 'coś się, coś się popsuło'.

Kasa wróci, revo automatycznie odda przewalutowanie, a ja zyskawszy przekonanie, że wywalenie 2500 PLN x2 na dwa dni durnolotów z rzędu to bardzo dobry pomysł, siadam do rozpisania tego AMS-AKL w C.

Tak to (nie) leciało! ;)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Lut 2020 10:29 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Ta Nowa Zelandia w C dalej dziala?
W nocy wychodzilo mi 7000zl za 14dni w grudniu, plus dolot 500zl z Warszawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group