Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 115 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#81 PostWysłany: 15 Maj 2022 13:53 
Awatar użytkownika

Loty: 229
Kilometry: 506 407
niebieski
Praktykował ktoś w Latam zwrot gotówki w najwyższej taryfie "Top". Niby napisane że pełen zwrot, ale boję się że zaczną wciskać jakieś vouchery lub będzie to się długo ciągnąć. Muszę kupić bilet, który zwrócę i wydaje mi się że to jest dobry przewoźnik patrząc na Amerykę Południową. Na Messengerze jakoś nie odpowiadają.

Image
 Relacje PM off  

#82 PostWysłany: 17 Cze 2022 15:35 
Awatar użytkownika

Loty: 310
Kilometry: 546 237
platynowy
Ostatnio na krajówkach w Kolumbii zalicytowałem upa do premium economy za minimalną czyli 6$ i skuteczność mam 3/3. Za każdym razem dostajemy miejsce w rzedach 1-3, srodkowy fotel jest zablokowany, oraz poczestunek (napoje i przekąski).
Dodam, że wybór miejsca pod oknem w eco kosztuje więcej, bo 24990 COP
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.

#83 PostWysłany: 19 Cze 2022 19:56 
Awatar użytkownika

Loty: 170
Kilometry: 298 762
srebrny
Czy napoje to sok z kartonu, czy coś mocniejszego?%
 Relacje PM off  

#84 PostWysłany: 22 Cze 2022 10:01 
Awatar użytkownika

Loty: 310
Kilometry: 546 237
platynowy
@turczy kawa / herbata / woda / cola
 Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
marek2011 uważa post za pomocny.

#85 PostWysłany: 22 Cze 2022 10:19 

HON fly4free
To gorzej niż na krajówkach AM w Y : tam się leje tequila ;-)
 Relacje PM off  

#86 PostWysłany: 22 Cze 2022 14:33 
Awatar użytkownika

Loty: 170
Kilometry: 298 762
srebrny
Tak jeszcze czekoladowe ciastko i najgorsze jakie jadłem ziemniaczane chipsy. Ale można zdjąć maseczkę pod pretekstem jedzenia.
 Relacje PM off  

#87 PostWysłany: 22 Cze 2022 14:55 
Awatar użytkownika

Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
@mmaratonczyk Ja kontaktuję się a LATAM przez Twittera.

#88 PostWysłany: 22 Cze 2022 18:47 
Awatar użytkownika

niebieski
@ZFR napisałem maila i po jakimś czasie dostałem odpowiedź : We hope you are doing well.

We kindly inform you that if you purchased a economy top fare and you request before your trip the reimbursement of your ticket you will have the full refund of your fare and the process can take 15 or maximum 30 bussines days or if you request for the refund process in our website the process is automatically and you can receive the money in your Latam wallet or in the same credit card that you pay the flight before.

Kind regards.

Więc raczej nie powinno być problemów , a bez powrotnego biletu raczej by nie wpuścili.

Image
 Relacje PM off  

#89 PostWysłany: 27 Cze 2022 19:05 
Awatar użytkownika

srebrny
Latam właśnie zmienił mi godziny 3 z 4 lotów (1h-2,5h różnicy), miałem nadzieję, że po wejściu w szczegóły rezerwacji będę mógł potwierdzić\wybrać inne godziny, ale wygląda jakby zmiana była już zaakceptowana. A mi się niezbyt uśmiecha startować o 7 rano (największa zmiana)..

To normalna praktyka u nich że nie ma alternatyw? Da się coś uzyskać przez messengera\twittera? (rezerwacja przez OTA, loty za kilka miesięcy)
 Relacje PM off  

#90 PostWysłany: 27 Cze 2022 19:33 

Loty: 512
Kilometry: 837 899
złoty
Pisz do nich na fb. Zawsze dostawałem odpowiedź, w przypadku zmian rozkładowych, pozytywną. Wszystko miałem z OTA.
abelincoln uważa post za pomocny.

#91 PostWysłany: 29 Cze 2022 19:24 
Awatar użytkownika

srebrny
Wygląda na to że mam szczęście w miłości - zarówno na fb, jak i na infolinii (2 razy) odesłali mnie do OTA. :(
 Relacje PM off  

#92 PostWysłany: 06 Lip 2022 14:03 
Awatar użytkownika

Loty: 151
Kilometry: 273 432
platynowy
U mnie również niepowodzenie na Twitterze, mam odwołany lot i odsyłają mnie do OTA...

Chyba coś się zmieniło w ich polityce na minus. W moim przypadku powołują się na "respesct of the commercial agreements established with travel agencies"

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
 Relacje PM off  

#93 PostWysłany: 09 Lip 2022 20:02 
Awatar użytkownika

Loty: 151
Kilometry: 273 432
platynowy
Nie mogę już edytować mojego posta, więc wrzucam update sytuacji.

Na FB również odesłano mnie na drzewo, ale po rozmowie poproszono mnie o udział w ankiecie. Nie wypełniam z reguły takich rzeczy, ale teraz mnie zdenerwowali, to ich źle oceniłem i opisałem sytuację, że nie chce nic zmieniać, tylko wylatać swój lot tego samego dnia.

Następnego poranka dostaję mail od LATAM, myślę sobie ciekawe co to. Okazało się, że to nowe, zmienione bilety. Z 3 odcinków zrobili 2, więc mi to na rękę i całe szczęście, że dalej przez Sao Paulo, bo tam miałem zostać i opuścić ostatni odcinek :D.

Więc jak widać coś tam da się ugrać

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.

#94 PostWysłany: 10 Lip 2022 07:06 
Awatar użytkownika

HON fly4free
@wasil10 Pozostawala jeszcze ostatnia deska ratunku i zmiana elastyczna w dniu wylotu na lotnisku, tak jak robia podmianki na wczesniejsze loty tego samego dnia (w miare dostepnych miejsc), to jest szansa, ze zajeliby sie podmiankami. Niestety to jazda po bandzie, bo jesli dalej odsylaliby na drzewo (z powodu OTA), to alternatywa last minute jest kilka-kilkanascie godzin w autobusie. :-) Fajnie, ze sie udalo.
Ale...teraz trzeba bedzie bardziej uwaznie robic "optymalizowane" trasy po BR.
 Relacje PM off
wasil10 lubi ten post.

#95 PostWysłany: 26 Sie 2022 11:04 

wasil10 napisał(a):
Hej,
jak LATAM podchodzi o rezerwacji zrobionych przez OTA?

Szukam czegoś z Iguazu do Sao Paulo i bezpośrednio wszystko kosztuje 450PLN wzwyż.

Wykombinowałem, żeby szukać czegoś do miast obok z przesiadką w Sao Paulo. Znalazłem taki 3 odcinkowy lot przez Kurytybę, Sao Paulo do Florianopolis za 145PLN, więc ponad 3 x taniej. Tylko tu mamy aż 3 loty i jest dużo większa szansa, że coś się pozmienia/wywali, a do lotu sporo czasu, więc tym bardziej.

Dzięki za pomoc :).

Hej,

czy taki sam patent funkcjonuje na trasie z Rio do Iguazu i z powrotem? Podpowiecie jakich miast szukać?
dzięki za pomoc
 Relacje PM off  

#96 PostWysłany: 26 Sie 2022 11:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Raczej z powrotem, bo w SP dalsza przesiadka, a z Iguazu głównie wrócić... Skiplagged.com pomoże, kombinacje samemu takoż
 Relacje PM off
Jack1 lubi ten post.
Jack1 uważa post za pomocny.

#97 PostWysłany: 26 Sie 2022 14:55 
Awatar użytkownika

Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@Jack1 daj znać jak znajdziesz coś ciekawego, również będę kupował na połowę listopada.

Edit: Kupowaliście bilety na brazylijskiej stronie Latam? Jeżeli tak, to co podawaliście w polu CPF przy podawaniu karty płatniczej? Bez tego nie chce przejść dalej.
 Relacje PM off  

#98 PostWysłany: 27 Sie 2022 12:12 
Awatar użytkownika

Loty: 104
Kilometry: 237 756
złoty
Najlepiej kupić jak najwcześniej taki tani wieloodcinkowy a później w przypadku zmian, które w Latam zdarzają się dość często zmienić na bezpośredni. :D

#99 PostWysłany: 14 Wrz 2022 21:21 
Awatar użytkownika

niebieski
mmaratonczyk napisał(a):
Praktykował ktoś w Latam zwrot gotówki w najwyższej taryfie "Top". Niby napisane że pełen zwrot, ale boję się że zaczną wciskać jakieś vouchery lub będzie to się długo ciągnąć. Muszę kupić bilet, który zwrócę i wydaje mi się że to jest dobry przewoźnik patrząc na Amerykę Południową. Na Messengerze jakoś nie odpowiadają.

Spokojnie można kupować bilety w najwyższej taryfie, oddają przy anulacji 100 % , co do centa. To informacja dla tych co lecą gdzieś OW a wymagany jest bilet powrotny.

Image
 Relacje PM off  

#100 PostWysłany: 21 Wrz 2022 14:08 

HON fly4free
Informacyjnie: na lotach operowanych przez LATAM Chile dalej obowiązują maski i są z tym dość upierdliwi, zwłaszcza na tych krótszych lotach np. krajowych / regionalnych - do tego wszyscy lokalsi je bardzo karnie noszą, bo oni w ogóle w nich chodzą wszędzie :D. Na rejsach LATAM Brasil masek nie ma ; chyba że ktoś sam z siebie bardzo chce.
 Relacje PM off
billabong lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

[ 115 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości