Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 378 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 28 Paź 2020 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1863
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Na ile można staram się latać i planować. Od czerwca udało mi się na, krótko wyskoczyć do Nicei, Rzymu, Wiednia oraz na Majorkę. Do tego 2 dni temu wróciłem z dłuższej podróży do Meksyku. Więc nie było tak źle jak się bałem, że może być. Jeśli nie zamkną nam za kilka dni granic to pewnie będę jeszcze planował jakiś wyjazd ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#82 PostWysłany: 30 Paź 2020 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Paź 2020
Posty: 0
Zbanowany
Ja miałem bilet wykupiony na niedzielę i zostaję w kraju... Kiedy to się skończy? :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 30 Paź 2020 12:52 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
,,, mam Bazyleę na 2 poł. listopada i coś czuję, że lockdown ją przyblokuje ,,,

No i po ptokach. Tym samym to ostatni lot. Niech zdychają...


Ostatnio edytowany przez e-prezes, 30 Paź 2020 21:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 30 Paź 2020 15:23 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 607
niebieski
Damiano007 napisał(a):
Ja miałem bilet wykupiony na niedzielę i zostaję w kraju...


A dokąd? Co Ci przeszkodziło? (Jeśli można zapytać)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 30 Paź 2020 19:18 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 328
niebieski
Szukam inspiracji :lol:

Gdzie wybrać się na Sylwestra w tym roku?
W Europie, bez samochodu, kwarantanny i testu ;) No i żeby na miejscu były atrakcje w miare otwarte i mozna było wypic piwko w pubie :)

Czy nie proszę o za wiele? :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 30 Paź 2020 19:29 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Jac Szukaj w temacie sylwester-oferty-z-polski,231,154530&p=1385195&hilit=sylwester+z+pl#p1385195 Padło już trochę propozycji ,niektóre jeszcze aktualne inne covid zweryfikował i pewnie jeszcze zweryfikuje ;) Planować trzeba a czas pokaże czy się uda :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 30 Paź 2020 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
W Norwegii poza kilkoma miejscami wszystko otwarte. Tylko cena piwka może się nie spodobać ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 30 Paź 2020 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
No ale do Norwegii obowiązuje chyba 10-dniowa kwarantanna? A @Jac chciał bez niej.


https://www.gov.pl/web/norwegia/informa ... 20Norwegii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 31 Paź 2020 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Dużo planów i nici ...... Tajwan, bo loty przez Szanghaj i Pekin z długą przesiadką, więc kwarantanna, Madera z TAP osiem czy dziewięć razy zmieniana, do tego dodatkowe obostrzenia dla Polaków w Niemczech (miałem loty z Hamburga). Wizz wyciął z siatki loty do HAM. Także Maroko z easyJet w ogóle wyleciało z rozkładu na grudzień....Nawet krajówki mi odwołali :(. Zniechęciłem się kompletnie do latania. .
Wychodzi na to, że ostatni lot w tym roku już za mną. Natomiast cieszę się, że 20 marca (lot przełożony z listopada) lecę z @oskiboski do Warszawy ;).
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
 
      
#90 PostWysłany: 31 Paź 2020 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Tia, do końca roku miałem zaplanowane 3 wyjazdy okołoweekendowe - 9 lotów. Po wczorajszych mailach widzę, że 4 z nich są odwołane, dwa przełożone tak, że zamiast wylotu po południu z czasem na przesiadkę pozwalającym na wizytę w saloniku, mam wylot przed 6 rano i chyba minimalny czas dopuszczalnej przesiadki na owym lotnisku. A i jeszcze jeden lot przesunięty o kilka godzin. Wszystko to na trasach nie dłuższych niż 2h - bo latanie poza Europę sobie odpuściłem w najbliższym czasie - nie licząc styczniowych stanów (ale to było rezerwowane zanim covid odwiedził nasz kontynent).

Ciekawym, czy do grudnia te 2 ostatnie niezmienione się ostaną...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 31 Paź 2020 14:02 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
Lufa dwa razy odwołała mi Walencję a Brussels Brukselę. Stwierdziłem, że nie dam LH trzeciej szansy i kupiłem na maj Tapem. Wielkich nadziei nie mam, ale kto wie...
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 31 Paź 2020 15:49 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
W tym roku udało się zameldować w: Lombardii (Bergamo. Mediolan, Como - wydaje mi się, że chyba coś ze sobą przywiozłem!!!! Tak wskazuje prześwietlenie klatki piersiowej. Nie wiem czy test pokaże przeciwciała po 9 miesiącach), Neapol i Capri. To były wyjazdy w czasie ferii zimowych (25.01 - 3.02).
Potem zaczęło się odwoływanie lub przekładanie wyjazdów: Lublin, Lwów, Lizbona i Porto, Bazylea i Korsyka, Algarve i ostatni Meksyk. W zamian były: Poznań, Karpacz, Kielce, Sandomierz, Zakopane, Toruń, wyjazd autem do północnych Włoch (m.in. VVenecja, Padwa, Werona, Rovereto), lot do Lizbony i Porto.
Co dalej (kupione loty i część noclegów):
- styczeń to w planach Kampania (Neapol, Ischia, Amalfia) - czekam na rozwój sytuacji;
- maj - Lublin, Gruzja;
- lipiec - Lwów, Toskania, Korsyka
- sierpień - Algarve (przełożone z tego roku).
W planach jeszcze wyjazd, wylot do Holandii i lot do Hiszpanii.
Ciężko planować, ale trzeba rezerwować z możliwością darmowego anulowania.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
ineskeywest lubi ten post.
 
      
#93 PostWysłany: 01 Lis 2020 10:12 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 366
niebieski
Jac napisał(a):
Szukam inspiracji :lol:

Gdzie wybrać się na Sylwestra w tym roku?
W Europie, bez samochodu, kwarantanny i testu ;) No i żeby na miejscu były atrakcje w miare otwarte i mozna było wypic piwko w pubie :)

Czy nie proszę o za wiele? :cry:

Może Serbia?
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 04 Lis 2020 15:52 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 598
niebieski
Odpowiedz na pierwsze tytułowe pytanie w kontekście pasażerów w Chinach. Ot, taka ciekawostka (zwłaszcza w zestawieniu z aktualną sytuacją w Europie):

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lataczuk lubi ten post.
 
      
#95 PostWysłany: 04 Lis 2020 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 768
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
Dzwoniłem na infolinie KLM, żeby przebukować bilet na 2021, pracownik zajrzał do systemu i powiedział że wszystkie loty do Bogoty są anulowane. (na stronie KLM oczywiście możliwe do kupienia, bez żadnej wzmianki że obecnie operacje na tej trasie są zawieszone) Owszem, w dłuższym horyzoncie czasowym można spekulować, że przywrócą loty na tej trasie, ale listopad, grudzien, styczen, luty... Linia sprzedaje bilety na loty, które się nie odbędą. Pozyskiwanie funduszy w formie pożyczki na 0%. Tyle w temacie "kupujecie, planujecie" ;)
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 04 Lis 2020 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
@gecko na listopad jeszcze nie ma kalendarza i jakieś bzdury Ci naopowiadał bo ja mam potwierdzenie na kwiecień.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 04 Lis 2020 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 768
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
@cypel
miałem na myśli listopad 2020 - mówiłem o najbliższych miesiącach, do listopada 2021 prawdopodobnie przywrócą loty. Moja rezerwacja na koniec listopada 2020 też jeszcze wisi jako aktywna. Na infolinii dowiedziałem się, że w ciągu najbliższego tygodnia, góra dwóch dostanę maila o anulacji.
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 04 Lis 2020 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Na dniach kolega @pifko sie wybiera z tego deala do BOG. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 05 Lis 2020 01:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
gecko napisał(a):
@cypel
miałem na myśli listopad 2020 - mówiłem o najbliższych miesiącach, do listopada 2021 prawdopodobnie przywrócą loty. Moja rezerwacja na koniec listopada 2020 też jeszcze wisi jako aktywna. Na infolinii dowiedziałem się, że w ciągu najbliższego tygodnia, góra dwóch dostanę maila o anulacji.

Przez infolinię przebukowałem na lot z przesiadką w Panamie. Żeby nie zaśmiecać więcej tutaj: viewtopic.php?f=740&t=154343&p=1386140#p1386140
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 05 Lis 2020 21:44 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
A kupujecie jeszcze bilety? Czy to tylko już sztuka dla sztuki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 378 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Gadekk oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group