Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Larnaka
#101 PostWysłany: 04 Gru 2018 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
-- 04 Gru 2018 20:13 --

Tomo14 napisał(a):
@juggler5

Z tym winem to trzeba uważać - jak się za dużo wypije to potem potrafi się matematyka wyłączyć :lol:

"Winko czerwone naprawdę słodkie i mocne 2E za butelke 1,5L przy większych zakupach np 4,5L cena 7E :) więc skorzystaliśmy z oferty."

Chyba jednak zakup 3 butelek 1,5 litra po 2 EUR byłby lepszy :twisted:


Dobre miało 3E :) , a jak pisałem to jeszcze nic nie piłem :)

-- 04 Gru 2018 20:44 --

Talerz tradycyjny 29E + wino souvlaki.gr

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Talerz owoców morza za 20E Alexander

Image

Image

I tu i tu poprawnie :)
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
 Temat postu: Re: Larnaka
#102 PostWysłany: 06 Gru 2018 13:53 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5130
srebrny
hej sluchajcie a te wino z targu to jak jest sprzedawane ? w szklanych butelkach czy poprostu lane do plastikow ? :)
czy mozna wczesniej zdegustowac przed zakupem ? :) czy jest dostepna lokalna oliwa ?

no i w jakich godzinach dziala ten targ ? niby bedziemy niedaleko ale nie mam ochoty zrywac sie w sobote o np. 8 rano :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#103 PostWysłany: 06 Gru 2018 14:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Targ jest w soboty od rana, nie wiem do której funkcjonuje, ale byliśmy ok 10 i było pełno straganów, wino w plastikowych butelkach 1.5L, nie problemu z degustacją gościu ma kubeczki, ogólnie to ma tylko owoce, bakalie , wino i jakiś domowy bimber, którego w sumie nie spróbowaliśmy, i dobrze po pewnie nie pomieścilibyśmy tego wszystkiego w dwie 10 kg walizki :) Oliwa i sery są, jest wszystko co Ci tylko przyjdzie do głowy. .
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#104 PostWysłany: 06 Gru 2018 14:37 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Ryneczek lub inaczej targ zamykają ok.14.00 jak pamiętam. Krótko otwarty i niestety bez szału.Kupiłem jakies owoce ale jakośc ich... :oops: :oops: :oops: Sporo rosyjskojęzycznych sprzedawców ale to tak tylko BTW :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#105 PostWysłany: 06 Gru 2018 15:09 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5130
srebrny
juggler5 napisał(a):
Targ jest w soboty od rana, nie wiem do której funkcjonuje, ale byliśmy ok 10 i było pełno straganów, wino w plastikowych butelkach 1.5L, nie problemu z degustacją gościu ma kubeczki,.

a pamietasz moze po ile bylo wino ? jesli mozna degustowac to spoko.
pytam bo pierwszy raz od stu lat bede mial na weekendowy lot powrotny 3 bagaze po 23 kilo na 2 osoby :) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#106 PostWysłany: 06 Gru 2018 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
3E za 1.5L Butelkę. Za 7E dostaliśmy 4.5L. Im więcej bierzesz ty lepsza cenę ustalisz:)
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#107 PostWysłany: 10 Gru 2018 16:08 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5130
srebrny
ok to z jedzeniem wyglada tak, ze glownie stolowalismy sie w suflaki.gr, jedzienie dobre, porcje duze, za 2 osoboy z winem wychodzilo max
18-20 Euro.
co do marketu, to okazal sie maly, ale za to kupilismy swietna domowa oliwe za 4,5 Euro za 1 litr, wino czerwone (tu nie chcieli sie targowac, prawie sila wymusilem 6 buletek 1.5 litra za 15 Euro)
jakis bimber 1.5 litra za 7 Euro, Avocado za 2.5Euro/kg, cytryny, pomarancze, mandarynki za okolo 0.6-0.8 Euro za kilo, czosnek duza glowka za 0.5 Euro (bardzo aromatyczny)
sprobowalismy domowej balkavy (1 euro za duzy kawalek - pyszna) generalnie bardzo dobrze rzeczy w dobrych cenach, polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#108 PostWysłany: 10 Gru 2018 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
@michcioj gdzie ten sklep?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#109 PostWysłany: 10 Gru 2018 16:40 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5130
srebrny
Rynek w Larnace w nowej lokalizacji w okolicach Emou street
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#110 PostWysłany: 10 Gru 2018 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
mashacra napisał(a):
@michcioj gdzie ten sklep?


To nie sklep tylko targ który działa tylko w soboty :)
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#111 PostWysłany: 14 Sty 2019 16:00 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Byliśmy w ten weekend w souvlaki.gr i zamówiliśmy talerz z szaszłykami.
Jedzenie było poniżej oczekiwań nawet biorąc pod uwagę niską cenę. Patrząc na ilość pozytywnych opinii w tym wątku to albo mieli słabszy dzień albo obniżają koszty. Sałata w jakimś oleju, frytki zimne i wysuszone, a kilka lekko surowych, mięso świeże ale niesmaczne.
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#112 PostWysłany: 14 Sty 2019 16:23 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
A kto robił jedzenie? Dziadek czy jego żona lub syn albo pracownik? To ważne. Bo jak dziadek sam robił to całkiem możliwe , że było do ...WUJA :lol: :lol: :lol: Dziadek jest od gadania a nie od robienia :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#113 PostWysłany: 14 Sty 2019 16:37 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7776
złoty
@jotpol Też sądzę,że ostatnimi czasy obniżyli poziom,reklama nie zawsze działa pozytywnie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#114 PostWysłany: 14 Sty 2019 16:57 

Już parę miesięcy wcześniej pisałem tutaj, że słabo...
Ale wszyscy tylko ceeena musi być.
Vlachos. Trochę drożej i trzeba podjechać, ale to prawdziwa taverna.
Góra
 PM off
HandSome lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#115 PostWysłany: 14 Sty 2019 17:34 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Z jedzeniem jest jak z lataniem. Masz low costy i masz extra business class. Your choice. Nie ma co narzekać. Wybrałem ,,dziadka" i dostawałem to co wiedziałem , że dostanę . Poza tym jedna negatywna ocena nie zmienia mojego spojrzenia na tą knajpkę. Chetnie znowu tam zawitam :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#116 PostWysłany: 22 Sty 2019 17:32 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3041
złoty
Ja też zaintrygowany długą dyskusją na forum odwiedziłem souvlaki.gr. Niestety jestem w grupie malkontentów - dla mnie było jadalne, ale bez szału. Souvlaki jakby bez smaku, frytki takie sobie, sałata smaczna. Chyba miejsce miało zbyt dużo reklamy i się popsuło (oprócz mnie w knajpie były 2 inne stoliki zajęte przez Polaków i 0 miejscowych). Nie wróciłem, w okolicy w sumie jest sporo knajp, gdzie to samo można dostać w podobnej cenie.
Załącznik:
souvlaki.jpg
souvlaki.jpg [ 279.67 KiB | Obejrzany 5721 razy ]


Zestaw za 7 Euro.

Żeby dodać coś od siebie umiarkowanie polecam Mazotos Tavern w Mazotos. Ceny średnie, wygląd słaby (zarówno knajpy, jak i jedzenia) , ale było bardzo fajne smakowo. Wziąłem Mousakę, na której z wierzchu beszamel był przypalony, ale bakłażan i mięso były tak fajnie doprawione, że byłem zadowolony. Porcja przeogromna.

Załącznik:
mousaka.jpg
mousaka.jpg [ 313.62 KiB | Obejrzany 5721 razy ]


Zestaw za 10 Euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#117 PostWysłany: 22 Sty 2019 18:04 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Ja z kolei polecam tawernę w Mazotos. Fajny rozgadany właściciel, jedzenie bardzo dobre. Dla mnie jedyny minus to brak możliwości płatności kartą, a najbliższy bankomat był w Kiti.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#118 PostWysłany: 22 Sty 2019 18:24 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
-- 22 Sty 2019 19:23 --

Mieszkańcy Cypru nauczeni bardzo przykrym doświadczeniem ,,zabrania" gotówki przez Banki nie mają zbytniej ochoty na ewentualne ponowne ,,niespodzianki" zatem nie ma co się dziwic , że gotówka jest najmilej widziana :lol: :lol: :lol: Obyśmy w Polsce kiedyś ponownie o tym się nie przekonali(raz w stanie wojennym już to przeżyłem :mrgreen: )

-- 22 Sty 2019 19:24 --

witekkowal...naprawdę nie miałeś przy sobie żadnego cash? Taka wiara w ...plastik? :mrgreen:


Ostatnio edytowany przez marcino123, 22 Sty 2019 18:25, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#119 PostWysłany: 22 Sty 2019 20:58 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
No właśnie nie miałem pierwszego dnia (nocowaliśmy w Hadjios Valley w Mazotos - batdzo polecam). Gdzieś znalazłem info, że we wsi jest bankomat, ale okazało się, że oddział banku jest zamknięty i zostałem z ręką w nocniku...
Na szczęście potem wybrałem cashu na zapas. Dobrze, że nie byłem skazany na złodziejski Euronet!
Taki już jestem cashless ;-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka
#120 PostWysłany: 22 Sty 2019 22:16 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5130
srebrny
Nie wierze... koledzy nigdy w Grecji nie byli ? Co za amatorze nie wiecie ze cash rządzi na Cyprze i w Grecji ? :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group