Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Sie 2017 09:43 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 678
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Nie znalazłam odpowiedzi na swoją wątpliwość: czy w listopadzie i grudniu pobyt na Lanzarote ma sens jeśli planuję poplażować (ważne) i trochę pozwiedzać. Sporo informacji o pogodzie na Teneryfie, ale ja właśnie o Lanz. myślę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 10 Sie 2017 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
W tamtym roku w swieta pogoda byla raczej do zwiedzania niz plazowania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Sie 2017 10:40 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 678
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Możesz bardziej szczegółowo? Zwłaszcza jeśli chodzi o ryzyko opadów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Sie 2017 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Bylem 22-29.12, 2 dni byly na opalanie, reszta juz z wiekszym wiatrem i chmurami. Opadow raczej nie bylo, moze lekka mzawka w ktorys dzien rano
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Sie 2017 17:38 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 678
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Myślałam najpóźniej pierwszy tydzień grudnia....
Liczę jeszcze na jakieś loty w październiku przez wizztours - ceny lotów na razie mało przyjazne, więc pomyślałam jeszcze o listopadzie i przełomie z grudniem....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Sie 2017 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Tutaj sprawdzić sobie pogodę historycznie, będziesz miała pogląd jak może to wyglądać w tym roku -----> https://www.worldweatheronline.com/lanz ... as/es.aspx
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Paź 2017 13:41 

Rejestracja: 08 Paź 2017
Posty: 11
sprawdzaj bilety czarterowe na Rainbow bo mają fajne ceny
ja lecę 31.10
pogoda powinna być idealna do plażowania ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Paź 2017 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Jak to wygląda w czasie od 16 do 23.11.Costa Teguise?Może ktoś był...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Paź 2017 23:16 

Rejestracja: 08 Paź 2017
Posty: 11
powinno byc ok bo to teren nie odgrodzony gorami
ja rok temu w grudniu bylem na Teneryfie i szóstego dnia nie wychodziliśmy na plażę bo tak grzało że już mieliśmy dość...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Paź 2017 07:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Dobrze,ale chyba jest różnica między Tenerife i Lanzarote?Byłem w zeszłym roku w listopadzie też na Tenerife.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Paź 2017 21:44 

Rejestracja: 08 Paź 2017
Posty: 11
tramin napisał(a):
Dobrze,ale chyba jest różnica między Tenerife i Lanzarote?Byłem w zeszłym roku w listopadzie też na Tenerife.

no taka ok 350 km odległości i jakieś 150 km wg równoleżników...
to tak jakby pytać o pogodę w Krakowie i Warszawie
oba miasta w Polsce i może być tak że w jednym tydzień masz deszcz a w drugim słońce lub na odwrót... ale ogólnie powiesz że w Polsce pogoda umiarkowana...
rozumiem gdybyś pytał o różnicę między północną częścią Teneryfy a Lanzarote, gdzie jest zupełnie odmienny klimat
ale porównując pozostałą część Teneryfy do Lanzarote spokojnie bym się pokusił o wskazanie dużego prawdopodobieństwa w pogodzie
ogólnie na Kanarach (poza Puerto de la Cruz na Teneryfie) pogoda w tym czasie zwykle jest dobra, mała ilość dni deszczowych, temperatura odczuwalna nawet do 35 st. Ale możesz trafić jak mój kolega że w grudniu w Los Cristianos miał tydzień deszczu...
jak chcesz mieć gwarancje pogody lataj w sierpniu :(
a tu niestety loteria z bardzo dużą szansą na super warunki
boję się zapeszyć ale to mój 7 wyjazd na Kanary w okresie listopad-grudzień lub kwiecień i na razie na prawie 50 dni może jeden miałem z przelotnymi opadami deszczu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Paź 2017 07:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Zapytałem,bo na Lanzarote jeszcze nie byłem i o różnicy pogody na Tenerife wiem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Paź 2017 09:26 

To i nie czytaj wypocin powyzej, gdyż Teneryfa to Teneryfa a Lanzarote to LANZAROTE
Nie ma Teide i nie ma co zatrzymywać chmur to i zachmurzenie i wieje, ale to praktycznie przez cały rok
Baza w Puerto del Carmen lub okolicy, a jak hotel czy apartament z podgrzewanym basenem w powiązaniu z wypożyczonym samochodem dadzą udane wakacje
Spokojnie poplażujesz i zaznasz słonecznej pogody pod palmami w klimacie 20+ stopni oczywiscie
Góra
 PM off
tramin lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 11 Paź 2017 10:01 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
tramin napisał(a):
Jak to wygląda w czasie od 16 do 23.11.Costa Teguise?Może ktoś był...

Byłem w zeszłym roku koniec listopada, powrót 1 czy 2 grudnia. W ostatnim dniu kąpaliśmy się w oceanie. Pogoda w rejonie Harii bardziej zmienna i większe prawdopodobieństwo deszczu. Costa Tegiuse ciepłe i słoneczne( tam mieszkaliśmy). Wieczorami i rankami spokojnie można było wyjść na zewnątrz spodenkach, podkoszulku. Mieliśmy lokum z niepodgrzewanym basenem, woda była w nim zimna za to ocean ciepły woda przeźroczysta, rybki sobie pływały pomiędzy kąpiącymi. Poplażować można, ale na temperatury rzędu 30 stopni bym nie liczył, raczej dwadzieścia parę. Wyspa piękna, grzech leżeć na plaży, tyle ma do zaoferowania. Reszta tak jak pisze Gorny77. Urlop tam będzie udany.
Góra
 Profil Relacje PM off
tramin lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group