Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 211 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 02 Lut 2012 13:52 
Awatar użytkownika

niebieski
tylko kto sie kapie w styczniu na famarze... :)

tam to raczej tylko surferzy plywaja o tej porze roku

i zabijecie mnie, ale jeszcze jeden film z lanzarote :P

Ostatnio edytowany przez Roku, 13 Paź 2017 22:11, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 02 Lut 2012 16:39 
Awatar użytkownika

Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Blackall napisał(a):

a było takich dwóch śmiałków :)
Co do pobytu na Lanzarocie to zakwaterowanie mieliśmy w Apartamentos Sol w Costa Teguise http://www.booking.com/hotel/es/apartam ... se.pl.html 5 nocy w cenie 130 euro, kuchnia dobrze wyposażona (mikrofalówka, toster itp.), mieliśmy duży taras z widokiem na "miasto" oraz ocean. Autko wypożyczyliśmy z polecanego Plus Car'a (ponad 5 dni nissan micra koszt 86 euro). Wyspa bardzo ciekawa i warta odwiedzenia. Byłem na Gran Canarii i Lanzarote przypadła mi również do gustu. Jeśli miałbym wybierać ponownie miejscowość zakwaterowania to wybrałbym zdecydowanie Playa Blancę.
Zakupy robiliśmy w Hiperdino w Playa Hondzie (dzięki jeszcze raz za pomoc w zlokalizowaniu supermarketu) oraz Lidlu w Arrecife. Odwiedziliśmy plażę Famarę i wioskę, Jameos del Aqua, Mirador del Rio, Park Timanfaya, Plażę Papagajo, Los Hervideros, El Golfo, Playa Blancę, Harię, Ogólnie polecam :):):)
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 04 Lut 2012 12:11 
Awatar użytkownika

srebrny
Blackall napisał(a):

Na famarze może i nie, ale na wschodnim wybrzezu ludziska kapią się i to bez opamiętania - sprawdziłem, woda nasz Bałtyk więc dla niektórych byc może wystarczająco ;-)
 Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 04 Lut 2012 13:09 
Awatar użytkownika

niebieski
ale inne plaze to zupelnie inna bajka. Sam sie kapalem w grudniu na papagayo i playa blanca ;) Chodzilo mi o fakt, ze famara jest dosc specyficzna (zimna, wietrzna, wielu surferów ;))

Ostatnio edytowany przez Roku, 13 Paź 2017 22:09, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 04 Lut 2012 13:27 
Awatar użytkownika

srebrny
No tam nie byłem, ale jak jest tak jak piszesz to nie żałuje. Swoją drogą dzięki za info o tym Hiperdino po drugiej stronie drogi koło lotniska. Ja tam dotarłem jadąc drogą od San Bartolome, zjezdzajac w pewnym momencie na Playa Honda.

Ostatnio edytowany przez Roku, 13 Paź 2017 22:10, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 04 Lut 2012 13:50 
Awatar użytkownika

niebieski
Andi napisał(a):

No tam nie byłem, ale jak jest tak jak piszesz to nie żałuje. Swoją drogą dzięki za info o tym Hiperdino po drugiej stronie drogi koło lotniska. Ja tam dotarłem jadąc drogą od San Bartolome, zjezdzajac w pewnym momencie na Playa Honda.

tzn jest relatywnie zimno i wietrznie, w cieplejsze miesiace jest pewnie ok do kapania ;)

aczkolwiek widoczki polecam, my bylismy chwile ale IMO warto :) taki 'koniec swiata' otoczony z jednej strony górami (podobnie do cofete na fuerte)

Image
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 04 Lut 2012 16:56 
Awatar użytkownika

niebieski
Blackall napisał(a):
Andi napisał(a):

tzn jest relatywnie zimno i wietrznie, w cieplejsze miesiace jest pewnie ok do kapania ;)

aczkolwiek widoczki polecam, my bylismy chwile ale IMO warto :) taki 'koniec swiata' otoczony z jednej strony górami (podobnie do cofete na fuerte)

Image

na Famarze można było się spokojnie opalać :)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 05 Lut 2012 00:06 

Loty: 14
Kilometry: 20 013
Pozdrawiam pasjonatów wysp, w szczególności hiszpańskich!
 Relacje PM off  

#49 PostWysłany: 16 Lut 2012 02:35 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Loty: 228
Kilometry: 534 135
przeglądając dzisiaj joemonstera, natrafiłem na coś takiego

http://www.joemonster.org/art/19380/Res ... El_Diablo_

może komuś się przyda :)

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
 Relacje PM off  

#50 PostWysłany: 18 Lut 2012 01:53 

surfowałem na Famarze w czerwcu, chłodno w wodzie zaczęło się robić gdzieś po 2 h, oczywiście miałem na sobie piankę ;) Najlepsze fale na wyspie !

#51 PostWysłany: 18 Lut 2012 04:00 
Awatar użytkownika

srebrny
Wrocilem przed momentem z Lanzaroty
Na wszelkie pytania z checia odpowiem :)
 Relacje PM off  

#52 PostWysłany: 18 Lut 2012 13:49 
Awatar użytkownika

niebieski
correos napisał(a):
Wrocilem przed momentem z Lanzaroty
Na wszelkie pytania z checia odpowiem :)

jaką pogodę miałeś?? byłem w styczniu słoneczko praktycznie cały czas i ok 23 stopnie
 Relacje PM off  

#53 PostWysłany: 18 Lut 2012 14:01 
Awatar użytkownika

srebrny
Kazdego dnia krecilem sie autem po wyspie temp na wyswietlaczu miedzy 16-23 stopnie
10-12 luty niebo z chmurkami
13-17 luty czysty błekit
Mankament jedyny to dosc silny wiatr.
 Relacje PM off  

#54 PostWysłany: 24 Lut 2012 23:48 

wczoraj wróciliśmy z tej ciekawej wysepki. Pogoda pozostawia trochę do zyczenia, mimo dość silnego słońca ( mam ciemną karnację a i tak po 3 godzinach plażowania bez filtra tak mi zjarało paszcze że mi skóra schodzi) było chłodno głownie przez wnerwiający wiatr, ale to jedyny mankament, no i mogłoby być trochę cieplej, spaliśmy 1 noc w aucie i faktycznie było wręcz zimno ( około 10 stopni albo i mniej), w dzień tak 18-20 stopni, bardzo optymalnie do zwiedzania, ale do plażowania tym bardziej pływania w oceanie trzeba było sobie przypominać polskie mrozy by zebrać w sobie siły:) mielismy auto przez cały tydzień i zjeździliśmy te wyspe baaardzo dokładnie ( praktycznie każda droga i miejscowość), narobiliśmy pare tysiecy fotek, jak znajdę wieksza chwile czasu to coś wrzucę i napisze krotki opis wycieczki. Ogólnie w miarę tanio nas to wyniosło (2 x groupon na holidaycars--zadziałąl bez zarzutu, tyle ze wypozyczalnia Goldcar kantuje na paliwie, 3 nocki za 5GBP dzięki promocji Hotel4U, przy okazji Hotels4U ma dobra komunikację z hotelami, jeśli komuś anulowali rezerwację to raczej mu się nie uda już spać w tym hotelu prawie za darmo). wyspa ciekawa, mój ranking wysp na których byłem: nr 1. Teneryfa, praktycznie na równi nr. 2 Lanzarote, nr 3 Gran Canaria, nr. 4 Fuerteventura. Wyspa bardzo zadbana , taka kanaryjska Szwajcaria. Byliśmy na karnawale w Arrecife, niezła impreza była:) jak cos chętnie odpowiem na pytania piotrek.ciszek@gmail.com
 Relacje PM off  

#55 PostWysłany: 25 Lut 2012 00:26 
Awatar użytkownika

niebieski
flighter napisał(a):
nr 1. Teneryfa, praktycznie na równi nr. 2 Lanzarote, nr 3 Gran Canaria, nr. 4 Fuerteventura.

o, ktos sie w koncu ze mną zgodził i podał praktycznie identyczny ranking :) Nie wiem czemu wiekszosc ludzi (np w watku o top3) zachwala Fuerte.. IMO najnudniejsza z tych 4 wysp. Fakt, plaże ma ładne, pico de zarza i inne górki tez ok, ale do Teneryfy czy Lanzarote wg mnie jest troche brakuje.. tego czegoś :)
 Relacje PM off  

#56 PostWysłany: 25 Lut 2012 15:58 
Awatar użytkownika

Loty: 32
Kilometry: 46 097
Blackall napisał(a):
flighter napisał(a):
nr 1. Teneryfa, praktycznie na równi nr. 2 Lanzarote, nr 3 Gran Canaria, nr. 4 Fuerteventura.

o, ktos sie w koncu ze mną zgodził i podał praktycznie identyczny ranking :) Nie wiem czemu wiekszosc ludzi (np w watku o top3) zachwala Fuerte.. IMO najnudniejsza z tych 4 wysp. Fakt, plaże ma ładne, pico de zarza i inne górki tez ok, ale do Teneryfy czy Lanzarote wg mnie jest troche brakuje.. tego czegoś :)

Ja też bym dała Fuertę na ostatnim miejscu. Jedynie plaże tam są i to z huraganowym wiatrem i nudystami, a po za tym nic.

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
 Relacje PM off
radas86 lubi ten post.

#57 PostWysłany: 30 Mar 2012 21:08 

Loty: 102
Kilometry: 129 272
Czy cena promu na Fuerteventure jest cena za osobe czy za samochod? Chce tam przeplynac w jedna strone. Jakie to koszta dla samochodu i trzech osob?
 Relacje PM off  

#58 PostWysłany: 13 Sie 2012 15:48 

Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Czy ktoś się orientuje ile kosztuje bilet na prom OW za osobę
Czy jak wysiądę na Fuercie to jest w porcie jakaś godna polecenia wypożyczalnie samochodów w okolicy ?

#59 PostWysłany: 13 Sie 2012 18:05 
Awatar użytkownika

niebieski
AFC napisał(a):
Czy ktoś się orientuje ile kosztuje bilet na prom OW za osobę
Czy jak wysiądę na Fuercie to jest w porcie jakaś godna polecenia wypożyczalnie samochodów w okolicy ?

tak, bo wysiądziesz w jednym z głownych miast na Fue.
Co do ceny - było setki razy na forum wystarczy poszukać...
 Relacje PM off  

#60 PostWysłany: 13 Sie 2012 18:41 

Loty: 183
Kilometry: 340 201
w listopadzie z tego co pamiętam to 20 euro było za prom od osoby w jedną stronę
 Relacje PM off  

[ 211 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości