Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 10 Gru 2011 01:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Andi napisał(a):
Czy ktoś kupował bilety na prom pomiędzy Lanzarore a Fuerteventurą drogą internetową? Jest taka potrzeba czy bez problemu można na miejscu w tej samej cenie i na każdy możliwy termin?
pozdrawiam

bylo juz na forum z tego co pamietam - tak, ta sama cena, bilety mozna kupic bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 10 Gru 2011 01:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Blackall napisał(a):
Andi napisał(a):
Czy ktoś kupował bilety na prom pomiędzy Lanzarore a Fuerteventurą drogą internetową? Jest taka potrzeba czy bez problemu można na miejscu w tej samej cenie i na każdy możliwy termin?
pozdrawiam

bylo juz na forum z tego co pamietam - tak, ta sama cena, bilety mozna kupic bez problemu.


Ok dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 13 Gru 2011 00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Czy orientujecie się ile wypozyczalnie doliczają za oddanie auta w innym miejscu niż się pozyczało? Z ciekawosci sprawdziłem w necie cicar i nic nie doliczają (cena do końca się nie zmienia) - czyżby dopiero na miejscu to doliczają? Ktoś pisał tu na forum, że wychodzi to drożej....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 13 Gru 2011 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Andi napisał(a):
Czy orientujecie się ile wypozyczalnie doliczają za oddanie auta w innym miejscu niż się pozyczało? Z ciekawosci sprawdziłem w necie cicar i nic nie doliczają (cena do końca się nie zmienia) - czyżby dopiero na miejscu to doliczają? Ktoś pisał tu na forum, że wychodzi to drożej....

bralem na gran canarii dwa razy (lotnisko/playa del ingles i pozniej na odwrót) w http://www.autoreisen.es/ i nic nie doliczyli. To co wyjdzie w necie to zaplacisz. No chyba ze wezmiesz w moim ulubionym goldcarze to ci dolicza drugie tyle :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 13 Gru 2011 00:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
Cabrera Medina nic nie nalicza.
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 13 Gru 2011 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
@Blackall, @Astrid dzięki za info - to bardzo dobra wiadomosc :-) Mam zamiar wypozyczyc w Cabrera Medina/Cicar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 16 Gru 2011 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
W związku z wypozyczeniem samochodu na Lanzarote, mam takie nietypowe pytanie :-) Zarezerwowalem sobie autko w Cabrera Medina, jako punkt wypozyczenia i oddania wybrałem Puerto del Carmen. Dostałem potwierdzenie mailem. Jednak na stronie wypozyczalni jest info, że mają 16 biur w samym puerto del Carmen :-) napisałem do nich, w którym biurze mogłbym sobie wypozyczyc autko. Odpisali, że w którym tylko chce...nie ma to żadnego znaczenia.
Czy tak jest rzeczywiscie? Wszytko jedno do którego biura podejde (oczywiscie wsrod tych 16 w Puerto del Carmen) i będzie dla mnie samochód? Ktoś to juz przerabiał? dzieki za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 16 Gru 2011 21:09 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Biur jest 16, parking jeden :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 16 Gru 2011 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Maciek78 napisał(a):
Biur jest 16, parking jeden :)


To znaczy że nie mają samochodów w tych wszytskich biurach? Cos dziwne bo na street view widac przed kilkoma biurami zaparkowane samochody z charakterystyczną naklejką. Coś wiesz więcej na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 16 Gru 2011 22:25 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Stoi ich kilka pod biurem. Parking sieci jest koło lotniska i uzupełniają braki w razie potrzeby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 16 Gru 2011 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Witam, a czy mógłby ktoś z forumowiczów podpowiedzieć gdzie i w jakim supermarkecie można zrobić tanie zakupy???
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 16 Gru 2011 23:57 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
Ale w jakim miejscu?
Wyjeżdżając z lotniska w stronę Arrecife jest gromada hipermarketów, na spożywcze rzeczy polecam Hyperdino, olbrzymii i tani.
W Puerto del Carmen jest też duży Hyperdino (wygooglujesz), Spar (przy deptaku - już nie taki tani.
Wyjeżdżając z Arrecife w stronę Teqiuse jest Lidl.
Reszty kururtów - niw wiem, mieszkaliśmy w PdC, do pozostałych jeździliśmy na wycieczki, nie na zakupy:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 17 Gru 2011 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
bo76 napisał(a):
Ale w jakim miejscu?
Wyjeżdżając z lotniska w stronę Arrecife jest gromada hipermarketów, na spożywcze rzeczy polecam Hyperdino, olbrzymii i tani.
W Puerto del Carmen jest też duży Hyperdino (wygooglujesz), Spar (przy deptaku - już nie taki tani.
Wyjeżdżając z Arrecife w stronę Teqiuse jest Lidl.
Reszty kururtów - niw wiem, mieszkaliśmy w PdC, do pozostałych jeździliśmy na wycieczki, nie na zakupy:)


My będziemy w Playa Blanca, ale zakupy możemy zrobić w pobliżu lotniska albo w drodze do hotelu.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 17 Gru 2011 00:34 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
To masz tego Lidl po drodze z lotniska.
W samym Playa widziałam zarówno Hyperdino jak i Spara, ale raczej w tej wersji "express", ze zdecydowanie mniejszym wyborem - jeśli chcesz się samodzielnie obgotowywać, to lepiej zapas zrobić w większym markecie po drodze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 17 Gru 2011 00:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
bo76 napisał(a):
To masz tego Lidl po drodze z lotniska.
W samym Playa widziałam zarówno Hyperdino jak i Spara, ale raczej w tej wersji "express", ze zdecydowanie mniejszym wyborem - jeśli chcesz się samodzielnie obgotowywać, to lepiej zapas zrobić w większym markecie po drodze.


A gdzie lidl dokładnie się znajduje po drodze do playa blanca???
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 17 Gru 2011 03:34 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
Sorki, pomieszało mi się. Jadąc z PDC przez Arrecife w kierunku Costa Tequise, był Lidl na pewno po lewej stronie. Na pewno nie w stronę PdC i PBlanca, bo byłoby nam po drodze. A był właśnie w odwrotną stronę. Gdzieś w okolicach Ikea.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 17 Gru 2011 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Lidl jest przy Ikei między Arrecife, a Costa Teguise
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 17 Gru 2011 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
A Hyperdino znajduje się w Deiland Shoping Centre??? wyjeżdżając z lotniska w stronę Arrecife po prawej stronie tak mi pokazuje google. Chciałbym jak najtaniej zrobić raz porządne zakupy.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 17 Gru 2011 17:36 

Rejestracja: 08 Paź 2011
Posty: 37
Spory HiperDino widziałem niedaleko lotniska po lewej stronie jadąc do Arrecife główną drogą. Ponadto w Playa Blanca są co najmniej 2 hiperdino w tym jeden większy i spar. Z moich obserwacji jednak wynika, że najtaniej można było zrobić zakupy w HiperDino w Las Coloradas - miejscowość koło PB, może to dlatego, że jest on kawałek oddalony od głównego deptaka? ;) W większych miasteczkach większych trudności ze znalezieniem sklepu być nie powinno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 19 Gru 2011 08:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 225
Loty: 189
Kilometry: 307 053
niebieski
Sprawdzony transport o przystępnych cenach, m.in. na Wyspach Kanaryjskich: http://www.a2btransfers.com/
Korzystałem na Lanzarote kilka dni temu. Za transfer Costa Teguise - Port Lotniczy o 5 rano zapłaciłem 5,60 euro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group