Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Lanzarote
#81 PostWysłany: 07 Gru 2015 19:21 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
konradkam napisał(a):
Mam pytanie. Czy ktos wynajmował samochód na Lanzarote w firmie Rhodium? Maja wypożyczalnie razem z Gold Car. Przy wynajmie po 23 doliczyli opłatę 40 Euro. Na stronie posrednika Rentalscar.com godziny pracy wypozyczalni są do 1 w nocy. Skąd ta opłata? Miał ktos podobny przypadek?

Witam. A nie lepiej wynająć z Pulscar? Polecam tą wypożyczalnię. Wszystko na wysokim poziomie i w dobrej cenie. Tylko nie wiem do której w nocy jest czynna. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
 Temat postu: Re: Lanzarote
#82 PostWysłany: 16 Gru 2015 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 484
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
Masz pewnie na myśli Plus Car (nie Pulscar) - http://www.pluscar-lanzarote.com/. Korzystałem z ich oferty kilka lat temu, bez żadnych problemów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#83 PostWysłany: 20 Gru 2015 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 176
Loty: 79
Kilometry: 145 385
Witam!

W lutym planujemy tygodniowy wyjazd na Lanzarote. Chcieliśmy wypożyczyć samochód na ten czas i najatrakcyjniejszą cenę pokazuje nam wspomniany tutaj Plus Car (100 eu/7 dni). Opinie w internetach generalnie zachęcają do skorzystania z ich usług. Nie mamy jednak karty kredytowej tylko debetowe i zastanawiamy się, czy będzie z tym problem?
Napisałam w tej sprawie maila, dostałam krótką odpowiedź:

Cytuj:
Hello

The payment its by debit or credit card.

Thank you
Autos Plus Car


Ale wolałabym się też skonsultować z Wami, jak to wygląda na miejscu - faktycznie przyjmują debetówki? Jakiś depozyt?

Jeśli zamówię auto z lotniska, zwrot na lotnisku, to jak wygląda odbiór/zwrot? Trzeba gdzieś podejść do siedziby (nie widzę takowej na terminalu) czy podjeżdżają sami?
Jakieś inne warunki przy pożyczaniu, które mogłyby mnie zaskoczyć? (oboje mamy ukończone 25 lat)

Z góry dzięki za odpowiedzi. :)

PS. A właśnie, a czy Cabrera Medina ma podobnie? Gdzieś wyczytałam, że akceptują gotówkę, ale wymagają depozyt (200-300 eu)?
_________________
https://www.travellerspoint.com/map/#/user/731283
http://flightdiary.net/Czerwona

6 months hitch-hiking through India-Nepal & Southeast Asia
2 months volunteering on paradise island in Cambodia
6 months hitch-hiking through South America
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#84 PostWysłany: 20 Gru 2015 19:46 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 289
Loty: 37
Kilometry: 63 514
niebieski
@Czerwona odpowiedź na temat Pluscar masz w tym wątku, dwie strony wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off
Czerwona lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#85 PostWysłany: 20 Gru 2015 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
Ostatnio braliśmy autko w Cabrera na 2 dni Zafira C (7 osobowa) (przebieg 5500km)- 94Eur/całość :)

Płatność gotóweczką, bez żadnego depozytu. Przy oddawaniu nie sprawdzali nawet ilości paliwa w baku.

Pozdrawiam ;)
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#86 PostWysłany: 12 Maj 2016 01:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Mam 21 lat i prawo jazdy od 3 lat, nigdy wcześniej nie wypożyczałem samochodu, a wiem, że warto to zrobić będąc na Lanzarote.

Widziałem, że u większości wypożyczalni koniecznym wymogiem jest ukończenie 23 roku życia. Czy znacie jakąś, która nie posiada takiego wymogu?

Jeżeli tak, to jaką w takim wypadku polecacie? Szukając znalazłem Orlando i Intercar, jednak w temacie wypożyczenia samochodu jestem zielony i boję się, że łatwo dam się nabrać na jakieś dodatkowe opłaty przy rezerwacji lub przy odbiorze samochodu. Proszę o wyrozumiałość i pomoc. :shock: :)

Edycja:

Znalazłem jeszcze takie oto oferty, jednak wydają się być podejrzanie tanie, poza tym nie widzę tutaj jaka to wypożyczalnia.
http://www.economycarrentals.com/CarSel ... ;198&l50=3
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez makdeb, 12 Maj 2016 10:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#87 PostWysłany: 12 Maj 2016 10:43 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 425
niebieski
Chciałabym również wypożyczyć auto na Lanzarote na stronie plus car, z tym że chcę wziąć je na przystani promowej (przypłynę z Fuerteventury) a oddać na lotnisku Nie widzę jednak pola, gdzie mogłabym wpisać te dwa różne miejsca wzięcia i odbioru auta
Czy faktycznie plus car nie blokuje nic na koncie? Czy doliczy mi dodatkową opłatę za zwrot w innym miejscu?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#88 PostWysłany: 01 Wrz 2016 18:14 

Rejestracja: 01 Wrz 2016
Posty: 4
Dzień dobry,

Chcę wypożyczyć samochód na wyspie Lanzarote. Nigdy tego wcześniej nie robiłem i nie ukrywam, że się trochę tym stresuję. :oops: Z tego co przeczytałem na tym forum i ogólnie w Internecie polecany jest:

http://www.pluscar-lanzarote.com
http://www.arcarhire.com
http://www.cabreramedina.com

Mam 23 lata, prawo jazdy prawie od 5 lat, NIE MAM KARTY KREDYTOWEJ, tylko płatniczą z ING ( nie jest ani trochę wypukła, z tyłu napis "ELECTRONIC USE ONLY" ).

Auto chcę wypożyczyć od 03.09 do 10.09 w godzinach popołudniowych odbiór jak i zwrot. Zależy mi na tym by było:
- ubezpieczone
- polityka paliwa najlepiej full to full
- bez ukrytych kosztów, dziwnych kaucji
- oraz jeśli by się dało za darmo to opcja dodatkowy kierowca(jadę z dziewczyną lat 22, prawo jazdy ma prawie od 4 lat)
- nie spłukało mnie doszczętnie (max 350zł - 400zł za wszystko)

Mogę płacić gotówką lub tą moją kartą oby tylko to zadziałało.

Czy da radę spełnić te warunki?
Szczerze liczę na pomoc :P

Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#89 PostWysłany: 01 Wrz 2016 18:18 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Payless.es
Góra
 Profil Relacje PM off
paluszek7 lubi ten post.
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#90 PostWysłany: 01 Wrz 2016 18:50 

Rejestracja: 01 Wrz 2016
Posty: 4
jesion83 napisał(a):
Payless.es


Rozumiem, że podał mi Pan firmę która spełnia moje wszystkie warunki, tak? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#91 PostWysłany: 01 Wrz 2016 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Płaciłam gotówką w CICAR, wszystkie Twoje wymagania spełnia. Wynajęcie samochodu u nich jest bezstresowe:) Jedynie nie mam pojęcia jak to wygląda z tym dodatkowym kierowcą. Poszukaj na ich stronie https://www.cicar.com/EN
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
paluszek7 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#92 PostWysłany: 01 Wrz 2016 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Jeżeli tylko załatwisz sobie kartę kredytową, co wcale nie jest takie trudne to zdecydowanie polecam firmę "Orlando". Rezerwowałem przez rentalcars. Bez żadnych problemów, bardzo kompetentni! Ponadto dzisiaj trafiła mi się awaria samochodu właśnie w Orlando i odrazu wymienili na nowy.

Dodatkowo na carrentals często w ofertach firmy Orlando jest Full Insurance bez wkładu własnego tzn. bez żadnych depozytów. Ubezpieczenie wtedy obejmuje przednią szybę i opony :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
paluszek7 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#93 PostWysłany: 01 Wrz 2016 21:38 

Rejestracja: 01 Wrz 2016
Posty: 4
makdeb napisał(a):
Jeżeli tylko załatwisz sobie kartę kredytową, co wcale nie jest takie trudne to zdecydowanie polecam firmę "Orlando".


Niestety do lotu zostały niecałe dwa dni + jeszcze fakt, że nie mam stałych dochodów, których bank mój ode mnie wymaga (min. 800zł)

LaVarsovienne napisał(a):
Płaciłam gotówką w CICAR, wszystkie Twoje wymagania spełnia. Wynajęcie samochodu u nich jest bezstresowe:) Jedynie nie mam pojęcia jak to wygląda z tym dodatkowym kierowcą. Poszukaj na ich stronie https://www.cicar.com/EN


Zdążyłem doczytać, że CICAR to ta sama firma co Cabrera Medina oraz payless.es(tutaj różnica w cenie wynika z tego, że dostają "w spadku" samochody po CICAR i Cabrera Medina, jak dla mnie, nie musi być nowy, po prostu żeby był sprawny. Zaoszczędzone pieniądze z chęcią wydam na co innego :D )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#94 PostWysłany: 02 Wrz 2016 00:07 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Payless.es to właśnie cicar a ceny czasami niższe. Samochód odbierasz w okienku cicar. Z Pandy na payless w okienku zrobił się nowy Leon. Formalności to prawo jazdy i 12 euro za pół baku zwrotne po oddaniu samochodu. Żadnych kart żadnych innych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#95 PostWysłany: 02 Wrz 2016 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
paluszek7 napisał(a):
Dzień dobry,

Chcę wypożyczyć samochód na wyspie Lanzarote. Nigdy tego wcześniej nie robiłem i nie ukrywam, że się trochę tym stresuję. :oops: Z tego co przeczytałem na tym forum i ogólnie w Internecie polecany jest:

http://www.pluscar-lanzarote.com
http://www.arcarhire.com
http://www.cabreramedina.com

Mam 23 lata, prawo jazdy prawie od 5 lat, NIE MAM KARTY KREDYTOWEJ, tylko płatniczą z ING ( nie jest ani trochę wypukła, z tyłu napis "ELECTRONIC USE ONLY" ).

Auto chcę wypożyczyć od 03.09 do 10.09 w godzinach popołudniowych odbiór jak i zwrot. Zależy mi na tym by było:
- ubezpieczone
- polityka paliwa najlepiej full to full
- bez ukrytych kosztów, dziwnych kaucji
- oraz jeśli by się dało za darmo to opcja dodatkowy kierowca(jadę z dziewczyną lat 22, prawo jazdy ma prawie od 4 lat)
- nie spłukało mnie doszczętnie (max 350zł - 400zł za wszystko)

Mogę płacić gotówką lub tą moją kartą oby tylko to zadziałało.

Czy da radę spełnić te warunki?
Szczerze liczę na pomoc :P

Z góry dziękuję.

Jeżeli masz ukończone 23 lata to Autoreisen, żadnych kaucji, żadnych kredytówek, wystarczy debetowa, darmowy dodatkowy kierowca, paliwo oddajesz z taką ilością jak dostajesz, bez udziału własnego (Excess), generalnie zero problemów, polecam tą wypożyczalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
jobi lubi ten post.
paluszek7 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#96 PostWysłany: 23 Wrz 2016 19:44 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 59
Hej.
Właśnie wróciłem z Lanzarote, mogę odpowiedziec na pare pytan. Tu pare rzeczy tak na szybko:
- Jeżeli chodzi o samochod zgodnie z sugestia z forum wzialem auto z plus car- 77 euro za 7 dni. Wystarczyl sam dowod, mozna wpisac w formularz dwoje kierowcow. Pan chcial platnosc karta, jednak udalo sie uprosic platnosc gotowka. Mialem samochod oddac z takim samym poziomem paliwa, jednak przy oddawaniu nikt niczego nie sprawdzal (wystarczylo zostawic auto na parkingu z kluczykami w srodku. Dostalismy Micre, zrobilismy po wyspie ponad 600 km- paliwo wyszlo 37 euro (ok 0,91 E/litr).
- TAnie jedzenie polecam w Harii- hala spozywcza czynna w od poniezdialku do soboty w godz chyba 8-14. Stoluja sie tam glownie miejscowi, przykladowa cena: kurczak z frytkami, placek ziemniaczany z jajkami )nie pamietam nazwy), male piwo i kawa- 8,5 euro
- z plaz polecam dzika plaze przy Ye- trzeba zejsc szlakiem z punktu widokowego. Trasa zajmuje okolo 30 min, ale na miejscu mamy piekna, piaszczysta plaze praktycznie dla siebie (za 1 razem oprocz nas byly chyba 4 osoby- plaza ma okolo 200m dlugosci)
- z pieszych wycieczek polecam wulkan la Corona- szlak z wisoki Ye- w 1,5 mozna wejsc na gore i obejsc wulkan dookola- swietne widoki gwarantowane.
- Mirador del RIo- warto sie wybrac, ale szkoda placic pare euro za wejscie. Z klifow pare metrow dalej widoki sa swietne i do tego darmowe
- Papagaya- szkoda bylo placic pare euro za wjazd- spacerem z miasta zajelo nam to 15 min. Plaza piekna, tlumow nie ma. Polecam w 100%

Jak by ktos mial jakies pytania to z checia pomoge
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#97 PostWysłany: 23 Wrz 2016 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Opłata za Papagayo? Byłam w czerwcu i nic takiego nie było;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#98 PostWysłany: 24 Wrz 2016 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Jest opłata za samochód 3 euro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#99 PostWysłany: 24 Wrz 2016 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Też polecam Autoreisen, odbierałem autko o 1 w nocy (biuro czynne), debetówka, żadnych opłat, żadnych pytań o dodatkowe ubezpieczenie, dostaliśmy fajne Polo zamiast Twingo.
Zauważyłem, że cena u nich jest bardzo dobra, jeśli rezerwuje się odpowiednio wcześnie - w moim przypadku 3 miesiące przed podróżą cena była 57 euro za 5 dni a za jakiś czas skoczyła do ponad 100 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#100 PostWysłany: 24 Wrz 2016 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
makdeb napisał(a):
Jest opłata za samochód 3 euro.
Również byłam autem i nie były pobierane żadne opłaty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group