Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 140 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#81 PostWysłany: 30 Lip 2014 19:11 
Awatar użytkownika

Loty: 49
Kilometry: 74 371
Polecam Apartamentos Isla de Lobos, blisko do szerokiej plaży i głównej ulicy. Warunki bardzo dobre, czysto.
http://goo.gl/maps/4fcBv
 Relacje PM off  

#82 PostWysłany: 30 Lip 2014 19:17 

Loty: 8
Kilometry: 22 290
pooor napisał(a):
Polecam Apartamentos Isla de Lobos, blisko do szerokiej plaży i głównej ulicy. Warunki bardzo dobre, czysto.
http://goo.gl/maps/4fcBv

Przyjemne - niestety dyskryminują rodziny z dziećmi :(
czy plaża ciągnie się cały czas wzdłuż tej ulicy czy jest szansa na fajną,piaszczystą niekoniecznie przy ulicy?
 Relacje PM off  

#83 PostWysłany: 30 Lip 2014 19:45 

W Costa Teqista jest sztuczna laguna i kilka piaszczystych plaż.

#84 PostWysłany: 31 Lip 2014 00:02 
Awatar użytkownika

Loty: 49
Kilometry: 74 371
Cytuj:
Przyjemne - niestety dyskryminują rodziny z dziećmi :(
czy plaża ciągnie się cały czas wzdłuż tej ulicy czy jest szansa na fajną,piaszczystą niekoniecznie przy ulicy?

Plaża jest położona przy głównej ulicy ale jest na tyle szeroka, że będąc przy wodzie miałbyś problem z rozpoznaniem swoich bliskich stojących przy ulicy :) Nikt z ulicy na pewno nie będzie Ci zaglądał za "parawan" i odgłosów też raczej słyszał nie będziesz. Okolica fajna, wieczorem nie śpi.
 Relacje PM off  

#85 PostWysłany: 31 Lip 2014 09:54 

Asior napisał(a):
A ja polecam camel spring club w costa teguise. Apartamenty bardzo dobrze wyposażone w spokojnej okolicy. Blisko supermarket, do tego na końcu ulicy fajna restauracja gdzie można dostać typowe dania z tej wyspy. Wlasciciel bardzo dobrze mówi po angielsku, można tez płacić karta. Na terenie osrodka maly ale zadbany basen oraz bar.

Camel Spring jak najbardziej. Bardzo fajne apartamenty. Też polecam. Fajni właściciele. Chyba najmilej wspominam to miejsce z kilku w jakich nocowałem na Lanzarote.
 Relacje PM off  

#86 PostWysłany: 31 Lip 2014 10:29 
Awatar użytkownika

Mogę zdecydowanie polecić Atlantic View Apartments w Puerto del carmen. http://www.booking.com/hotel/es/atlanti ... 549;dcid=4

Byliśmy tam ok. 2 tyg temu i bardzo nam sie podobało. Każdy ma swoje osobne wejście do mieszkania. Mieszkania przestronne z pokojem, łazienka i sypialnia. Dostajemy pełne wyposażenie z lodówka, talerzach, drobnym AGD, żelaskiem, itp. Codziennie sprzątanie (nawet zmywają :D ), duzo ręczników, koców.
Obsługa mówi po angielsku, poll bar jest zreszta prowadzony przez jakiegoś Angola lub Irlandczyka. Gdy coś potrzebowałem dzwoniłem i wszystko przebiegało bez problemów.

Co dla nas było też ważne, mieliśmy przy mieszkaniu darmowy parking. Na cały pobyt (7 dni), wypożyczyliśmy autko i zjechaliśmy ponad 800 km ;) Naprawdę warto brać auto. Na kanarach są w bardzo dobrych cenach!

Jedyny minus to słabo działające wifi. Ale generalnie zauważyłem, że na wyspie chyba jest jakiś problem z internetem. Wszzyscy każą sobie płacić nie małe pieniądze za internet w hotelu, jakby był to jakiś luksus. Tu jest akurat za darmo.
 Relacje PM off  

#87 PostWysłany: 20 Sie 2014 11:18 

Skoro mowa o noclegu w Puerto del Carmen oraz jako kryterium dostęp darmowy do wifi to na podstawie mojego pobytu (i porównaniu z warunkami w podobnych cenowo noclegach na Fuerteventurze) mogę śmiało polecić Apartementos Las Lillas (link do booking)

Bezpośrednio przy obiekcie jest parking wzdłuż ulicy, a wodległości 100 metrów supermarket. Pokoje regularnie sprzątane, dobrze wyposażone i przestronne.
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Lanzarote
#88 PostWysłany: 19 Lut 2015 19:40 

Loty: 48
Kilometry: 80 826
niebieski
również wróciłem z Las Lillas w tym miesiącu, fajny, mały obiekt, z basenem, dostęp do darmowego wifi w całym obiekcie, bardzo miła Pani w recepcji, u której darmowo możemy wydrukować boarding pass etc. polecam

#89 PostWysłany: 30 Cze 2016 15:15 
Awatar użytkownika

Loty: 73
Kilometry: 147 838
srebrny
Hej, mieszkał ktoś w La Santa? Możecie coś powiedzieć? :) :)

#90 PostWysłany: 27 Wrz 2016 11:34 

niebieski
Witam,

Poleci ktoś jakiś apartament lub w miare dobrej cenie z podgrzewanym basenem? Czy ten "luksus" dotyczy tylko droższych noclegów?
Wybieram się na Lanzarote w styczniu, więc woda w ocenie zimna a mimo wszystko fajnie by sie było trochę pokąpać, mimo że to nie cel tej podróży.

P.S myślicie że lot z WMI z przesiadką w Walencji 11 h to dobry pomysł ? Da się zwiedzić miasto?
Pierwszy raz będę leciał tanimi liniami z przesiadką i trochę się boję przesiadki np. 2 h w Manchesterze czy Glasgow a takie też znalazłem.
 Relacje PM off  

#91 PostWysłany: 27 Wrz 2016 12:12 

Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Nie przesadzaj z tę temperaturą wody w styczniu.
Będzie cieplejsza niż w szczycie sezonu w naszym morzu :)
 Relacje PM off  

#92 PostWysłany: 27 Wrz 2016 15:43 

niebieski
Właśnie widzę różne opinie o pogodzie na Lanzarote w styczniu-lutym. Jedni że 22-24 w cieniu to spokojnie, a drudzy że 17-19 i w zimę to lepiej na południe Teneryfy się wybrać, bo trochę cieplej i mniej wieje..
A ja jestem zmarźluch, jeśli chodzi i wodę i 2 lata temu w lipcu to do Bałtyku wchodziłem dopiero po 2 piwach, a były upały :P

Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy są szanse na podgrzewany basen w miare niskich cenach, niestety nie widzę takich informacji ani na booking ani na alpharooms.
 Relacje PM off  

#93 PostWysłany: 29 Paź 2016 16:54 

Witam,
Arrecife da radę jako baza wypadowa na tydzień, czy szukać czegoś innego? Lecę sam, samolot powrotny o 7 rano. Tak więc ciężko coś znaleźć w przystępnej cenie, odległość od lotniska też ma znaczenie... Chociaż dopuszczam opcję 6 noclegów w jednym miejscu i ostatni w Arrecife. Ewentualnie noclegi rozbić na 3-3-1 ;)
 Relacje PM off  

#94 PostWysłany: 29 Paź 2016 17:57 

niebieski
Dwa razy baza w Arrecife. Choć to zależy od planu: jesli plaże to słabo, choć jest . A z kolei zwiedzanie z wykorzystaniem autobusów bardzo dobrze. Albo auto, a to juz zupełna dowolnośc.
 Relacje PM off
boogeyman lubi ten post.
boogeyman uważa post za pomocny.

#95 PostWysłany: 29 Paź 2016 18:02 

Oki, dzięki :) Plaże nie koniecznie, może jakiś jeden dzień czy coś. Zdecydowanie zwiedzanie :)
 Relacje PM off  

#96 PostWysłany: 04 Lis 2016 00:03 

Loty: 2
Kilometry: 6 854
znalazłam fajny nocleg na Playa Honda. Martwi mnie troche bliskosc lotniska - właściwie to jak za płotem ;) czy samoloty nie sa uciazliwe? jakoś mało jest na ten temat w necie. Dodam że fanatyczką samolotów nie jestem ;)
 Relacje PM off  

#97 PostWysłany: 17 Lis 2016 19:18 
Awatar użytkownika

Loty: 73
Kilometry: 147 838
srebrny
To właśnie wszytko zależy czego się szuka. Ja chciałem troszkę spokoju od zgiełku i wybrałem wioskę "La Santa", blisko do super plaży w Famarze, na południe jak i na północ blisko :) Nie lubię dużych kurortów, jedyny minus taki, że wieczorami nic się nie dzieje..
Jak się nastawia na jakieś życie wieczorne to zdecydowanie Playa Blanca, albo Arrecife.

A jak ma się auto, to już można wybierać.. Ahh.. Z chęcią by się poleciało jeszcze raz! 8-) 8-)

#98 PostWysłany: 17 Lis 2016 19:34 

Samosiejka napisał(a):
znalazłam fajny nocleg na Playa Honda. Martwi mnie troche bliskosc lotniska - właściwie to jak za płotem ;) czy samoloty nie sa uciazliwe? jakoś mało jest na ten temat w necie. Dodam że fanatyczką samolotów nie jestem ;)

Ja miałem nocleg w Matogorda To jest z drugiej strony lotniska) i samoloty były słabo słyszalne. W Playa Honda na pewno będzie troszkę gorzej bo samoloty startuja w strone Teguise. Ale nie powinno być źle bo w nocy ruch lotniczy praktycznie ustaje - zobacz np. http://www.lanzarote-airport.net/departures.php na nocne godziny.
 Relacje PM off  

#99 PostWysłany: 10 Sty 2017 14:11 

250-300 euro tydzień za apartament/studio z kuchnią podobny do tego :
https://www.homeaway.pl/apartament-waka ... atesAnchor
to dobra cena ? Na bookingu ciężko o hotel poniżej 1500 zł tydzień
Znacie jakieś lokalne strony z apartamentami, albo jakieś oferty last minute ?
 Relacje PM off  

#100 PostWysłany: 05 Lip 2017 12:27 
Awatar użytkownika

złoty
traveller napisał(a):
Znacie jakieś lokalne strony z apartamentami, ?

Przyłączam się do pytania :)

[ 140 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości