Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 141 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#61 PostWysłany: 28 Mar 2013 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
archibaldi napisał(a):
Czy ktoś tam mieszkał, może polecić -
apartamentos isla de lobos w Puerto del Carmen
lub
apartamentos Sol w Costa Teguise.
Planujemy pobyt 7 dni, plaża, zwiedzanie takie tam no i ważny (realny) dostęp wifi w pokoju.


Witam mieszkałem w Apartamentos Sol w styczniu 2012, 5 nocy w cenie 130 euro, kuchnia dobrze wyposażona (mikrofalówka, czajnik, toster itp.), wygodne łóżka, tv dodatkowo płatne (nie korzystaliśmy), mały basen, mieliśmy pokój (chyba nr 320 ) z dużym tarasem z widokiem na "miasto" oraz ocean. Wifi dobrze "łapało" na zewnątrz apartamentu. Dobra miejscówka jako baza wypadowa.
Autko wypożyczyliśmy z polecanego Plus Car'a (ponad 5 dni nissan micra koszt 86 euro). Wyspa bardzo ciekawa i warta odwiedzenia.
Zakupy robiliśmy w Hiperdino w Playa Hondzie oraz Lidlu w Arrecife. Odwiedziliśmy plażę Famarę i wioskę, Jameos del Aqua, Mirador del Rio, Park Timanfaya, Plażę Papagajo, Los Hervideros, El Golfo, Playa Blancę, Harię, Ogólnie polecam :):):)

Jakbyś był w Costa Teguise to polecam Chińczyka dokładnie tutaj TUTAJ 6 euro "all you can eat" smaczne polecam :)

A nie zastanawiałeś się może nad pobytem w Playa Blanca?? np. hotel Sun Royal, cenowo drożej ale moim zdaniem lepiej, jeśli chodzi o plażowanie :) choć to już na pewno nie jako baza wypadowa.

Zdjęcia z Lanzarote znajdziesz na moim blogu w stopce poniżej.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#62 PostWysłany: 29 Mar 2013 10:32 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
A co myślicie o apartamentach Tabaiba? Był tam ktoś, może polecić/odradzić?
Lecimy na 6 nocy, na majówkę. Celem jest zobaczenie jak najwięcej, a nie leżakowanie.
http://www.booking.com/hotel/es/tabaiba ... id=304142;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#63 PostWysłany: 02 Kwi 2013 16:09 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 96
Jeśli ktoś szuka taniego ALL INCLUSIVE w Costa Teguise to szczerze polecam :

http://www.booking.com/hotel/es/apartam ... 0bc96ee0X1

byliśmy we wrześniu 2012, rezerwowane z kodem zniżkowym przez lowcostholidays.com, warto też sprawdzić na hotels4u.com dla porównania,
opinie nie były zbyt ciekawe, ale hotel jak najbardziej na +! Płaciliśmy około 300gbp za dwójke, tydzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#64 PostWysłany: 02 Kwi 2013 16:36 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
Będziemy mieli auto, więc nawet lepiej jakby było na uboczu, w spokojnej okolicy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#65 PostWysłany: 02 Kwi 2013 17:00 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 32
Polecam Galeon Playa w Costa Teguise. Za tygodniowy pobyt dla 2 osób płaciłam 160 euro. Warto przeszukać różne strony z hotelami, bo akurat na booking.com był droższy. Przy hotelu duży parking, supermarkety, dla plażowczów 150m do plaży. My akurat do nich nie należymy, zjeździliśmy Lanzarote wzdłuż i wszerz, zrobiliśmy 800km. Początkowo zastanawiałam się nad Puerto del Carmen, ale teraz nie żałuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#66 PostWysłany: 25 Sie 2013 16:39 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 3
Witam,
wybieram się na Lanzarote pod koniec września, przejrzałem temat ale nadal mam problem ze znalezieniem jakiegoś "niedrogiego" noclegu w jakimś sprawdzonym już miejscu. Jeśli nie sprawi to wam kłopotu to proszę o namiary na miejsca w których nocowaliście. Nie wymagam jakichś luksusów, wystarczy żeby małe stworzenia z długimi ogonami nie biegały po pokoju ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#67 PostWysłany: 25 Sie 2013 17:12 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1025
niebieski
W zeszłym roku nocowałam w Arrecife w Pension San Gines (wymieniony w przew. Pascala). Super miejsce, własciciel nie zna ang. ale jest sympatyczny i atmosfera jak dla mnie taka hiszpańska. bardzo, bardzo miło wspominam pobyt. Pokój co prawda bez łaz., cena przystępna (ok. 14 euro/noc), nie można płacić kartą. Teraz za parę dni widziałam juz drożej tam i wybrałam apartament w Arrecife. Zresztą zależało mi na dostepie do kuchni. San Gines w centrum starej części Arrecife, bardzo klimatyczne okolice. W przyszłości nie wykluczam noclegów tam właśnie. :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#68 PostWysłany: 25 Sie 2013 17:30 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 3
@ewaolivka
dzięki wielkie :)
Rozumiem, że ten apartament będziesz polecała jak przetestujesz? w sumie kuchnia by się przydała więc wdzięczny byłbym za namiar.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#69 PostWysłany: 25 Sie 2013 18:24 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1025
niebieski
Teraz za 10 dni mam Apartamentos Islamar Arrecife. Znalazłam na Booking. Widziałam tańsze, ale zalezało mi tez na usytuowaniu w stolicy, bo parę dni chcę korzystać z kom. publicznej. Jakie warunki-zobaczę i jeśli nie za późno dla Ciebie, napisze po 12 wrzesnia.
Pozdrawiam. E.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#70 PostWysłany: 25 Sie 2013 18:44 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 375
Na Lanzarote jest bardzo dużo podobnych apartamentów. Najlepiej wynająć w Puerto del Carmen, ceny około 40 euro dziennie za czteroosobowy. W Costa Tegista ceny nieco lepsze lecz jest to stosunkowo nowa miejscowość zaprojektowana i wykonana w szczerym polu. Więcej tanich barów restauracji i sklepów w Puerto del Carmen. Natomiast nie polecam Arrecife , to brzydkie miasto z blokami .
_________________
http://banner.flightdiary.net/szczepan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#71 PostWysłany: 25 Sie 2013 18:56 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1025
niebieski
nie jest oczywiście piękne, ale pare uliczek wokól Charco de San Gines, promenada z widokiem na Castillo de San Gabriel, spokój i cisza (może poza wysokim sezonem?) jest miłe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#72 PostWysłany: 25 Sie 2013 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
Tanie noclegi lanzarote na quickrooms.com. Sprawdzona strona;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#73 PostWysłany: 26 Sie 2013 10:51 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 3
@ewaolivka
Dzięki, będę czekał na info
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#74 PostWysłany: 26 Sie 2013 17:09 

Rejestracja: 27 Lut 2011
Posty: 59
A ja polecam camel spring club w costa teguise. Apartamenty bardzo dobrze wyposażone w spokojnej okolicy. Blisko supermarket, do tego na końcu ulicy fajna restauracja gdzie można dostać typowe dania z tej wyspy. Wlasciciel bardzo dobrze mówi po angielsku, można tez płacić karta. Na terenie osrodka maly ale zadbany basen oraz bar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 25 Lis 2013 23:47 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1
Witajcie,
to mój pierwszy lot i pierwsza taka podróż w życiu także mam masę pytań, a najważniejsze z nich to gdzie się zatrzymać? ;)

Wybieram się do Lanzarote z dziewczyną w styczniu. Pobyt 21.01-27.01
Mamy po 18aście lat, także wypożyczenie auta odpada, z tego co wiem każda wypożyczalnia ma limit wiekowy. Jak jest z komunikacją w Lanzarote?

W której części Lanzarote najlepiej się zatrzymać? I jakie hotele możecie polecić? Na jakiej stronie szukać noclegu?

Nie chciałbym trafić do hotelu na jakimś pustkowiu dlatego liczę na Wasze rady ; )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 26 Lis 2013 00:02 

Polecam zakwaterowanie w Puerto del Carmem. Komunikacja super. Najlepiej gdzieś w centrum blisko duzej publicznej plaży,w bocznych uliczkach od ponad 2 km deptaku. Wszystko na miejscu,tanio i najcieplej w zimie.
Dojazd z lotniska ,najpierw do Arecife i przesiadka na dworcu do Puerto.
Noclegów szukaj na Hotels4u i Expressrooms
Góra
 PM off  
      
#77 PostWysłany: 26 Lis 2013 00:12 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 348
Loty: 183
Kilometry: 340 201
niebieski
co do noclegu sprawdź sobie http://www.hotelcombined.com - od 20 euro/ dzień za pokój
Ja osobiście zatrzymałbym się 2-3 dni w Puerto Del Carmen i 2-3 w Playa Blanca ,a nie mając samochodu może jeszcze dołożył jakieś miejsce.
Co do samochodu to nie zarezerwujesz raczej przez internet, ale w miejscowych wypożyczalniach myślę, że powinno Ci się uddać bez problemu. Było sporo taniej niż przez internet, ja mialem 21 lat i nikt mnie o nic nie pytał, nie sprawdzał karty płatniczej, wiec myślę ze jak spróbujesz w kilku miejscach to na pewno gdzieś Ci się uda.
_________________
http://podrozenaluzie.net/ - Birma, Kirgistan, Iran, Maroko, Tajwan, Izrael, Jordania, samolotem dookoła świata.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 26 Lis 2013 00:32 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
W PDC są hamburgery po 1 eur, także jest dobrze :)
transfer na travelrepublic.co.uk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#79 PostWysłany: 04 Kwi 2014 11:42 

Rejestracja: 25 Lip 2013
Posty: 49
Polecam Pension Magec na Lanzarote (PDC)! Bardzo pomocny właściciel, czyste pokoje, bardzo dobra lokalizacja. Blisko są 2 markety, do plaży dosłownie 3 min.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LANZAROTE - nocleg
#80 PostWysłany: 30 Lip 2014 18:42 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
gdzie byście radzili nocować - tak aby po dniu zwiedzania była ładna plaża dla 4 latka?
w planach są 4 dni na Lanzarote więc trochę pozwiedzać a popołudniu/wieczorem plaża.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 141 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group