Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 141 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Lanzarote
#101 PostWysłany: 05 Lip 2017 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
-- 05 Lip 2017 15:24 --

Zdecydowana większość hostów korzysta z airbnb i tam też znajdują się bardzo ciekawe oferty :)

-- 05 Lip 2017 15:24 --

Zdecydowana większość hostów korzysta z airbnb i tam też znajdują się bardzo ciekawe oferty :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Lanzarote
#102 PostWysłany: 05 Lip 2017 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Wielu też korzysta z booking.com, bo booking to nie tylko hotele ;)
Ja wynajmowałam min. pokój w Harii i apartament w Playa Blanca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#103 PostWysłany: 05 Lip 2017 17:17 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
traveller napisał(a):
250-300 euro tydzień za apartament/studio z kuchnią podobny do tego :
https://www.homeaway.pl/apartament-waka ... atesAnchor
to dobra cena ? Na bookingu ciężko o hotel poniżej 1500 zł tydzień
Znacie jakieś lokalne strony z apartamentami, albo jakieś oferty last minute ?


Patrzyłeś/łaś na niumba.com ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#104 PostWysłany: 27 Lip 2017 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Zna ktoś hotel Occidental Lanzarote Playa,Costa Teguise?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#105 PostWysłany: 08 Wrz 2017 09:00 

Rejestracja: 08 Wrz 2017
Posty: 6
Witam Wszystkich, to mój drugi wpis na tym forum, więc proszę o nieco wyrozumiałości, gdyby zrobił coś nie tak, ale do rzeczy.

Wybieramy się niedługo w 2 osoby na Lanzarote (7 noclegów). Jestem na etapie szukania taniego noclegu, oczywiście już szukałem przez Booking i AirBNB, ale czy są może jakieś lokalne portale, które pozwolą znaleźć jeszcze coś ?
A może ktoś próbował polecieć tam w ciemno i na miejscu bez problemu znalazł coś lepszego ? Dodam, że planuję tam wynająć auto (chyba w AutoReisen lub OrCar), więc z transportem raczej nie powinno być problemu.

Generalnie chciałbym się zmieścić w granicach 20-30 euro za pokój (dla 2 osób), co chyba już jest wyzwaniem i do tego nie współdzielony np. w Hostelu... a jakby jeszcze była prywatna łazienka to byłoby już genialnie. :-)

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#106 PostWysłany: 08 Wrz 2017 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
30 euro/noc za pokój dla 2 os. na Lanzarocie to cena, którą można spokojnie dorwać na Airbnb :). Z ciekawości sprawdziłem przykładowe oferty i jest w czym wybierać nawet na wrzesień. Nie wiem czy jest sens jechać w ciemno, noclegi na pewno się znajdą, ale wydaje mi się, że szkoda nerwów, a ceny niekoniecznie będą lepsze. Dodatkowo, jeżeli planujesz wynająć samochód to pomyśl o najlepszym miejscu na bazę wypadową.

Sam byłem niemal tydzień na Lanzarocie i to optymalny czas na to żeby coś pozwiedzać i się jeszcze poopalać/wykąpać w oceanie. :) Ja bazę miałem w La Sancie niedaleko Famary. Super miejsce, z dala od zgiełku, chociaż o niego trudno na Lanzarocie. ;)

Analogiczna sytuacja dot. Fuerty. Tam również bez problemu znajdziesz nocleg w takich pieniądzach. Fuerta jest nieco większa i warto to brać pod uwagę, bo przejazd z Corralejo do Morro Jable to ok. 1,5-2h. :)

Powodzenia i udanego wyjazdu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#107 PostWysłany: 08 Wrz 2017 15:12 

Rejestracja: 08 Wrz 2017
Posty: 6
Dziękuję za odpowiedź i informację. Wiem, że na AirBNB są oferty w tych granicach, ale (poza nielicznymi wyjątkami) raczej w granicach 30 euro (+ opłata serwisowa). Dlatego pomyślałem, że może na miejscu da się znaleźć coś bliżej tych 20 euro, ale może się również okazać, że na miejscu to raczej znajdę 40 euro w górę.

Generalnie do tej pory w Polsce, ale też na Chorwacji i Bułgarii praktykowałem jazdę w ciemno i w sumie dobrze na tym wychodziłem, bo owszem czasu trzeba było trochę poświęcić, ale za to można było wybrać bardziej odpowiedni nocleg. Tylko nie wiem czy takie coś sprawdzi się tam, bo jak czytam w internecie, to albo ludzie jadą tam z rezerwacją, albo na dziko i śpią np. na plaży pod namiotem.

Ale może masz rację, żeby sobie to odpuścić, bo i tak muszę jeszcze pokombinować z wypożyczeniem auta i promem, więc może dość tego kombinowania. :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#108 PostWysłany: 10 Wrz 2017 17:25 

" Casa Salina Playa"
Bardzo fajny nocleg na północy wyspy w Orzoli. Cena ok 25 euro za dwójkę. Płaciliśmy jeszcze taniej , bo dopiero startował w maju. Wszystko pachniało nowością. ale widzę , że trochę już podniósł ceny. Mimo tego warto. Bardzo sympatyczny gospodarz. Wielka kuchnia i taras do dyspozycji. Tylko 4 pokoje w tym domu. Akurat jak my byliśmy to nie było nikogo i mogliśmy się "panoszyć". :D




https://goo.gl/NKvwMF
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#109 PostWysłany: 14 Paź 2017 21:26 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
makdeb napisał(a):
Hej, mieszkał ktoś w La Santa? Możecie coś powiedzieć? :) :)


Ja nocowałem. Myślę że mogę polecić. To chyba jedna z najtańszych miejscówek z mieszkaniami dla 4 osób. Spałem 2x za każdym razem dobrze trafiłem z mieszkaniem. Spore, tanie, dobrze wyposażone. W miasteczku jest sennie i cicho, jest maleńka promenada, kolega znalazł podobno jakieś miejsce że można wejść do morza. Jest kilka restauracji i barów oraz jeden długo otwarty supermarket z przyzwoitymi cenami. Dobry dojazd zarówno na północ jak i na południe. Ale bez auta to bym nie brał. Brak problemów z parkowaniem. Najbliższa sensowna plaża to chyba Playa de Famara. Jeździliśmy tam, gdy mieliśmy ochotę popływać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#110 PostWysłany: 15 Paź 2017 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Potwierdzam ;) Wróciłem ponad rok temu i mógłbym się podpisać pod wpisem poprzednika.
Dodatkowo La Santa jako miejsce wypadowe jest bardzo dobre.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#111 PostWysłany: 18 Sty 2018 12:51 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Ja polecam Apartamentos Jable Bermudas, świetna lokalizacja, 3 minuty do promenady w Puerto del Carmen. Nieźle wyposażone, aneks kuchenny, taras w każdym apartamencie. Przyjemny basen, recepcja otwarta teoretycznie do 21, ale nie było problemu z odbiorem kluczy po 23.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#112 PostWysłany: 28 Sty 2018 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 28
Loty: 11
Kilometry: 11 280
A jak ma się sprawa z noclegiem na jeden dzień i bez rezerwacji online. Po prostu przylatujemy na Lanza (28.02) i musimy spędzić jedną noc (23 godziny) w okolicy +/- 15km od lotniska w pasie Los Pocillos - Playa Honda - Arrecife. Warto wybrać się na na "miasto" i szukać w ciemno czy jednak online już teraz ? Dodam że teraz oferty na 1 dzień to taj ok 50ojro za dwie osoby a szkoda tyle wydawać jak tylko spanie i rano na miasto by jeszcze coś zobaczyć, liczę że udało by się coś znaleźć za ok 30ojro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#113 PostWysłany: 28 Sty 2018 18:45 

Takie rzeczy w Polsce czy Chorwacji, na Kanarach czyli i Lanzarote według mnie się tak do tego tanio nie da czy wręcz niemożliwe
Ja proponuję jednak coś zarezerwować z noclegów, ostatecznie z możliwośią anulacji jakieś Combi w wypożyczalni samochodowej :)
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#114 PostWysłany: 21 Mar 2018 09:47 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 47
Loty: 184
Kilometry: 460 876
Witajcie, czy jest możliwość przespania się na lotnisku ? Próbował ktoś ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#115 PostWysłany: 21 Mar 2018 10:03 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 65
@Lukduch Wygląda na to że niestety nie.
"Sleeping inside the airport overnight is not permitted."
https://www.sleepinginairports.net/euro ... irport.htm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#116 PostWysłany: 08 Gru 2018 23:32 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
Szukam noclegu na tydzień (20.01-27.01) na wyspie. Wymagań nie mam zbyt dużych. Ważne aby było czysto, schludnie, własna łazienka i aneks kuchenny. Poleci ktoś sprawdzoną miejscówkę dla rodzinki z trzylatkiem? Cenowo dobrze by było zmieścić się do 40-45 euro za dobę. Gdzie szukać w ogóle noclegu, tak aby było spokojnie ale też żeby wieczorem można było gdzieś pospacerować i wrzucić coś na ząb. Puerto del Carmen, Costa Teguise, La Santa? Przez cały pobyt będziemy mieli auto więc nie zależy nam na bliskości komunikacji ani spaniu przy samej plaży. Airbnb i booking właśnie przeglądam. Z góry dzięki za pomoc.
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#117 PostWysłany: 09 Gru 2018 00:22 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
My nocowaliśmy w Costa Teguise i miejscówka była ok. Nie widzę tego hotelu w najtańszych ofertach. Sprawdziłem w bookingu i ceny na ten termin z tydzień zaczynają się od około 1250 PLN. Dobrą lokalizacją na czas zimowy jest południowe wybrzeże, z reguły dobra pogoda. . Środek wyspy czy jej północ, częściej może popadać. Według mnie szukaj najtańszej oferty na południowym wybrzeżu z dobrymi opiniami i jedź śmiało. Wyspa jest tak piękna i fascynująca, że nocleg nie będzie kwestią najważniejszą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#118 PostWysłany: 09 Gru 2018 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
@rmk, jeżeli chcecie pospacerować i mieć też coś zjeść to La Santa odpada, to malutka mieścina, więc ciężko znaleźć miejsce do spacerów. Natomiast jeżeli szukacie stosunkowo spokojnego miejsca bez tłumu turystów, to odradzam wschodnia część brzegu i południe. Costa Teguise, Puerto del Carmen to stricte turystyczne miejscowości. Może ciekawym rozwiązaniem będzie Caleta de Famara? Spokojne miejsce ale miasteczko jest większe niż La Santa, można się przejść w kilka miejsc, jest długa plaża, po której również można pospacerować. :)
Ogólnie polecam zachodnią i północną część, które są dużo spokojniejsze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#119 PostWysłany: 11 Gru 2018 00:15 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
Dzięki za porady. Zarezerwowałem na razie Agazul w Puerto del Carmen, anulacja darmowa dzień przed przylotem dlatego wziąłem. Teraz na spokojnie coś znajdę innego. Zastanawiam się w ogóle nad wzięciem noclegu nie nad morzem, auto mamy na cały tydzień więc z dojazdem nie będzie problemu. Może ktoś z airbnb poleci? Ew. jakieś lokalne strony z wynajmem.
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lanzarote
#120 PostWysłany: 05 Sty 2019 12:34 

" Eco finca El Cortijo".

https://www.google.com/maps/place/Ecofinca+El+Cortijo/@29.1866286,-13.4699564,946m/data=!3m2!1e3!4b1!4m15!1m7!3m6!1s0xc4623cd1ca2398b:0xa2a0d68ac57b1518!2sLanzarote!3b1!8m2!3d29.0468535!4d-13.5899733!3m6!1s0x0:0xeb56d740bdeed978!8m2!3d29.1866282!4d-13.4677711!9m1!1b1

Chyba najtańszy nocleg na Lanzarote dostępny nawet z marszu. Można utargować za 10 euro / osoba bezpośrednio z właścicielem , Emilio. To ogromny stary dom kanaryjski[ dawna winnica]. Ma swój klimat. Dojazd tylko samochodem. Bliziutko wulkanu " Corona". Są tam różne pokoje. Niektóre z łazienkami. Duża wspólna kuchnia. Ciekawe , międzynarodowe towarzystwo dziwacznych łazików./ obieżyświatów [ Mi się to akurat podobało, przez 3 dni tam byłem].. Sprzątanie itp ogarnia Polka, która tam mieszka i pomaga właścicielowi. Trochę z niej flejtuch i jest ogólnie trochę syfiasto. Np z lodówek nie chce jej się wyrzucić produktów, które zostawili ludzie, którzy już pojechali. Ale ogólnie może być.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 141 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group