Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Mar 2018 00:46 

Rejestracja: 22 Mar 2018
Posty: 19
Loty: 4
Kilometry: 5 942
Hej,mam na imie Kamil i jestem tu pierwszy raz,od jakiegos czasu nabrałem ochoty na tzw ''jednodniówki' po Europie.Odrazu mówię ze nie podrozowalem jeszcze za granice samolotem i chce to zmienic :) . Czy jest rownie szalona osoba i chcialaby sie przyłączyć co jakis czas w weekend raz na jakiś czas tak sobie wyleciec gdzies i pozwiedzac? :)

Mieszkam na mazurach :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 22 Mar 2018 03:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Kamil93 podobny watek istnieje i warto zerknac:
ten-pierwszy-lot-kierunek-obojetny,34,124609&p=1046707&hilit=pierwszy+raz#p1046658
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Mar 2018 11:08 

Rejestracja: 22 Mar 2018
Posty: 19
Loty: 4
Kilometry: 5 942
cccc napisał(a):



ooo.. dzieki :)

mam nadzieje ze coś z tego będzie :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Mar 2018 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Kamil93, nie ma sprawy, ale dam Ci dobra rade, jedz sam, poznasz przy okazji fajnych ludzi i samego siebie. :)
Zalecam byc ostroznym, jesli chodzi o znajomosci internetowo-forumowe. 8-)
Zycze odwagi i wiary w siebie.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 22 Mar 2018 19:12 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 9
cccc napisał(a):
@Kamil93, nie ma sprawy, ale dam Ci dobra rade, jedz sam, poznasz przy okazji fajnych ludzi i samego siebie. :)


A jeśli będziesz miał dużo szczęścia, to poznasz niefajnych ludzi i wtedy to dopiero będziesz miał okazję "odkryć samego siebie" 8-)
A tak na poważnie dodam tylko tyle, że przed wyjazdem radzę się spotkać i lepiej poznać :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 22 Mar 2018 23:30 

Rejestracja: 22 Mar 2018
Posty: 19
Loty: 4
Kilometry: 5 942
Nev
Nie no jasne wiadomo przeciez nikt nie bedzie z kims w ciemno latac po Europie :P .
spotkac sie,wypic piwko czy cos i jak wszystko bedzie grac to mozna działać! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 31 Mar 2018 20:08 

Rejestracja: 24 Lip 2016
Posty: 13
Dobrze ci radzią - jedź sam. Ja od dwóch lat jeżdzę sam po europie i nie tylko takie 3-4 dniówki - 50 lotów . Mniej więcej co miesiąc i wcale nie jestem orłem w języku angielskim i jest najlepiej samemu. Zarezerwuj loty, przygotuj plan eksploracji terenu - dojazdy, komunikacja - plany , ceny. Często kogoś poznam, a mam niewiele ponad 50 lat. Teraz 6-9 gruzja z katowic. Zacznij coś pewnego i prostego - mediolan, bari, piza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Kwi 2018 16:38 

Rejestracja: 22 Mar 2018
Posty: 19
Loty: 4
Kilometry: 5 942
nadarek

Wiem wiem ale jednak jest troche strach,
wole zaczac z kims kto ma doswiadczenie i moglbym sie od tej osoby nauczyc ;) ale dziekuje za opinie!

Pozdrawiam!


Ostatnio edytowany przez Abcn, 01 Kwi 2018 17:05, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Kwi 2018 19:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Nie każcie mu jeździć samemu, każdy jest inny...ja się wcale nie dziwię że nie chce się rzucać na głęboką wodę...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 02 Kwi 2018 02:04 

Rejestracja: 24 Lip 2016
Posty: 13
Faktycznie masz racje.
Do @kamil93 - proszę masz okazję możesz ze mną jechać. Zarezerwuj wizzaira z ktw do kutaisi 6 IV - 9 IV 'cena 450 zł.
Plan - marszrutka do tbilisi - nocleg. Rano wyjazd do kazbeg kaukaską drogą wojenna i powrót do kutaisi - nocleg. Następny dzień batumi itd. 100 euro do kieszeni , plecak.
Jadę rano na lotnisko z bielska -białej wiec mogę po drodze np. z katowic zabrać .
Następny wyjazd 11.V - 14.V. z bratysławy do serbii. Reszta na prv.
Acha wyjazdy bezalkoholowe i max intensywne.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 02 Kwi 2018 08:04, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
Artycjusz lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 02 Kwi 2018 07:59 

Rejestracja: 02 Kwi 2018
Posty: 1
Do kamil93; nadarek
w pojedynkę jest ok., w grupie może być jednak raźniej i ciekawiej, jestem nowy więc nie mogę wysłać wiadomości prywatnej - jestem z WRO, latam dość często zwykle z Berlina, WRO, KAT i KRK, zapraszam do kontaktu i pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 02 Kwi 2018 08:10 

Rejestracja: 22 Mar 2018
Posty: 19
Loty: 4
Kilometry: 5 942
krzysztofadam napisalem pw! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 08 Kwi 2018 09:54 

Rejestracja: 22 Mar 2018
Posty: 19
Loty: 4
Kilometry: 5 942
Czy ktos ma jakies plany na majowke i ma wolne miejsce? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group