Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Maj 2011 23:38 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 53
Witam,
kupilem bilety na jedną z wysp kanaryjskich - Fuerteventurę. Czy ktoś był? Jest w stanie powiedzieć, gdzie najlepiej znaleźć noclegi? w jakim mieście itd.? dodatkowe informacje w stylu, co zwiedzić, co robić, gdzie jeść itd. również przyjmę chętnie :)

z góry dzięki :)


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 13 Paź 2021 16:30, edytowano w sumie 1 raz
tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#2 PostWysłany: 24 Maj 2011 01:20 

Rejestracja: 09 Lip 2010
Posty: 6
Hej,
Byłem w zeszłym roku na tej wyspie i prawdę mówiąc na prawdę jest tam tanio. Za nocleg płaciliśmy w hostelu po 20 euro za pokój dwuosobowy, pewnie gdybyśmy byli dłużej, cena spadłaby. Nocowaliśmy w Puerto del Rosario, to stolica tej wyspy, charakter ma zdecydowanie mało turystyczny, dużo miejscowych, niewielu turystów, atrakcji raczej też mało. Ale można się poopalać na fajnych plażach, byli też surferzy. Bardzo pomocne jest centrum informacji turystycznej w centrum miasta, powiedzą gdzie tanio zjeść oraz gdzie tani nocleg.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#3 PostWysłany: 24 Maj 2011 09:17 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
byliśmy w listopadzie, spaliśmy w Caleta de Fustes ( turystyczna miejscowość obok lotniska), mieliśmy apartamencik, skromny, ale wszystko było co trzeba, nawet basen:) jakies 6 eur od osoby, wiec tanio:) sama Fuerta inna niz Teneryfa czy Gran Canaria, ma najlepsze plaże, silny wiatr, ale mało atrakcji turystycznych, mieliśmy auto na 3 dni, tez za jakies skromne pieniadze ok 15 eur/ dzien i dzieki temu zwiedzilismy najlepsze miejsca tzn. plaże i wybrzeża, bez auta to polecam albo od razu brac hotel na poludniu - połwysep Jandia, ew Corralejo na północy, fajna wyspa na chillout, ale nie za długo jak ktoś lubi zwiedzać i co nie co wcześniej już widział
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#4 PostWysłany: 24 Maj 2011 11:04 

Rejestracja: 02 Lip 2010
Posty: 44
osobiście polecam Jandię i Morro Jable, samo południe wyspy, świetne plaże, typowo turystyczne miejsca :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#5 PostWysłany: 24 Maj 2011 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2011
Posty: 69
Byłem w zeszłm roku na północy w Corralejo, miejscowość dosć spokojna (w czerwcu). W sumie jeżeli ktoś lubi zwiedziać i liczne atrackje to po 3 dniach w Corralejo może mu się już trochę nudzić. Minusem jest to, że jest daleko do Granda Playa - wielkiej plaży długiej na kilka kilometrów i szerokiej prawie na kilometr na której mocno wieje więc opalanie należy do srednio przyjemnych. Z hoteli w Corralejo z czystym sumieniem polecam Las Marismas de Corralejo - bardzo dobry stisunek wysokiej jakości do przystępnej ceny (około 60 zł. za osobę za noc).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Fuertaventura
#6 PostWysłany: 21 Lip 2011 18:32 

Rejestracja: 03 Maj 2011
Posty: 3
Witam,
czy mógłby ktoś polecić tani i czysty apartament 2 lub 4os. (w tym, że wtedy 2 sypialnie) na Fuertaventurze na listopad?
Z góry dziękuję,
Anna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuertaventura
#7 PostWysłany: 23 Lip 2011 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2010
Posty: 89
Jeżeli liczysz na tani z 2 sypialniami to się przeliczysz. Są tanie 4 os. apartamenty z 1 sypialnią. Druga dwójka śpi na średnio wygodnej kanapie w pokoju z aneksem kuchennym. Polecam Las Giavotas Apartaments w Corralejo. Na bookingu masz mój opis.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#8 PostWysłany: 30 Lip 2011 22:41 

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 105
Witam serdecznie !
Jak tam na Fuertaventura wygląda z Noclegami? Z tego co szukałem na booking.com, taniej jest na Gran Canaria czy Lanzarote. Lot jednak mam Fuertę, więc polecacie coś taniego i sprawdzonego?

Druga kwestia to co zobaczyć? Gdzie są najpiękniejsze plaże? Czego nie można przeoczyć? Północ Corralejo czy może Południe lepsze?

Trzecia kwestia, może z Corralejo popłynoć Promem na Lanzarote? Wysiądę w Playa Blanca i co dalej ?

Ogólnie bede 7 dni, więc chciałbym uzyskać jakieś wskazówki, porady, ceny.

Ps. Przeszukałem forum.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#9 PostWysłany: 31 Lip 2011 00:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
TOM(E)CZEK napisał(a):
Witam serdecznie !
Jak tam na Fuertaventura wygląda z Noclegami? Z tego co szukałem na booking.com, taniej jest na Gran Canaria czy Lanzarote. Lot jednak mam Fuertę, więc polecacie coś taniego i sprawdzonego?

Druga kwestia to co zobaczyć? Gdzie są najpiękniejsze plaże? Czego nie można przeoczyć? Północ Corralejo czy może Południe lepsze?

Trzecia kwestia, może z Corralejo popłynoć Promem na Lanzarote? Wysiądę w Playa Blanca i co dalej ?

Ogólnie bede 7 dni, więc chciałbym uzyskać jakieś wskazówki, porady, ceny.

Ps. Przeszukałem forum.


zwycięzca konkursu air poland?

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#10 PostWysłany: 31 Lip 2011 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2010
Posty: 89
To zależy co chcesz robić. Południe wyspy jest bardziej turystyczne. Duże hotele, głównie niemieccy goście (costa calma - nawet jak się dojeżdża w pobliże to niemieckie radio się znajdzie). Ja mieszkałem na północy w w Corralejo apartamenty Las Giavotas Apartaments. Tam więcej brytyjczyków. Obowiązkowo wypożycz auto. Samo miasteczko fajne, do plaż z wydmami 5 minut jazdy autem. Plaza sie ciągnie przez 6 km więc wysiadasz gdzie Ci się spodoba. Co do wyjazdu na Lanzarote to masz 2 promy. Armas wolniejszy (30E od os RT) i Fred Olsen ( 15 min - 44 E od os RT). Pewnie jeżeli bęziesz mógł kupić bilety z jakims wyprzedzeniem to beda tansze. Większosc wypozyczalni zabrania wywozu auta na inne wyspy wiec tam tez bedziesz musial wypozyczyc. Wg mnie nie oplaca sie plynac do playa blanca na 1 dzien. Samo miasteczko nie jest zbytnio ciekawe. Najfajniesze laze tam to papagayo - ale tam tez trzeba dojechac samochodem ok 10 km.
Jeżeli bedziesz tam 7 dni, ja spędziłbym połowę na północy w Corralejo, a połowę na południu np. Morro Jable. Polecam południe ze względu na 20 kilometrową piękną plażę kończącą się chyba najładniejszą plażą jaką kiedykolwiek widziałem: playa Jandia. Jeden mały problem jest taki, że zawieiewa piaskiem tak strasznie, że jak wróćisz z wody to ręcznik będziesz miał zakopany pod piaskiem. Albo trzeba iść na leżaki (niestety 12 E komplet z parasolem) albo sobie załatwić parawanik - ale nie wiem czy takowe są do kupienia.
A wo Morro Jable polecam swietnę restauracje: na samym końcu ul Calle del Senador Velazquez Cabrera przy malutkim parku po prawej stronie. Nie pamiętam nazwy, ale jadają tam głownie mieszkancy miasteczka wiec nie trudno bedzie znalezc. Pyszne ryby i owoce morza.Cenowo: krewetki na przystawke + obiad dla 4 + 4x piwo + 4x kawa = 52 E
Więc 50 zł od łba chyba mówi samo za siebie
pozdro
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#11 PostWysłany: 01 Sie 2011 00:01 

Rejestracja: 02 Sie 2010
Posty: 48
A nie ma problemu ze znalezieniem noclegu juz na miejscu bez wczesniejszych rezerwacji przez net?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#12 PostWysłany: 03 Sie 2011 14:28 

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 105
@ exit72 - zgadza się, pytałem wcześniej na forum o Alicante i Palma De Mallorca, a tutaj okazało się, że wygrałem bilety dla 2 osób :D Dzięki :)

@ MasoN, dzięki wielkie za podpowiedź i długiego posta :) Jak obczaje wszystko, nazwy plaż itd to odezwę się ewentualnie jak będę miał jakieś pytanka :)

Strasznie mnie ciągnie do Corralejo, widziałem tam są najpiękniejsze fotki, ale dużo ludzi właśnie chwali południe, po przylocie chciałem chwile zatrzyma się nie daleko Puerto De Rossario, ale z tego co widzę to chyba szkoda czasu :)

Pozdrawiam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#13 PostWysłany: 06 Sie 2011 23:00 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 18
ja byłam na fuercie w tamtym roku w pazdzierniku z itaką więc w sprawie noclegów się nie wypowiem ale mogę coś powiedzieć o tym co robić na wyspie!

konieczcie pożyczcie auto, jest taka wypozyczalnia KING AUTO, w której pracuje polka (na deptaku w costa calma w ciągu sklepów z pamiątkami, równolegle do deptaku z palami) jak pożyczycie auto to pamiętajcie!!!!! bio nigdzie tego nie przeczytałam przed wyjazdem i mieliśmy zawał w drodze!!! zatankujcie od razu!!!!!!! stacji benzynowych jest jak na lekarstwo!!!!! my dojechaliśmy na oparach do stacji ale za 20 eur byliśmy w coffate, morro jable, ajuj, betancurii, antiguge - dwóch ostatnich nie ma co oglądać ale droga niesamowita!i jedzcie do AJUJ czyt. ahuj:) plaża po porstu kosmos!!!! z czarnego maczku i niesamowite fale!!!!! ponooć rewelacyjne owoce morza ale nie próbowałam:) plaża w cofate też robi ogromne wrazenie szczególnie willa wintera ale mowiąc szczerze po lanzerotte już nie aż takie jak przed:)
udajcie się na plaże de sotavento- są zjazdy z głownej drogi plaża niesamowita!!! od wybrzerza oceanu do konca plazy 480 kroków;):) LICZYŁAM a ocean tak przejżysty że zdjęcia podwodne nieziemskie!!!!!
w morro jable zrobilismy zakupuy- taniej niz w costa calma np. mydło aloesowe w morro 1,50 eu w costa 2,50. na pewno opłaca się kupić perfumy w morro jable w duglasach!@ my kupiliśmy 3 w cenie ok 450 zł. więc szał.
jesli chodzi o pozyczenie auta np kinG AUTO http://www.kingauto.net63.net/index.php?p=1_2 WSZĘDZIE JEST ZAPISANE ZE osobówka mozna jezdzić tylko po normalnych drogach bo nie ma sie ubezpieczenia jesli zjedzie sie na szutrową. szutrowa droga jest tylko z morro jabble do coffate i jest ona w duzo lepszym stanie niz np. droga wjazdowa do wrocławia;) takze większość ludzi jedzie osobówką i nic sie nie dzieje. my wzielismy jimiego bo moja połówka musi byc ubezpieczona, zabezpieczeno i pewna :) wiec ryzyko odpada;)
w niedziele rano w costa calma targ z wszystkimi podrobami swiata :):) ale warto się przejść bo można trafić na ciekawe rzeczy!!!!

ja jestem zachwycona po fuerte! i namawiam na wycieczke na lanzerotte!!!!!

na lazarotte płynie się promem Armas http://www.navieraarmas.com/index.php?i ... &idioma=en wysiadasz w playa blanca (jesli jedziesz z samochodem masz super sytuacje bo wszedzie dojedziesz wynajętym autem) co do sposobu podrózowania po lanzarotte sie nie wypowiem bo bylismy tez z itaka ale patrzac na fuerte i jej komunikację na pewno da się jakoś dojechać z miejsca na miejsce. na wyspie najważniejsze do zwiedzania to: Park Narodowy Timanfaya (wulkaniczny), El Golfo, Jameos del Agua, Mirador del Rio, wycieczka jest niesamowita.

z fuerte tez mozna popłynąc na gran canarie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#14 PostWysłany: 06 Sie 2011 23:02 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 18
Strasznie mnie ciągnie do Corralejo, widziałem tam są najpiękniejsze fotki, ale dużo ludzi właśnie chwali południe, po przylocie chciałem chwile zatrzyma się nie daleko Puerto De Rossario, ale z tego co widzę to chyba szkoda czasu :)

puerto de rossario to nowe miasto i na prawde średnio jest tam ciekawie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#15 PostWysłany: 06 Sie 2011 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
mybra napisał(a):
Strasznie mnie ciągnie do Corralejo, widziałem tam są najpiękniejsze fotki, ale dużo ludzi właśnie chwali południe, po przylocie chciałem chwile zatrzyma się nie daleko Puerto De Rossario, ale z tego co widzę to chyba szkoda czasu :)

puerto de rossario to nowe miasto i na prawde średnio jest tam ciekawie!

no jak fuerte to tylko "daleka" polnoc i ("dalekie") poludnie. Ew. okolice Ajuy czy la Pared. Puerto del rosario jest dobre jak ktos szuka coucha a nie hotelu, bo tam sa sami miejscowi. Nic ciekawego poza ludzmi w tym miescie nie ma (no, moze shopping center z hiperdino ;-))
Cytuj:
i jedzcie do AJUJ czyt. ahuj:)

ajuj czytałoby sie akurat "ahuh" ;)
Zapewne chodzilo o ajuy które sie czyta "ahuj", to tak w kwestii poprawek :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#16 PostWysłany: 06 Sie 2011 23:55 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 18
z ajuy to pomyłka :) dzięki za poprawienie! co nie zmienia faktu, że to cudowne miejsce:)

info dot. Puerto De Rossario miało być cytatem z poprzedniego postu ale coś nie wyszło :) co nie zmienia faktu, że nic "egzotycznego" tam nie ma do zobaczenia :)

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#17 PostWysłany: 07 Sty 2012 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
w Puerto de Rosario jest muzeum Unamuno, poza tym to nie bardzo wiem po co możnaby tam jechać ;) ewentualnie na wyprzedaże do Las Rotondas albo, jeśli ktoś wynajmuje sam apartament i chce kupić coś tanio - do Lidla (ale teraz otworzyli też w Corralejo, więc problem z głowy).

jakby ktoś był zainteresowany, to zapraszam tu do obejrzenia zdjęć, z przyjemnością opiszę na prv każde z tych miejsc, ewentualnie może uda mi się jakoś na dniach zmobilizować i opisać bezpośrednio na tym forum.

co do wyboru miejsca pobytu - w Morro Jable i Costa Calma pełno Niemców, hotele raczej już mają swoje lata, wiatr BARDZO zacina na plaży. Corralejo - większość Anglików, mało spokoju, w samym Corralejo nie ma ładnych plaż, raczej wąskie i trochę za dużo glonów na nich jest (za to Grandas Playas kilka km na południe od Corralejo są przepiękne, ale też piasek zacina). Caleta de Fuste - poza ścisłym sezonem bardzo ładna plaża i spokojny ocean, bo w zatoczce (mówię o części przy Sheratonie, bo plaża przy centrum miasteczka zdecydowanie słaba).

dla mnie i tak najładniejsza była plaża w El Cotillo, ale są tam tylko dwa hotele. jeśli ktoś wyhaczy tani lot na Fuertę, to zdecydowanie opłaca się wynająć apartament - właśnie w El Cotillo. Jest tam kilka plaż:
- małe zatoczki, jak postawi sie auto, to już nikt się nie dołączy :) delikatny biały piasek ze zmielonych muszelek, 'oczka wodne' w skałach tworzone w trakcie przypływów - na północ od El Cotillo
- piękna, szeroka plaża ze złotym piaskiem, idealne warunki do surfingu - północna część plaży przeznaczona dla rodzin z dziećmi, południowa dla tych, którzy 'na czymś' pływają:
- jeszcze bardziej na południe od El Cotillo, można tam dotrzeć na piechotę lub autem 4x4 - "plaża samobójców", trudno do niej zejść, jeszcze ciężej wejść, ale zdecydowanie warto

no i moja ukochana Playa de Cofete, ale to już samo południe wyspy, 20km od drogi asfaltowej.
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeeente lubi ten post.
Zeeente uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#18 PostWysłany: 08 Sty 2012 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
a ktore z plaz polecilasbys do snorkelingu ? bo te dla surferow zupelnie sie do tego nie nadaja

ta plaza samobojcow wydaje sie wygladac niezle pod katem słomkowania, pytanie czy faktycznie tak ciężko na nią wejść/ zejść ? a może polecasz jeszcze jakąś inną ?

pozdro
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#19 PostWysłany: 08 Sty 2012 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
rw30 napisał(a):
a ktore z plaz polecilasbys do snorkelingu ? bo te dla surferow zupelnie sie do tego nie nadaja

ta plaza samobojcow wydaje sie wygladac niezle pod katem słomkowania, pytanie czy faktycznie tak ciężko na nią wejść/ zejść ? a może polecasz jeszcze jakąś inną ?

pozdro


'plaża samobójców' jest właśnie dla surferów, może na zdjęciu tego nie widać, ale te wszystkie punkty w wodzie to surferzy - myślę, że skutecznie przeganiają rybki. ja mam lęk wysokości i ciężko byłoby mi zejść ścieżką w dół klifu, ale jeśli ktoś nie ma tej cudownej przypadłości to raczej bez problemu.

fajne widoki podwodne są w trzech miejscach:
- na północ od El Cotillo począwszy od tego punktu http://g.co/maps/6dsce aż do miejscowości Majanichio
- za hotelem San Jorge w El Castillo/Caleta de Fuste, od tego cypla właściwie aż do samych Nowych Horyzontów jakieś 2km na północ: http://g.co/maps/8fgfw
- na początku Parku Wydm Corralejo (jadąc od strony Puerto del Rosario). tylko trzeba tam uważac, bo po 1. duzo skał, a po drugie jeśli postawimy auto przy drodze w niewłaściwym miejscu, to może zapaść się w piach i sami nie ruszymy ;)
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fuerteventura
#20 PostWysłany: 15 Sty 2012 01:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
b.montana napisał(a):
rw30 napisał(a):
a ktore z plaz polecilasbys do snorkelingu ? bo te dla surferow zupelnie sie do tego nie nadaja

ta plaza samobojcow wydaje sie wygladac niezle pod katem słomkowania, pytanie czy faktycznie tak ciężko na nią wejść/ zejść ? a może polecasz jeszcze jakąś inną ?

pozdro


'plaża samobójców' jest właśnie dla surferów, może na zdjęciu tego nie widać, ale te wszystkie punkty w wodzie to surferzy - myślę, że skutecznie przeganiają rybki. ja mam lęk wysokości i ciężko byłoby mi zejść ścieżką w dół klifu, ale jeśli ktoś nie ma tej cudownej przypadłości to raczej bez problemu.

fajne widoki podwodne są w trzech miejscach:
- na północ od El Cotillo począwszy od tego punktu http://g.co/maps/6dsce aż do miejscowości Majanichio
- za hotelem San Jorge w El Castillo/Caleta de Fuste, od tego cypla właściwie aż do samych Nowych Horyzontów jakieś 2km na północ: http://g.co/maps/8fgfw
- na początku Parku Wydm Corralejo (jadąc od strony Puerto del Rosario). tylko trzeba tam uważac, bo po 1. duzo skał, a po drugie jeśli postawimy auto przy drodze w niewłaściwym miejscu, to może zapaść się w piach i sami nie ruszymy ;)


ok, dzieki, a wracajac jeszcze do tematu snorkelingu, czy kojarzysz jakies miejscowki ale na poludniu wyspy z fajnymi widokami pod woda ? bo wyglada na to ze raczej na poludniu spedze moj jednodniowy pobyt na fuerte :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group