Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Wrz 2018 21:44 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 32
Ktoś przerabiał ostatnio pozostawienie bagażu w szafkach na lotnisku w Madrycie?
Znalazłam dwie informacje:
1. Szafka za 4 euro, szafki różnej wielkości.
2. 10 euro za sztukę bagażu, powyżej 2 godzin.
Jak jest w rzeczywistości?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 01 Wrz 2018 21:56, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 02 Wrz 2018 00:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@siobhan
Do 2 h - 6 euro
2-24 h - 10 euro
O szafkach za 4 euro nic nie widziałem. To chyba najpewniejsze źródło informacji: http://www.aena.es/en/madrid-barajas-ai ... ggage.html
Zwróć uwagę, że na T2 usługa dostępna w godz. 5-22, a na T1 i T4 przez całą dobę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
siobhan lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 02 Wrz 2018 00:25 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
Ewentualnie jeśli jedziesz z lotniska do centrum np. autobusem czy pociągiem to możesz przemyśleć zostawienie bagażu na dworcu Atocha. Wiele autobusów i pociągów tam jedzie. Płaci się za dzień, otwarte jest od 5:30 do 22 i ceny to bodajże 3-5 Euro/dzień w zależności od wielkości bagażu.
Góra
 Profil Relacje PM off
siobhan lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 02 Wrz 2018 00:46 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 32
Czytałam to wszystko, ale znalazłam też taką informację:
Luggage storage lockers are available at three terminals, Terminals 1, 2 & 4, at Madrid Airport.

Lockers costs €3.85 for the first day, €4.92 per day for days two to fourteen and €1.97 per day from day fifteen on.
Nie raz zostawiliśmy już walizki na lotnisku. Zawsze bierzemy jedną skrytkę i wchodzą nam 3 walizki. Tu miałabym zapłacić 30 euro za kilka godzin? Trochę to dla mnie śmieszne. I jak oni to sprawdzają, że wkładam do skrytki 3 walizki, a nie jedną?

Kashpir napisał(a):
@siobhan
Do 2 h - 6 euro
2-24 h - 10 euro
O szafkach za 4 euro nic nie widziałem. To chyba najpewniejsze źródło informacji: http://www.aena.es/en/madrid-barajas-ai ... ggage.html
Zwróć uwagę, że na T2 usługa dostępna w godz. 5-22, a na T1 i T4 przez całą dobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group